naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping
základní menu:
výprodej kolečkové brusle lední brusle chrániče na brusle koloběžky oblečení na brusle kolečka na brusle náhradní díly batohy, ledvinky doplňky servis půjčovna bruslí

IN-LINE-BRUSLE.cz / ložiska a spacery / Twincam USA ILQ-9 PRO 16ks:

Twincam USA ILQ-9 PRO 16ks

Twincam USA ILQ-9 PRO 16ks zvětšit
výrobce: Twincam USA
model: ILQ-9 PRO 16ks
kategorie: ložiska a spacery
Ložiska: ILQ 9 Pro
Cena zboží s DPH: (slevy 2 % při celkovém nákupu nad 6000,- Kč
4 % při celkovém nákupu nad 12000,- Kč
6 % při celkovém nákupu nad 18000,- Kč
8 % při celkovém nákupu nad 30000,- Kč


Zákazníkům, kteří se registrovali v našem e-shopu, se načítá hodnota celkového nákupu i za předchozí objednávky.

Pokud jste našli náš výrobek v nabídce jiného e-shopu levnější než je u nás, tak uveďte do objenávky odkaz na toto zboží, a my Vám nabídneme novou individuální cenu.
Nabídka individuální ceny se vztahuje pouze na objednávky zaslané přes náš e-shop. Odkaz na levnější zboží uveďte do vzkazu k objednávce.
Slevy se nevztahují na zboží ve výprodeji.
)
běžná doporučená cena: 1090,- Kč
cena u nás: 979,- Kč
 
zvolte pro nákup:
kusů balení:
doprava: Doprava zdarma nad 4000,- Kč
Odkaz na tabulky velikostí
Podrobný popis:

náš FB profil na: Facebook.com/VirusSportVýrobek renomované firmy Twincam

- Obal: SCRS - S Chanel Rubber Shield to avoid contamination
- Kuličky: 6 kuliček, chromová ocel
- Lubrikant: TK-gel made in US

- Ložiska jsou snadno rozebíratelná a dají se dobře vyčistit
- 16 kusů v balení

Systém slev:

2 % při celkovém nákupu nad 6000,- Kč
4 % při celkovém nákupu nad 12000,- Kč
6 % při celkovém nákupu nad 18000,- Kč
8 % při celkovém nákupu nad 30000,- Kč


Zákazníkům, kteří se registrovali v našem e-shopu, se načítá hodnota celkového nákupu i za předchozí objednávky.

Pokud jste našli náš výrobek v nabídce jiného e-shopu levnější než je u nás, tak uveďte do objenávky odkaz na toto zboží, a my Vám nabídneme novou individuální cenu.
Nabídka individuální ceny se vztahuje pouze na objednávky zaslané přes náš e-shop. Odkaz na levnější zboží uveďte do vzkazu k objednávce.
Slevy se nevztahují na zboží ve výprodeji.

Diskuze k výrobku:

Sdílejte diskuzi na Facebooku a získejte tak více názorů:

Spacer pro Twincam USA ILQ-9 PRO - odpovědět

napsal: Petr Žáček kontakt: petricek.67@seznam.cz dne: 15.7.2014 v: 12:38:40

Dobrý den,
dnes jsem si koupil ve Vaší prodejně na Vinohradech tyto ložiska. A jelikož jsem laik, nenapadlo mne k nim koupit spacery, o kterých jsem se dozvěděl z Vašich stránek.Anebo mi budou stačit stávající spacery z těchto bruslí s ložisky ILQ5? Mám brusle K2 F.I.T X Pro. Děkuji za odpověď.
Žáček Petr

Spacery do kolečkových bruslí - odpovědět

napsal: Vojta dne: 15.7.2014 v: 18:03:20

Dobrý den,

spacery můžete použít původní z Vašch kolečkových bruslí. POkud brusle nemáte dlouho, tak by měly být spacery v pořádku. Po několika letech se trochu deformují a pak je lepší použít nové.

Výměna ložisek ILQ - odpovědět

napsal: Petr Žáček kontakt: petricek.67@seznam.cz dne: 18.7.2014 v: 12:52:04

Dobrý den,
shlédnul jsem video na Vašich stránkách týkající se výměny ložisek a jejich údržbu. Zakoupil jsem si u Vás i imbus s dloubátkem sloužící k vydloubnutí ložisek. Na videu zřejmě vydloubáváte ABEC ložisko a až nakonci se zmíníte o ILQ se spacerem uvnitř ke snížení průměru ložiska. Vše jsem pochopil, ale jak mám vydloubnout to ILQ ložisko, prakticky ze spaceru. Nevím jak na to a nechci zničit kolečko. Zkoušel jsem to jehlou, ale nějak jsem nepochodil.
Můžete mi, prosím, poradit? Popř.odkázat na nějaké video?
Díky moc.

vyndavání ložisek a spacerů - odpovědět

napsal: Vojta dne: 18.7.2014 v: 14:07:16

Dobrý den,

ložiska normy ILQ i ABEC jsou rozměrově uplně stejná a z koleček se vydloubávají uplně stejně. Záleží jen na tom, jaké máte spacery. Buď na šroub 8mm nebo 6,2mm. Spacery 8mm jsou vhozene mezi ložiska a ložisko tak něčím vydloubáváte z kolečka směrem k sobě. Spacer pak jen vypadne z kolečka.
U 6,2 spaceru vydlobáváte ložisko protilehlé tak, že tlačíte na spacer směrem od sebe skrz kolečko a spacerem tak vytlačíte protilehlé ložisko z kolečka. Spacer je pak do ložisek jen vsazen a jde lehce vyndat, pokud není nějak deformovaný.

Mazivo - odpovědět

napsal: Honza dne: 29.3.2015 v: 14:19:52

Dobrý den.

Co to je ten TK gel? Můžou se mazat vazelínou?

mazání ložisek na brusle - odpovědět

napsal: Vojta dne: 30.3.2015 v: 13:11:12

Dobrý den,

TK-Gel Vám nepovím :( : obecně jsou maziva ve formě gelu podle mne hustotou někde mezi olejem a vazelinou. Sám to moc neřeším. Rozdíl v mazivu poznám defakto jen v případě když dá někdo moc maziv a akdyž dá správně maziva nebo olej.
Vazelínou určitě mazat můžete. Před mazáním je skoro nutné stejně ložiska vyčistit, takže je jedno, co jste tam měl prvně.

Mazivo - odpovědět

napsal: Honza dne: 4.4.2015 v: 21:52:56

Dobrý den.

Ještě bych se rád zeptal jak je to s čištěním? Ten gel tam vydrží dlouho (jako vazelína) nebo se to musí už po několika jízdách vyčistit (jako u oleje)?

čistění ložisek - odpovědět

napsal: Vojta dne: 7.4.2015 v: 10:45:04

Ono těžko říct jak dlouho vydrží. Pokud Vám nevadí hlučnější ložíska, tak je v podstatě nemusíte mazat vůbec :) Každý má míru, kdy už by ložiska domazal, někde jinde.
Obecně bych řekl, že je gel s trvanlivostí tak někde mezi olejem a vazelínou. Rozdíl je také v tom, že vazelína je hlavně v ložískách, kde je krytka z obou stran a vazelíny je tam nacpáno vyloženě hodně a funguje i jako konzervant. Často právě u ložisek, kde se s čistěním a domazáváním nepočítá.
Je to tedy dost těžko porovnatelné. Pokud dobře promažete vazelínou, olejem a gelem a tedy dáte maziva vždy akorát a né moc, tak myslím moc nepoznáte rozdíl při jízdě. Mimo to i vazelín je spousta druhů, takže nějaké zobecňování je opravdu dost nepřesné.

ložiska - odpovědět

napsal: Tomas dne: 3.7.2016 v: 13:42:12

Dobrý deň,
mám záujem o tieto ložiská, no mám pár otázok. Chcel by som sa opýtať akej farby je zadná krytka týchto ložísk. Prípadne či máte skúsenosti ako dlho sa točia kolieska s týmito ložiskami po roztočení. Vopred ďakujem za odpoveď.

ložiska na inline brusle - odpovědět

napsal: Vojta dne: 18.7.2016 v: 11:31:35

Dobrý den,

krytka se dává na tato ložiska jen z jedné strany. Z vnitřní strany není potřeba a naopak by zbytečně komplikovala domazávání.
Jak dlouho se točí ložiska bez zatížení bruslařem snad nikdo neměří. Je to dost zbytečný údaj. O ložisku to mnoho neřekne. Například už jen mazivo po zahřátí vs za studena bude každé klást jiný odpor. Zárověň bude rozdíl v nasazených kolečkách a tim v setrvačnosti.
Za mne to jsou ložiska ve špičkovém poměru cena-kvalita. Osobně bych jako lepší zvažoval až keramická ložiska, která zas pro nezávodníka nemají z pohledu ceny uplně smysl.

čistenie a udržba - odpovědět

napsal: Milan dne: 19.8.2016 v: 19:39:25

Dobrý den, chcel by som sa opýtat mam tieto ložiska, chcem sa opytat ci je ich mozne čistit v petroleji, sposobom vybrat ten gumený prsstenec ktory drzi gulicky a nasledne to ponorit do acetonu. A druha otázka je či je vhodne ako mazadlo využit produkt Finish Line Ceramic Grease 60g vazelína , na premazenie. Dakujem za odpoved.

čistění ložisek - odpovědět

napsal: Vojta dne: 23.8.2016 v: 14:14:38

Dobrý den,

klec, která drží kuličky, jde vyndat, ale je dost práce tam pak kuličky nandat zpět. Osobně bych se do toho nepouštěl a sundal jen oranžovou prachovku.
Rozpuštění maziva petrolejem asi nebude problém. Petrolej by nijak něměl nic poškodit. Do acetonu bych to nemáčel. To myslím nemá smysl a nevím, zda by aceton nemohl nějak poškodit plastovou klec držící kuličky.
Jako mazivo lze určitě použít uvedený Ceramic Grease.

odpoved - odpovědět

napsal: Milan dne: 23.8.2016 v: 14:39:47

Ďakujem za pohotovu reakciu, gulicky som vyberal, je to pracne ale nie naročne.

mazání ložisek - odpovědět

napsal: Vojta dne: 23.8.2016 v: 14:41:55

Ještě připomínám, že maziva dejte spíše méně než více. Objemem dávám tak 2-3 kapky přímo do drah kuliček.

Volba ložisek (Brusle Rollerblade) - odpovědět

napsal: Tomáš kontakt: Kozlík dne: 12.7.2017 v: 06:58:22

Zdravím,

chtěl bych se zeptat. Vybírám ložiska do bruslí Rollerblade. Chtěl bych poradit, zda je možné použít i ložiska ABEC, nebo ILQ, protože Rollerblady nemají klasický spacer s osazením (na který jsou ložiska nastrčeny). Jestli i ložiska ABEC a ILQ jsou vhodné pro použití pouze s prstencovým spacerem volně loženým uvnitř mezi ložisky. Rollerbaldy mají trochu větší průměr šroubu, takže by tam klasický spacer nešel dát.

Dotaz by se dal zjednodušit, zda ložiska normy SG jsou v něčem odlišné oproti normě ABEC a ILQ, co se týče např samonosnosti ložiska (viz setting s volně vloženým spacerem)

Ložiska na brusle Rollerblade - odpovědět

napsal: Vojta dne: 12.7.2017 v: 12:44:58

Dobrý den,

označení SG, ILQ a ABEC neudává rozměr ložiska, ale jakousi kvalitu (nebudu to teď rozepisovat).
Rozměr, který Vás zajímá, je u ložisek v naší nabídce stejný a můžete tak použít jakákoliv ložiska z naší nabídky.
Aktuálně bych doporučil Twincam ILQ-9 PRO.

Ložiska na brusle Rollerblade - odpovědět

napsal: Tomáš Kozlík kontakt: tomasko23l@gmail.com dne: 12.7.2017 v: 17:11:46

No, já jsem neřešil rozměr ložisek, to mi je jasné, že jsou shodné, řešil jsem vazbu na spacer, jestli ostatním ložiskám jako ABEC a ILQ náhodou nevadí, když budou umístěna rovnou na šroubu (se spacerem průměr 8 jako otvor v ložisku oproti spaceru průměr 6,x), ale ptrně to nevadí a je jsou na tom všechny stejně v tomto ohledu.

Ještě bych se rád poradil jaká ložiska byste doporučili na street/fitness jízdu mimo ovály. Tzn náročnější terén českých asfaltek a zámkovek se zbytky štěrku po zimě na chodníkách, výšlapy a sjezdy kopců po lesních cyklostezkách (tzn. bordel z jehličí a listí atp), ujetá vzdáenost za čas cca 50km týdně, váha jezdce kolem 100kg.
Mám zálusk na Twincam USA ILQ-9 PRO ale nevím jak moc jsou ložiska nejpřesnějších tříd (9) háklivá na otřesy a nečistoty z terénu viz výše, kvůli životnosti.

Předem díky za rady.

Ložiska na brusle Rollerblade - odpovědět

napsal: Tomáš Kozlík kontakt: tomasko23l@gmail.com dne: 12.7.2017 v: 17:16:22

Doplním. chystám se kupovt i nová kolečka, protože už jsem předchozí úplně dojezdil (až se rozpadly :)). Vzhledem k hmotnosti hledám tvrdší, v merku mám Gyro Valkyrie 84/87A, tvrdší jsem o rozměru 84mm nikde nenašel.

tvrdší kola - odpovědět

napsal: Vojta dne: 12.7.2017 v: 18:28:40

Dobrý den,

vazba na spacer je dana pouze rozmerem, takze tam taky zadny problem neni. ozisku nevadi jeho usazeni rovnou na sroub osy kola.
Loziska porad urcite Twincam USA ILQ-9 PRO. Jsou dobre zatesnena, maji vetsi kulicky nez vetsina ostatnich a presnost neni prehnane velika, abyste je musel nejak casteji cistit.
Kolecka bych tvrdsi jak 87A nehledal. Uz ta tvrdost 87 je na mne treba moc. Kolecko nezere vibrace a je takove nepohodlne.
Za mne bych spis doporucil Matter Image v tvrdosti F1 (cca 86A) nebo lepsi Mi3, ktera jsou rychlejsi.

Vložit komentář ke zboží Twincam USA ILQ-9 PRO 16ks
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   
*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.
   

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | IN-LINE-BRUSLE.cz - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2010


můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Doplňky

Helmy a chrániče

Jak vybrat brusle

Kde se bruslí

Kolečka a ložiska

Kolečkové Brusle

MIX

Nordic Brusle

Quad brusle

Technika bruslení

Údržba

Závody

Nově diskutované

Bolest v holenní části.

Dámské brusle Rollerblade MACROBLADE 84 W ABT

Kde v Brně PŮJČIT brusle???

výměna koleček

Rollerblade Crossfire 8.0

Kolečkové brusle Fila nine 100

prodam K2 Varsity

K2 VO2 90 W

Rám u kolečkových bruslí

Agressive brusle Rollerblade DT5 vel. 43

Výměna ložisek FILA

Co je lepší ?

Rollerblade Twister 80w - vel. 38

POWERSLIDE Athletic Z1 a vymena kolecek za mensi

tvrdost koleček,ložiska a velikost koleček

Nové články

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích

KRUST - stylové helmy nejen do města

20% sleva na kolečkové brusle

více článků...


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky