IN-LINE-BRUSLE.cz / Inline Mag - novinky, zajímavosti, videa / Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D

Inline Mag / :

Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D

fotka k článku Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D Popis výborných Suunto X10, které mají mimo jiné integrovaný GPS logger. Tyto hodinky tedy zaznamenaji vaši trasu, kterou si následně můžete prohlédnout v aplikaci Google Earth, která je zdarma dostupná na internetu. Trasa je zobrazena ve 3D a vidíte tak i výškové rozdíly na celé trase. Následující popis funkcí je zaměřený na outdoorové použití, ale stejné možnosti jsou samozřejmě i při použití na kolečkových bruslích, kole nebo v zimě na běžkách apod..

SUUNTO X10

nepostradatelný průvodce neznámým terénem

nejmenší GPS navigátor na světě

Pokud je vaší adresou plátěný stan nacházející se toho času v zemi nikoho, nelze skutečně mluvit o místě, kterému by se dalo říkat domov. S ledovým klidem v divočině, která nikdy nekončí, zaznamenáte polohu vašeho aktuálního base campu pomocí GPS ve vašich hodinkách Suunto X10 a vydáte se na túru ubezpečeni, že budete nocovat na stejném místě obohaceni zážitky, které neprobádaná krajina skýtá. GPS je jedna z mnoha užitečných funkcí, které v sobě SUUNTO X10 skrývá, a které na vašich cestách za dobrodružstvím více, než oceníte. Pojďme se podívat blíže, v čem je Suunto X10 tak jedinečné.

Postavit stan, promyslet trasu, zkontrolovat plán a vyrazit. Velmi snadné. Protože Suunto X10 ukládá a plánuje trasy s takovou samozřejmostí, která pro někoho může být interpretována stejně, jako když ptáci létají a tráva roste, pro někoho je to jednoduše „jen“ špičková technologie. S použitím software Suunto Trek Manager pohodlně naplánujete svou cestu včetně významných míst, která nechcete minout (waypointy), v teple a bezpečí zatím ještě stojícího stanu. Jakmile se vydáte vstříc objevování krás přírody a života v ní, stačí občas pohlédnout na zápěstí a Suunto X10 vás ujistí že držíte správný kurz.

Uhaste oheň, přepněte SUUNTO X10 do módu „activity“ a túra začíná. Ale pozor, vykročit pravou nohou! Ať jdete pomalu, rychle, do kopce, či z kopce, SUUNTO X10 to všechno stíhá a ukládá vaši ryhlost, zdolanou vzdálenost, výškové rozdíly i místa, které si chcete zapamatovat do své paměti. Až se večer vrátíte, bude co obdivovat. Míjíte první rozcestník a ukazatel nadmořské výšky. Nastavte tuto hodnotu jako referenci pro výškoměr ve vašich hodinkách, přece jen je mnohem jednodušší vědět, jak jste přesně daleko od kýženého vrcholu, namísto spolehání se pouze na vlastní zrak a schopnost dobrého odhadu.

Je nádherné počasí. Vydrží však dlouho? SUUNTO X10 pípá a bliká, příčinou je spuštěný Storm Alarm, který vás chce ochránit před blížící se bouřkou. Barometr sleduje vývoj tlaku nepřetržitě a dává vám informaci o změnách počasí, jakmile se tlak změní min. o 4 hPa. Vyplatí se poslechnout rady SUUNTO X10 a s prvními kapkami dosahujete base camp. V pohodlí vašeho přístřešku, kam bouřka nemůže, spojíte SUUNTO X10 s vaším laptopem a sledujete na monitoru vykreslenou trasu vaší túry. Analyzujete výškový profil, prohlížíte si významné body uložené v paměti Suunto X10 během túry (memory pointy) a přidáváte fotografie, které se vám podařilo pořídit. Přiznejte si, jistě se chcete pochlubit vašim blízkým s dnešním výkonem. Jednoduše vyexportujte trasu na Google Earth a vložte na váš blog nebo zašlete obrázek e-mailem. Unaveni celodenní chůzí nastavíte budík na časnou ranní hodinu a uléháte ke spánku.

Druhý den vás čeká výstup na vrchol. Využíváte GPS, nastavíte potřebné souřadnice, spustíte mód „acitivity“ a vyrážíte. Protože jsou pěšiny na mapách velmi blízké řekám, skončíte po chvíli v potoce a cesta zde končí. Nevadí, SUUNTO X10 je vodotěsné do 100m, na rozdíl od vašich bot, které je třeba usušit. Mezitím si označíte toto místo jako upozornění (alarmpoint) pro příští navigaci a pokračujete v cestě, bohužel však není jasné kterým směrem. Pomocí GPS se necháte dovést k dalšímu waypointu, odkud lze určit, kolik vám zbývá k vrcholu. Zdá se, že není již možné plán zvládnout, proto jdete chvíli dál, pořídíte krásné záběry při západu slunce a nejkratší cestou zpět se vracíte do base campu, kam vás nejrychleji naviguje SUUNTO X10 pomocí funkce Find Home.

Třetí den přináší úspěch a vzrušení z dobytého vrcholu. Nádherný pocit vidět svět z ptačí perspektivy. Nyní je opravdu velmi těžké vzpomenout si, proč byly všechny předchozí neděle strávené na gauči sledováním televize. Stále nemůžete uvěřit, že je to skutečné, ta všechna krása kolem. Máte spoustu času pořídit krásné záběry, uložit tento bod pro pozdější vykreslení na Google Earth a vracíte se pomocí funkce Track Back, která vás naviguje stejnou cestou zpět.

Po návratu hrdě sledujete profil celé akce v programu Suunto Trek Manager a prohlížíte si zdolanou trasu na Google Earth. Suunto X10 je vaším nejlepším společníkem na cestě za dobrodružstvím, vždy se na něj můžete spolehnout.Galerie fotek:

Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: Google_High_c.jpg Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: Suunto_X10_laptop.jpg Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: suunto-x10-google-earth-01.jpg Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: suunto-x10-google-earth-02.jpg Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: suunto-x10-google-earth-03.jpg Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: suunto-x10-google-earth-04.jpg

7.7.2010 | zdroj: Suunto

Diskuze:


V diskuzi k Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D není zadán žádný komentář

Vložit komentář k: Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   
*Opište kód code
   

Inline trasa Otrokovice - Napajedla 5,9 km

4.9.2013 | napsal: nabruslich.cz | zdroj: nabruslich.cz

Inline trasa Otrokovice - Napajedla 5,9  km, fotka: inline-trasy-01.jpg Docela dlouhá, jen trochu členitá trasa kolem Moravy s výborným povrchem. Velmi dobře se dá vyjet od tenisových kurtů Jiskra Otrokovice, kde se dobře parkuje ve stínu krásných topolů a habrů.

Nová inline trasa na serveru NABRUSLICH.cz

1.8.2013

Nová inline trasa na serveru NABRUSLICH.cz, fotka: 545_1375306902Stoupani-ke-Znojmu.jpg Znojmo - Dobšice (1.453 km)

World Inline Cup 2012

22.1.2013

World Inline Cup 2012, fotka: inline-brusle-speed-zavod-2012.jpg Parádní video z loňských závodů. Kdo neviděl, jak speed brusle frčej, bude překvapen :)

Reklamní sestřih z agresiv inline DVD

25.10.2012

Reklamní sestřih z agresiv inline DVD, fotka: agresvi-inline-05.jpg Povedený sestřih z agresiv inline DVD.

Freestyle slalom video

25.10.2012

Freestyle slalom video, fotka: freestyle-slalom-12.jpg Další video z freestyle slalomu.

Jak brzdit - pokročilejší způsoby

25.10.2012 | komentářů: 1

Jak brzdit - pokročilejší způsoby, fotka: jak-brzdit-freestyle-01.jpg Jak brzdit na kolečkových bruslích řekněme dost pokročilejším způsobem :)

Jak vybrat kolečkové brusle

24.10.2012 | napsal: Inline brusle | zdroj: jak vybrat kolečkové brusle

Jak vybrat kolečkové brusle, fotka: X Training intro.jpg Připravili jsme pro vás nové webové stránky, kde naleznete ucelené informace o výběru kolečkových bruslí. Pokud tedy nevíte jak vhodné brusle vybrat, zkuste něco načíst na www.jak-vybrat-koleckove-brusle.cz.

Jak se dá jezdit za mokra na bruslích

19.7.2012 | komentářů: 1 | napsal: cadomotus | zdroj: Youtube

Jak se dá jezdit za mokra na bruslích, fotka: cadomotus-01.jpg

Silový trening vhodný na inline bruslení

12.6.2012 | zdroj: Youtube

Silový trening vhodný na inline bruslení, fotka: video-speedskating-04.jpg

Další typ jak zlepšit rychlost

9.6.2012 | komentářů: 1 | zdroj: Youtube

Další typ jak zlepšit rychlost, fotka: video-rychlobrusleni-03.jpg

Double Push s vědeckým přístupem :)

7.6.2012 | zdroj: Youtube

Double Push s vědeckým přístupem :), fotka: video-speedskating-02.jpg Poměrně široké běhátko..

Trening vhodný na speedskating

5.6.2012 | zdroj: Youtube

Trening vhodný na speedskating, fotka: video-speedskating-01.jpg Jak trénovat na speedskating? Pár typů naleznete ve videu.

Povedené reklamní video Fila Skates

19.10.2011 | komentářů: 1 | napsal: Fila Skates | zdroj: Fila Skates

Povedené reklamní video Fila Skates, fotka: fila-video-01.jpg

Jak tepelně tvarovat boty kolečkových bruslí Powerslide

16.8.2011 | napsal: překlad Vojta Bartoněk | zdroj: Powerslide.de

Jak tepelně tvarovat boty kolečkových bruslí Powerslide, fotka: 904149_PS_Core_XXX2_completeSkate_2011.jpg S rostoucí oblibou rychlobrulení i mezi fitness bruslaři se množí dotazy na možnost dotvarování skeletů bryslařských bot, které jsou často velice tvrdé, nepohodlné a často dřou nohy obzvlášť v oblasti kotníků. Následující článek je přeložen z materiálů výrobce Powerslide a snad pomůže odvážnějším bruslařům, kteří se nebojí brusle trošku upravit.

Světový pohár v in line bruslení Ostrava - TV zaznam

23.6.2011

Světový pohár v in line bruslení Ostrava - TV zaznam, fotka: inline-brusle-tv-0001.jpg Odkaz na TV záznam ze závodu na Inline bruslích.

Návrh rámu na nordic brusle

31.5.2011 | zdroj: youtube

Návrh rámu na nordic brusle, fotka: inline-mag-0005.jpg Návrh rámu na nordic brusle zobrazený ve 3D. Zajímalo by mne, zda to někdo opravdu vyrábí..

Cvičení techniky bruslení především na speedskating

26.5.2011

Cvičení techniky bruslení především na speedskating, fotka: inline-mag-0004.jpg Další typ jak zlepšit techniku a posílit na brusle.

Zlepšení techniky bruslení

23.5.2011 | zdroj: youtube

Zlepšení techniky bruslení, fotka: inline-mag-0003.jpg Pár tipů na trening pro zlepšení techniky bruslení.

Pražský závod seriálu Life In Line 15 5 2011

23.5.2011 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: foto: inlinesport.cz, text: Jirka Pelc

Pražský závod seriálu Life In Line 15 5 2011, fotka: inline-brusle-0004.jpg Závod se konal jak je už zvykem z předešlých let na Rohanském Nábřeží na okruhu,který měřil 2710m. Jednalo se o letošní druhý závod seriálu Chance LifeInline Tour 2011. Počasí bylo nevyzpitatelné, takže se do poslední chvíle nevědělo zda se rozprší či ne. Díky negativní předpovědi a souběhu několika akcí na start nedorazilo tolik očekávaných závodníků.

Pohled na profíky při rychlobruslení

20.5.2011 | zdroj: youtube

Pohled na profíky při rychlobruslení, fotka: inline-mag-0002.jpg Video kde je parádní pohled na techniku bruslení. Pokud zrvona pilujete techniku bruslení, tak doporučuju.

Parádní únik v závodech na inline bruslích

18.5.2011 | zdroj: youtube

Parádní únik v závodech na inline bruslích, fotka: inline-mag-0001.jpg Video kde je vidět parádní únik tří borců při závodech na inline bruslích.

Kolečkové brusle - videa bruslí

19.4.2011 | napsal: Inline Brusle cz | zdroj: inline-brusle.cz a youtube.com

Kolečkové brusle - videa bruslí, fotka: youtube-foto.jpg Připravili jsme pro vás videa některých kolečkových bruslí, které máme na obchodě, aby jste mohli snáze vybrat vhodný model, který vám bude nejlépe vyhovovat. Tato videa budou přidávána přímo ke zboží a zároveň je možné se na ně podívat pod našim uživatelským účtem na youtube.com.

Kolečkové brusle - údržba

8.3.2011 | komentářů: 1 | napsal: virus sport | zdroj: inline brusle .cz

Kolečkové brusle - údržba, fotka: jak-rozebrat-loziska-9.jpg Se začínající bruslařskou sezónou bude nutné připravit i kolečkové brusle, a proto zde máte článek právě o údržbě inline bruslí. V článku naleznete jak se starat o boty bruslí, jak měnit kolečka inline bruslí a jak udržovat ložiska stále funkční.

Přehled in-line-stezek v ČR

25.2.2011 | zdroj: IN-LINE-BRUSLE.cz

Přehled in-line-stezek v ČR, fotka: stezky.jpg Poměrně rozsáhlý seznam in-line stezek, drah a dalších míst, kde se mužete zabruslit.

Závěrečná 9 etapa Českomoravského poháru Inlajn.cz- Inline CUO 2010

5.10.2010 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Račice 2010

Závěrečná 9 etapa Českomoravského poháru Inlajn.cz- Inline CUO 2010, fotka: vyhlaseni.jpg Závěrečná 9 etapa Českomoravského poháru Inlajn.c z- Inline CUO 2010 se uskutečnila ve středočeských Račicích 2. října 2010.

Freestyle Powerslide Cell II FSK

13.9.2010

Freestyle Powerslide Cell II FSK, fotka: inline-mag-09-01.jpg Upoutávka na brusle Powerslide Cell II FSK z produkce videí výrobce.

Berlin Inline Marathon 2009

13.9.2010

Berlin Inline Marathon 2009, fotka: inline-mag-09-02.jpg Video z Berlínského marathonu 2009 - aneb jaká může být na inline závodech atmosféra...

Life In LIne Plzeň 12.9. 2010

13.9.2010

Life In LIne Plzeň 12.9. 2010, fotka: Fotografie008.jpg Teplé a slunné počasí druhého zářijového víkendu přineslo bruslařům luxusní podmínky, které přilákalo do západočeské metropole více než čtyřstovky registrovaných závodníků.
Hlavní závod na 21km vyhráli Ondřej Suchý a Kamila Nováková.

Flaeming Skate - skvělé bruslení v Německu

14.8.2010 | napsal: Vojta | zdroj: http://www.flaeming-skate.de

Flaeming Skate - skvělé bruslení v Německu, fotka: inline-mag-08-05.jpg Známá bruslařská trasa v Německu ve Flaemingu, kde naleznete téměř 210km tratí..

Agresiv bruslení - royale

12.8.2010

Agresiv bruslení - royale, fotka: inline-mag-08-04.jpg Pěkně natočenej postup jak se naučit Royale

Jak si zatrénovat na inline bruslích

10.8.2010

Jak si zatrénovat na inline bruslích, fotka: inline-mag-08-03.jpg Klasika pro tréning drsnějších triků nejen na inline bruslí..

Další názorné provedení powerslidu

6.8.2010

Další názorné provedení powerslidu, fotka: inline-mag-08-02.jpg Video kde je pěkně zobrazené powerslide brzdění.

X-Games Asia 2010

4.8.2010

X-Games Asia 2010, fotka: inline-mag-08-01.jpg Inline Agresiv video z X-Games 2010.

Rychlobruslení od Powerslidu

16.7.2010 | napsal: Powerslide | zdroj: powerslide.de

Rychlobruslení od Powerslidu, fotka: inline-mag-07-05.jpg Info PDF od Powerslidu o jejich bruslích na speedskating. Text je v angličtině a naleznete v něm např. info o tom jak tvarovat tepelně boty, jak posunovat rám bruslí, popis použitých technologií a mnoho dalšího..

Nordic Skating - Powerslide

14.7.2010 | napsal: Powerslide | zdroj: Powerslide.de

Nordic Skating - Powerslide, fotka: inline-mag-07-04.jpg Info materiál o Nordic bruslení od Powerslidu ke stažení v PDF. V textu naleznete opravdu vyčerpávájící informace o bruslích na Nordic Skating Powerslide. Text je v angličtině.

Matter wheels - 8 FAQ

12.7.2010 | napsal: Powerslide | zdroj: Powerslide.de

Matter wheels - 8 FAQ, fotka: inline-mag-07-03.jpg Osm odpovědí na otázky kolem špičkových koleček Matter. Kolečka Matter jezdí u nás nejvíc závodníků a ti vědí co si vybrat.. Text je v angličtině.

Rail Grind přes 200m na agresiv bruslích

10.7.2010

Rail Grind přes 200m na agresiv bruslích, fotka: inline-mag-07-02.jpg Chris Haffey dává přes 200m dlouhý zábradlí. Žádný extrémní kousek, ale i tak pěkný :)

Rychlobruslení trening

8.7.2010

Rychlobruslení trening, fotka: inline-mag-07-01.jpg Další typ na tréning vhodný k rychlobruslení.

Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D

7.7.2010 | zdroj: Suunto

Suunto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: suunto-x10-google-earth-01.jpg Popis výborných Suunto X10, které mají mimo jiné integrovaný GPS logger. Tyto hodinky tedy zaznamenaji vaši trasu, kterou si následně můžete prohlédnout v aplikaci Google Earth, která je zdarma dostupná na internetu. Trasa je zobrazena ve 3D a vidíte tak i výškové rozdíly na celé trase. Následující popis funkcí je zaměřený na outdoorové použití, ale stejné možnosti jsou samozřejmě i při použití na kolečkových bruslích, kole nebo v zimě na běžkách apod..

Magic Slide na inline bruslích

6.7.2010 | komentářů: 1 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: youtube.com

Magic Slide na inline bruslích, fotka: inline-mag-56.jpg Jak brzdit na inline bruslích - Magic Slide. Tak jsem myslel, že umím na bruslích zabrzdit skoro jakkoliv, ale tohle se ještě musím doučit :) Vypadá to totiž parádně..

Meření vzdálenosti a rychlosti na kolečkových bruslích

30.6.2010 | komentářů: 1 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: Suunto

Meření vzdálenosti a rychlosti na kolečkových bruslích, fotka: suunto-2010-t6c-Fusion.jpg Bruslíte pravidelně a zajímá vás jak rychle zrovna jedete a kolik jste ujeli za celý den kilometrů? Chcete vědět kolik kalorií spálíte a jak správně zlepšovat fyzičku? Pak jsou pro vás to pravé sportovní počítače Suunto, které máme nyní v nabídce.

Video z prvního mistrovství světa ve freestyle bruslení

28.6.2010

Video z prvního mistrovství světa ve freestyle bruslení, fotka: inline-mag-52.jpg Celkem dlouhé video z údajně prvního mistrovství světa ve freestyle bruslení.

V Brně nejrychlejší Novotná a Chojnacki

25.6.2010 | zdroj: Tisková zpráva

V Brně nejrychlejší Novotná a Chojnacki, fotka: inline-mag-03.jpg Dva se prali, třetí se smál, tak lze charakterizovat boj o tituly mistrů ČR v in-line bruslení na půlmaratonské trati v Brně. Absolutními vítězi závodu v rámci seriálu LIGLASS LifeInLine Tour se stali olympionička Kateřina Novotná a Polák Bartosz Chojnacki. Boj o mistrovský titul svedli velcí rivalové Ondřej Suchý a Matěj Krupka, ale přespurtoval je i Adam Adlt, který se stal juniorským mistrem ČR.

In-line freestyle slalom z Japonska

24.6.2010

In-line freestyle slalom z Japonska, fotka: inline-mag-50.jpg Ukázka freestyle slalomu na in-line bruslích

Nepříjemný pád na agresiv kolečkových bruslích

22.6.2010

Nepříjemný pád na agresiv kolečkových bruslích, fotka: inline-mag-49.jpg Tak nevím, zda panáček nemá páteř vejpůl...

Freestyle slalom z Paříže

20.6.2010

Freestyle slalom z Paříže, fotka: inline-mag-48.jpg Video freestyle slalomu z paříže.

Conference Team v Paříži

18.6.2010

Conference Team v Paříži, fotka: inline-mag-47.jpg Video z agresiv bruslení Conference Teamu v Paříži.

WIC Ostrava: Double francouzsko-kolumbijského páru

17.6.2010 | zdroj: Tisková zpráva

WIC Ostrava: Double francouzsko-kolumbijského páru, fotka: inline-mag-22.jpg Závody LIGLASS World Inline Cup v Ostravě se staly kořistí francouzsko-kolumbijského páru Yann Guyader – Cecilia Baena. „Je to fajn, že jsme životní partneři, podporujeme jeden druhého a to nás posunuje k lepším výsledkům,“ řekla krásná Chechi. V Ostravě na Hlavní třídě startovalo celkem 615 závodníků z 15 zemí, sobotní večerní jízdu absolvovala téměř tisícovka bruslařů. Byl to opravdový vrchol českého in-line bruslení v roce 2010 a Ostrava
se stala jeho vynikajícím hostitelem.

Powerslide Nordic Trainer

16.6.2010 | komentářů: 1

Powerslide Nordic Trainer, fotka: inline-mag-45.jpg Nordic bruslení na kolečkových bruslích Powerslide Nordic Trainer 09. Nordic brusle umožňují bruslit i v přírodě na horších cestách, kam se v létě na in-line bruslích nedostanete.

Pražský okruh 12.6. 2010

15.6.2010 | napsal: Jirka Pelc

Pražský okruh 12.6. 2010, fotka: praha-DSCF6738.jpg Na novém obchvatu Prahy si mohli všichni příchozí bruslaři vyzkoušet bruslit na supermoderní dálnici. Krásný slunečný den přilákal na závody mnoho závodníků, ale nejen je. Mnoho lidí si přišlo právě jen tak zabruslit. Mezi závodníky nemohl chybět team INLINE-BRUSLE.cz.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | IN-LINE-BRUSLE.cz - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2010


můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Doplňky

Helmy a chrániče

Jak vybrat brusle

Kde se bruslí

Kolečka a ložiska

Kolečkové Brusle

MIX

Nordic Brusle

Quad brusle

Technika bruslení

Údržba

Závody

Nově diskutované

Bolest v holenní části.

Dámské brusle Rollerblade MACROBLADE 84 W ABT

Kde v Brně PŮJČIT brusle???

výměna koleček

Rollerblade Crossfire 8.0

Kolečkové brusle Fila nine 100

prodam K2 Varsity

K2 VO2 90 W

Rám u kolečkových bruslí

Agressive brusle Rollerblade DT5 vel. 43

Výměna ložisek FILA

Co je lepší ?

Rollerblade Twister 80w - vel. 38

POWERSLIDE Athletic Z1 a vymena kolecek za mensi

tvrdost koleček,ložiska a velikost koleček

Nové články

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích

KRUST - stylové helmy nejen do města

20% sleva na kolečkové brusle

více článků...


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky