naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

IN-LINE-BRUSLE.cz / diskuze / Kde se bruslí / PRAHA

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Údržba | počet témat: 118
Bazar | počet témat: 353
Kolečkové Brusle | počet témat: 312
Doplňky | počet témat: 31
Helmy a chrániče | počet témat: 13
Jak vybrat brusle | počet témat: 243
Kde se bruslí | počet témat: 83
Kolečka a ložiska | počet témat: 256
MIX | počet témat: 29
Nordic Brusle | počet témat: 18
Quad brusle | počet témat: 10
Technika bruslení | počet témat: 65
Závody | počet témat: 19

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: PRAHA

dne 2006-03-29 13:27:25

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Cau lidi. Můžete mě napsat kam chodíte jezdit v Praze? Znam jen Letnou a Stromovku.
Dik

kolem Vltavy

napsal: Katka dne: 18.4.2006 v: 17:38:48

ahoj ja chodim bruslit kolem Vltavy. Dá se začít třeba u bazénu v podolí a pak pořád dál a dál :)

Ladronka

napsal: Coral kontakt: coralf@centrum.cz dne: 9.5.2006 v: 14:09:19

Ahoj ja chodim jezdit na Ladronku. Je to na Vypichu a ted tam udělali prima novy cesty - je to draha a ma cca. 4km. Ale jezdi tam docela dost lidi.

pujcovna in-line brusli

napsal: Katka kontakt: katka.sipulova@seznam.cz dne: 15.5.2006 v: 16:15:09

Ahoj, chtela bych se zeptat kde se vsude daji pujcit brusle na in-line,hlavne na letne a stromovce. moooc dekuju

pujcovna in-line brusli

napsal: IN-LINE-BRUSLE. dne: 16.5.2006 v: 22:25:42

Ahoj,
pujcovny jsou na Letny minimalne dve - jedna kousek od technickyho muzea - ta je dost draha. A pak jedna smerem na Hradcanskou jak je U-rampa. Tam je to za slusny prachy.
Ve stromovce je myslim hned u vystaviste jako z leve strany - jsou tam na to nejaky reklamy.

koukolem kolem Vltavy

napsal: Kačeřina kontakt: kzaoralova@seznam.cz dne: 29.5.2006 v: 07:05:28

Taky bych chtěla zkusit okolí Vltavy cca kolem Podolí, ale nemám svoje brusle a nejsem si jistá, kde tam je jaká půjčovna? Poradí někdo, sím? :o) Díky!

PVA Letňany

napsal: ladronka.cz kontakt: Redakce@ladronka.cz dne: 30.5.2006 v: 17:37:38

Ted v sobotu je zkusebni celodenni inline jezdeni v areálu PVA Letňany - je tam veřejné bruslení i závody plus škola bruslení a doprovodný program
vice na www.ladronka.cz

PVA Letňany

napsal: Vojta dne: 31.5.2006 v: 13:12:09

Závody jsou OPEN ? Je na OPEN závodech hodně borců, nebo se dá v pohodě účastnit. Dík

KOUKOLEM KOLEM VLTAVY

napsal: eva kontakt: eva.medula@centrum.cz dne: 6.6.2006 v: 14:05:26

Půjčovna u Vltavy je hned u žlutých lázní - nebo je to dokonce přímo v nich :)

dotaz

dne: 12.6.2006 v: 12:38:24

prosím vás, je tady někdo kdo by věděl, jestli je na Ladronce půjčovna bruslí a jakou má otvírací dobu

koleckace

napsal: stepan kontakt: atepanriha@seznam.cz dne: 29.7.2006 v: 14:21:48

hele nevite jestli je shark skatecka znacka

koleckace

napsal: Jon dne: 2.8.2006 v: 16:46:52

A jak se pozná skatecka značka ? Že vyrábí skateboardy? Nebo hadříky který se pak prodávaj ve sk8shopech?

Ježdění v Praze

napsal: Stag kontakt: stag@seznam.cz dne: 6.8.2006 v: 20:11:17

Ahojky, ono se asi v Praze ani nedá jezdit jinde než Latná, Stromovka, Ladronka a Modřany. Trochu se dá v Bohnicích přímo v areálu léčebny, ale ... Skoro stojí za to jezdit mimo Prahu. Kdyby měl někdo zájem se přidat tak jsme taková skupinka lidí co jezdí i v Praze i mimo ní, organizujem si různé výlety atd. Něco o nás se dá najít na http://www.bruslar.com ale teprve to vzniká ...

Kam chodite bruslit v Plzni?

napsal: sylvicka dne: 8.8.2006 v: 12:55:57

Ahojte, neznate v Plzni alternativu Ladronky nebo podobne luxusni mistecko na brusleni?

kam zajit???

napsal: MARKETKA dne: 6.3.2007 v: 12:36:21

Poradite mi prosim, kam v Praze zajit bruslit na in-line bruslich? Nikdy jsem nikde takhle nebyla, chci jen rekreacne zacit, zacina byt venku jaro a krasne. Nemam rada drahu, kde po 500 m se musim otocit a jet zpet. Spise jet a jet a jet ... :-) Uzivat si to. Napiste prosim!

Re: kam zajít???

napsal: davii dne: 10.3.2007 v: 19:46:07

myslím, že nejlepší požitek budeš mít podél Vltavy. Já tam nejraději jezdím právě proto, že člověk nejezdí pořád dokolečka jako magor. Jezdit je možné od Podolské vodárny až těsně za Modřanské nádraží. Celá trasa je dlouhá něco kolem 8 km, takže celkem stačí jet jedno kolo.
Nástupní místa jsou: Podolská vodárna, zast. tram. Přístaviště, ulice U kempinku - dostupné autem - je tu i půjčovna, zast. tram. Nádraží Modřany

Kde na Ladronce?

napsal: Tauhans kontakt: rosaj@mediscan.cz dne: 27.3.2007 v: 12:27:02

Prosím někoho znalejšího:
1) kde na Ladronce zaparkovat - nikdy jsem tam nebyl, nemám potuchy, odkud nejlíp vystartovat
2) poradil by někdo, kam na in-liny v rozumné dojezdové vzdálenosti od Prahy? Zaslechl jsem něco o Roudnici, Poděbradech podél Labe apod., ale nemám potuchy o kvalitě asfaltu a nástupních místech.
Díky všem, kdo odpoví.

Kde na Ladronce?

napsal: Michal dne: 28.3.2007 v: 11:36:30

Ahoj, dá se parkovat v celé délce ulice Tomanova. Občas tam bývá hodně plno, ale ulice je opravdu dlouhá takže se místo vždycky najde. Potom se dá parkovat v části ulici Podbělohorská v místě kde je to kousíček na Ladrnoku. To uvidíš na mapě kde je to vhodné místo :)

d.počernice

napsal: ivan kontakt: ivanhoe65@centrum.cz dne: 17.4.2007 v: 15:34:51

bruslit se dá teké v Dolních Pocernicích, za autoservisem Peugeot Domanský, je tam hned zastávka autobusu, trat vede až do Uhřiněvsi, moc pěkná a členitá, bohužel jsou tam dva přejezdy silnice.

kam v praze

dne: 20.4.2007 v: 14:00:52

slusne je to taky v prokopskem udoli, asfalt sice neni prilis hladky, ale kdo ma jen trochu vhodna kolecka ta priroda za to stoji, zacatek je pod nadrzi a dojedete az k barrandovskemu viaduktu...

Troja

kontakt: ivanhoe65@centrum.cz dne: 10.5.2007 v: 16:37:26

hezká a rovná trať je v troji začíná pod mostem barikádníků a vede až k lávce do stromovky, moc hezký asfalt

pujcovna in-line brusli

kontakt: owecka.bee@seznam.cz dne: 14.6.2007 v: 15:06:34

ahoj nevite nekdo o nejaky pujcovne in-line brusli na praze 10 nbo nekde v okoli

kde půjčit in-line brusle

napsal: Bohunka kontakt: bohunka12@seznam.cz dne: 28.6.2007 v: 19:20:04

Ahojky,poradíte kde se na Praze 4, pokud možno Libuš, Modřany dají půjčit in-line brusle. Nikdy jsme s přítelem na nich nestáli, ale lámu ho, že bychom to vyzkoušeli...moc moc děkuji za radu....B.

Okruh od podolské vodárny

napsal: Lenka kontakt: lenca.pokorna@seznam.cz dne: 20.7.2007 v: 18:13:33

Ahoj chtěla jsem se jenom optat jestli někdo nemá bližší informace o okruhu od podolské vodárny až nádraží modřany? Díky za případné odpovědi

Trasa Modřany

napsal: Vašek kontakt: doktor@click.cz dne: 3.8.2007 v: 13:38:21

Ahoj všem sporťákům,
jelikož se tu diskutuje o trase v Modřanech raád předám informace, protože tam jezdím. Já osobně trasu jezdím od kempu, který je kousek za Barandovským mostem, dále okolo Branických golfových hřišť, přes Modřany a teď pozor, dále po nové, krásné stezce až na Zbraslav. Je to opravdu krásná trasa a za hodinku nafrčte v pohodě 20km a to jedete semtam.(začínám u biografu Modřany směr Zbraslav 3,7km a zpět, trasa Biograf směr Barrandov 3,3km a pak jeětě jednou Zbraslav a zpět) O pěkné výhledy i pohledy není nouze, protože v tomto období je to vážně síla se tam soustředit na výkon:). Pokud má někdo zájem mohli bychom zorganizovat nějaký srazík a předat si zkušenosti a případně z toho udělat pravidelné akce.Kolem cesty jsou stánky a i servis s náhradními díly. Fajn den všem, obzvláště inlajnerkám:), které se nebojí být in(line) Vašek

praha

napsal: monika kontakt: atelier@monique.cz dne: 5.4.2008 v: 22:00:07

jezdíme do uhříněvsi- tam je opravdu super a potom je to paráda v Káraném v prostoru ochranného pásma Veolie- tak je to super i na kolo..
:)

uhříněves

dne: 7.5.2008 v: 12:15:27

Mám dotázek na tu uhříněves. jezdím z dolních počernic až do dolních měcholup. Tato trasa se dá protáhnout až do Uhříněvsijbpni, případně kudy. Díky za info.

Je tu niekto?

napsal: Marek kontakt: pikan.m1c@post.sk dne: 31.3.2009 v: 22:49:28

Zdravim...som v Prahe chvilu,a kedze ludia tu okolo mna brusle nemaju,ani nevedia poradit,mohli by ste mi dat nejake avizo ako sa kam dostat na brusle?...dolezite je pre mna metro...v Prahe sa nevyznam...a nenadaval by som najst niekoho s kym by som sa siel previezt...

Přístaviště

napsal: Bára kontakt: Bara.Kuliskova@centrum.cz dne: 4.5.2009 v: 10:18:45

Zdravím,chtěla jsem se zeptat jak se dostanu od zastávky Přístaviště na tu stezku? a kam až vede? na Smíchov? Děkuju za info..

Pristaviste popri Vltave

napsal: muro dne: 4.5.2009 v: 12:42:16

pre Baru: Ahoj. Priamo pri tram zastavke pristaviste je zjazd dole na cestu popri Vltave (pozor, je to z kopca). Ta potom pokracuje popri Vltave okolo Hamr sportu na Braniku az po Nadrazi Zbraslav. Prijemna cesta, len tam byva dost ludi.

Začátečník....

napsal: Franta dne: 4.5.2009 v: 14:00:46

Zdravím, kdo poradí, nejlíp na Praze 4 místo pro, ale totálního začátečníka, který stál na in-linech jednou a to ještě na parketách v hale Boby Centra v Brně..
Pak mám ještě dotaz na názory o Powerslide Phuzion D2 Man 08...

Pro Frantu

napsal: dino dne: 4.5.2009 v: 21:05:42

Tak já stál na inlajnech poprvé včera, kamarádi mě vytáhli na Modřany, když se sejde od tramvajové zastávky Nádraží Braník směrem k Vltavě, je tam půjčovna bruslí. Vyrazili jsme pak podél Vltavy na Modřany a dál kam až to šlo (to jest k silnici s cedulí konce hl. města Prahy) a pak zpět k půjčovně... A bylo to bezva. :)

Cesta je tam krásně rovná snad jen s dvěma-třemi kopečky, které by naprostému začátečníkovi mohly nahnat strach, povrch hladký. A pak dál u okraje Prahy je to docela úzké. A taky je tam dost lidí, nejen bruslaři, ale též cyklisti a maminky s kočárky.

Ale jak říkám, stál jsem na tom poprvé(a na ledě taky moc nebruslím) a zvládl jsem to bez kolize, takže můžu jedině doporučit.

servis

napsal: petr kontakt: dvorak76@seznam.cz dne: 18.5.2009 v: 14:02:05

Potřebuji opravu brusle kam v Praze jít??? Pomoooc

BRUSLENÍ V ZIMĚ

napsal: Terka kontakt: terezka.dinh@centrum.cz dne: 9.8.2009 v: 15:32:33

Zdar,od té doby,co mám brusle,jsem se do nich uplně zamilovala,ale nevim,jak to bude v zimně...Neznáte nějakou budovu, halu,nebo nějaký areál pro inline bruslení v zimě okolo PRAHY 4? Plís na mail terezka.dinh@centrum.cz

_Rampy_

napsal: Terull!nQa-san kontakt: Terka.Zetorka@seznam.cz dne: 13.8.2009 v: 20:31:54

Ahojky. Nevěděl by někdo jestli tady v Praze nejsou někdo nějaký rampy na bruslení? A tím myslím né nic moc zabijáckýho xD

Hledam Radku

napsal: Pepa dne: 13.10.2009 v: 09:28:07

Ahoj potkali jsme se dne 9.10.2009..ja na kolo ty na bruslich s kamaradkou..ale asi jsi si spatne zapsala me telefonni cislo..tak pokud se tu nahodou objevis..pls ozvi na drkoka@seznam.cz

Háje

napsal: Marek kontakt: kohoutata@centrum.cz dne: 28.10.2009 v: 14:57:44

Jsme z Hájů. Jezdíme na bruslích trasu Háje - Opatov. Poraďte prosím, kde se dá nejblíže ještě bruslit ? Díky Marek

Dotaz

napsal: Kaccka kontakt: Kejty03@seznam.cz dne: 5.11.2009 v: 18:32:39

Ahojky,nevíte někdo kde bych moghla v Praze sehnat kolečkové brusle ale značkové aby vydržely a abych do nich mohla sehnat náhradní brzdu.Mám jedny brusle 2 roky,jsou v naprosto skvělém stavu,vůbec nejsou zníčené,ale nemám do nich brzdu ,prootže ta moje už je opotřebovaná,tak nevíte kde bych třeba nějakou sehnala?Ale brusle nejsou značkové,jsou z prodejny Tesco.Tak díky a dejte VĚDĚT PA Kaccka

nákup bruslí

napsal: Vojta dne: 9.11.2009 v: 11:48:22

Aahoj,
třeba u nás na prodejně v Praze 7 ,) Viz kontakty zde na webu.

Čakovice a okolí

dne: 23.3.2010 v: 16:45:56

Ahoj, nemel byste nekdo tip, kde jezdit v Cakovicich a blizkem okoli?
Diky

uhříněves

napsal: klaruška dne: 25.3.2010 v: 15:35:16

ahojky...jsem z uhříněvse a hledám nákou podlnou,hezkou cestu a nevím kde :/kdo poradí?? :)

trasy Praha

napsal: Klára dne: 28.3.2010 v: 18:33:19

ahoj,poradí mi někdo, kde si hezky zabruslit v okolí Hostivaře?někam se přiblížím autem, ale k vltave se mi nechce, děsím se dopravy na barranďáku... :-)díky

Bruslení v okolí HOSTIVAŘE

napsal: Dany kontakt: dany.posp@seznam.cz dne: 3.4.2010 v: 20:14:22

Ahoj, prima trasa s pěkným asfaltem je v Dolních Měcholupech. Trasa začíná u Hasičárny za pizzerkou Mondeo podél Hostivického potoka. Zrovna dnes jsme tam dračili:-) Má cca 5 km. Hledám kámošku na společné projížďky, jsem na mateřské a tak chodíme bruslit s prckem v kočárku (má 5 měsíců). Ahoj Dana

Brusleni Krejcárek

napsal: Fišerka kontakt: fiicek@seznam.cz dne: 28.4.2010 v: 10:34:43

Ahuejk vsem, nevite nekdo o nove trase nekde u Krejcarku?? Pry je tam nejaka nova trat misto starých koleji?? Kde zacina a kde konci ?? nevite nekdo jak je dlouha??, Diky moc

baba

napsal: Tereza kontakt: babbkaa@seznam.cz dne: 14.5.2010 v: 20:58:45

Ahoj lidišky mohu někoho mocinky moc poprosit,o jakýkoli kontakt na kamnou prodejnu v Praze kde seženu in line brusličky dámské zančky Roces? Díky předem

Podolí

napsal: Lucie dne: 20.5.2010 v: 12:18:21

Ahoj všem. Já na bruslích pouze jezdím, moc neblbnu (nechci si natlouct kokos:-D)
Musím říct že podél Vltavy se opravdu krásně jezdí! Tedy ovšem pokud se nezblázní celá praha že si půjde zasportovat!!! Nebo kdyby byl každej alespoň trochu ohleduplnej a nemyslel jen na sebe! :-( Dopadá to jako na silnicích, při předjíždění někteří neřeší jestli naproti někdo nejede... Chodci roztažení přes celou cyklostezku není také nic příjemného a učení malých dětí jezdit na bruslích ve slunečnou sobotu na frekventované cestě také není nejlepší nápad... Přeji pevné nervy a pohodlnou jízdu!

In-line manie

napsal: Ondra kontakt: 775067079 dne: 31.5.2010 v: 10:11:13

Tak já mám za sebou Letnou - ta je výborná spíš na blbnutí na bruslích, pokud nechcete jezdit pořád sem a tam na jedné rovince, budete se muset smířit s horším povrchem a hodně lidmi, ale to je trochu adrenalinek... potom jsem navštívil Ladronku, kde je teda moc pěkný povrch a prostředí a dobře se tam jezdí. Jen je potřeba vychytat vhodný čas, jinak je tam lidí habakuk. Byl jsem také projet trasu Dolní Měcholupy - Dolní Počernice a tam se mi to moc líbilo. To je vlastně úzká asfaltka v přírodě, ani vám nepřijde, že jste v Praze. Široká je tak akorát a povrch tak za 1-... A ještě jsem vyzkoušel objet Hostivařskou přehradu na bruslích, ale nějak se mi to nepovedlo :) Povrch taky nic moc, takže to ani po druhé zkoušet nebudu. Mějte se a bruslím zdar :)

Trasa H.počernice-Zeleneč

napsal: troll dne: 16.6.2010 v: 21:41:56

Trasa Horní Počernice-Zeleneč je taky dobrá.

Podél Vltavy

napsal: Štěpán dne: 21.6.2010 v: 14:22:33

Ahoj,
vyzkoušel jsem Stromovku, Ladronku, Letnou. Taková pražská klasika. Včera jsem byl v Troji, kolem zoo po pravém břehu do Sedlece, cca 4km. Super!!!
A před časem jsem byl v Lounech, mají tam takový malý okruh v parku. Ale takový povrch jsem nikde neviděl. Hladký, bez hrbolku, úžasný.

Luka-Lužiny

napsal: exlady dne: 28.7.2010 v: 10:06:51

Ahojky ja jazdím pri rybníku medzi Lukou a Lužinami a dá sa to :)

Trochu konkretneji - Ladronka

napsal: Daniel kontakt: danielr@seznam.cz dne: 20.8.2010 v: 14:52:04

Co treba, kdyby nekdo napsal neco takoveho:
Ladronka park lemujici ulici Tomanova (kde se da taky zaparkovat) vice tady na teto mape http://www.mapy.cz/#mm ZTtTcP@x 132945280@y 135920704@z 14
Pro presnejsi navigaci... GPS souradnice kde zacit.. Zaparkujte nekde tady Loc: 50°4 48.654 N, 14°21 41.053 E
a zacnete na malem okruhu v tesne blizkosti... potom se vydejte na bruslich smerem Loc: 50°4 44.099 N, 14°21 25.466 E
kde je obcerstveni (jak s venkovnimi stolky, tak s vnitrni drazsi restauraci) anebo muzete pokracovat jeste dal Loc: 50°4 49.401 N, 14°20 37.594 E
odkud se cestama vracite opet zpet.

kde zaparkovat

napsal: zuzi kontakt: zuzana.goldstein@hotmail.com dne: 3.6.2011 v: 13:53:19

ahoj, rada bych vyrazila na brusle kolem te vltavy ale kde je nejlepsi misto na zaparkovani???
predem diky!

H. Počernice-Zelenč a Dolní Počernice-Uhřiněves

napsal: Pavla dne: 6.6.2011 v: 19:27:21

Dobrý den, v okolí bydlím jen chvíli a zvažuju koupi bruslí. Můžete mi prosím popsat PŘESNĚ jak se na tyto trasy (H. Počernice-Zelenč a Dolní Počernice-Uhřiněves) dostanu? Jaká zastávka autobusu a kde to tam přesně najdu? Nějak to z těch vašich příspěvků vůbec nechápu...děkuji

Bruslení Stodůlky

napsal: Tomáš kontakt: 775222369 dne: 21.3.2012 v: 11:25:44

Ahoj, před nedávnem jsem se přistěhoval do Prahy.
Nevíte někdo, jestli se dá někde ve Stodůlkách dobře zajezdit na bruslích.
Díky.

Parťák na bruslení

napsal: Iveta kontakt: 728845260 dne: 3.5.2012 v: 13:43:36

Ahoj, jsem úplný začátečník a sháním někoho s kým bych mohla bruslit a nevadilo by mu/jí, že ještě nejezdím jako profík :)

Brusleni Kamyk

napsal: Klarca P. dne: 14.7.2012 v: 21:28:06

Ahoj, neznate nekdo nejakou dobrou trasu v okoli Kamyku? Nedavno jsem se sem prestehovala a moc tu to neznam a navic se mi nechce jezdit nekam daleko (Stromovka atd). Diky za odpoved :)

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Kde se bruslí

V této kategorii diskuzních témat jsou příspěvky o tom, kde bruslit na in line bruslích. Popisy tras, rady kdy je nejlepší vyrazit apod.

Témata diskuze:

doporučuji | počet komentářů: 0

2.5.2014 | založil: Zdeněk

byl jsem se nezávazně podívat na mosteckém hipodromu na in-line trati,ohromný dojem,krásně dlouhá dráha která zve k jízdě.Už se těším.

Slalom nebo fitness Hodonínsko? | počet komentářů: 0

15.4.2014 | založil: Jiří Rusinský

Ahoj, nenašel by se tu někdo z Hodonína a okolí kdo aspoň trochu jezdí freestyle slalom? Chtěl bych s tím začít, zatím se šušním sám a učím se otočky, bruslit pozadu atd, a uvítal bych pár rad od někoho kdo trochu ví co a jak :-)

Zatím jsem jezdil hlavně fitness (na jiných bruslích :-) ), a rozhodně s ním nekončím, tak budu rád když se ozve někdo kdo by se se mnou občas projel (třeba nějaká slečna :-) )

Smí se bruslit všude? | počet komentářů: 1

12.3.2014 | založil: Pikwik

Ahoj, mám nové brusle a chci se zeptat jestli se smí jezdit kdekoli (cyklostezky chodníky atd.), nebo je to omezené? Jde mi o to jestli na nich mohu jezdit do práce přes město. České Budějovice (nikde jsem tuhle informaci nenašel)

Ostrava začatečník | počet komentářů: 1

28.2.2014 | založil: moninka

Ahoch chtěla bych vědět zda je nějaké místo v Ostravě nebo Frýdku kde se může začátečník naučit bruslit aniž by ,,ohrožoval ostatní bruslaře . Nějaké opuštěné parkoviště nebo něco podobného kde se neschází moc lidí děkuji :-)

Hala | počet komentářů: 4

27.11.2013 | založil: Milka

Dobry den vsem,
chtela jsem se zeptat co nejvetsiho poctu bruslaru na nazor. Ocenili byste bruslarskou halu na zimni obdobi?
Diky vsem za nazor...

Hradec Králové | počet komentářů: 0

14.7.2013 | založil: Jan Krupa

Ahoj, nechce jet někdo na brusle v Hradci Králové? Stezka Hradečnice, Písečnice nebo i klidně něco jiného? V létě i celoročně, nebaví mě jezdit sám. John, 19

udržované stezky po zimě | počet komentářů: 1

8.4.2013 | založil: Gigs

Zdar,jezdím střední a východní čechy,ale všude jsou stezky přes zimní období neudržované,prostě co na podzim spadne ze stromů,to tam do jara néli do léta zůstane ležet.Nenajde se někde udržovaná stezka?Dík za info...

stezka 25km | počet komentářů: 3

20.8.2012 | založil: jsmirice

Holahej!! Začali mi za barákem stavět super dálnici na bruslení... Mrkněte na www.smirice.cz Cyklostezka Hradec Králové-Kuks. Co vy na to???

Praha Mystik park | počet komentářů: 0

18.7.2012 | založil: erik

Zdravim. Neviete prosim ake su otvaracie hodiny Mystic parku Stvanice? Na oficialnej stranke nemaju info o casoch.

Znáte nějáký inline klub v ostravě? | počet komentářů: 0

17.6.2012 | založil: Terylí

Ahoj znáte nějákýý inline klub v ostravě...popř.jejím blízkém okolí? jestli ano dejte vědět... díky :)

RSK8 forever! | počet komentářů: 2

20.3.2012 | založil: ALDA

Zdar! Najdou se ještě staří truckoví rolleři ze Stalina, Lenina, Scény, Muzea, Strahova, Palmovky z poloviny 90. let ?
Taz, Hanýz, Večeře, Terka, Gabris ... ?

Pardubice | počet komentářů: 0

25.9.2011 | založil: Martina

Ahoj,prosimás hledám něákého aggressive bruslaře,který by mě naučil něco:D jezdim někdy ve skateparku pardubice protože tam kousek bydlim :D..tak jestli by byl nědo tak ochotnej mě aspoň něco naučit a jezdit semnou ;).. Jo a jsem holka a je mě 14 let ..když nědo bude mít zájem tak mu dám email a dohodnem se ok? Díík :)

kam v zimě na inlinech? | počet komentářů: 1

8.8.2011 | založil: david

nazdárek prosím kde se bruslí na in line bruslích v zimě?děkuji za tipy.gaudino321@seznam.cz

Hledám | počet komentářů: 4

12.6.2011 | založil: Michal

Hledám překrásnou černovlásku která bruslila 7.6 ve stomovce mezi 19.00a 20.00 hodinou byla oblečena v bílo ružovém

nechcete jit nekdo na brusle? | počet komentářů: 5

4.6.2011 | založil: zuzi

Ahoj, jestli chcete jit nekdo na brusle tady v Praze rada se pripojim :)

hledám kdo umí na speedech a jezdí v okolí Kolína | počet komentářů: 0

19.5.2011 | založil: lukáš

učím se na speedech a potřeboval bych někoho kdo to umí,s kým bych mohl jezdit a okoukal bych správnej styl jízdy.Díky

rodinná dovolená na bruslích | počet komentářů: 1

3.5.2011 | založil: petr

Ahoj,dokáže mi někdo poradit kam mohu jet na s dětmi na dovolenou kde jsou dlouhé okruhy u nás nebo někde za hranicemi.moc děkuji

kam chodite hrat inline hokej? | počet komentářů: 6

28.4.2011 | založil: dawe

kde se hraje inline hokej v Praze?

Neratovice | počet komentářů: 4

22.4.2011 | založil: Jakub

Ahoj, poradíte kam na brusle v okolí Neratovic? Díky

Hledám | počet komentářů: 3

20.4.2011 | založil: Milo

Čaeuc, hledám někoho kdo by semnou chodil bruslit a vydržel:) Praha - chodim Vltava, Palmovka,.. Jinak ja 21. Tak kdo by se pridal napiste :)kluk/holka to je jedno :)

bruselní - sraz Praha | počet komentářů: 1

30.3.2011 | založil: Hanka

Ahoj všichni, jezdím blbnout na Letnou a bylo by fajn mít někoho od koho okoukat další triky, nebo naopak někoho, komu předat to, co jsem sama vykoumala :-) Čim více lidí, tím lípe!
Těšim se,

Hanka

Modřany | počet komentářů: 4

13.1.2011 | založil: Kristýna

Ahojky, nevíte náhodou někdo, jak to vypadá na stezce v Modřanech směrem na Zbraslav? Dalo by se tam už jezdit nebo je tam štěrk? Díky moc

zimni inline v Praze | počet komentářů: 1

18.11.2010 | založil: nanicka

Ahoj.Je v Praze nejaky kryty prostor pro inline brusleni? Nejlip blizko holesovic.
Predem dekuji za odpoved )

downhill inline | počet komentářů: 1

10.10.2010 | založil: Jan

zdar lidi, nějak se mi začal líbit downhill inline, chtěl bych to skusit, a natrénovat třeba i na závody, nevíte, kde se to dá, a někdo kdo to taky dělá, nějaké rady, co do chráničů a bruslí???protože normální brusle to určitě nejsou, a předpokládám, že to jsou ty na rychlobrusle

Tak dík za nějaké rady, tipy, triky

Berounka | počet komentářů: 0

5.9.2010 | založil:

Kam na IN-LINE podel Berounky?

Písek, Orlík, Milevsko | počet komentářů: 0

5.8.2010 | založil: smarty

Ahoj,
nevíte někdo nějakou dobrou trasu kolem Písku, Milevska a pod.? prostě něco poblíž Orlíka nad Vltavou :-)

Bruslení | počet komentářů: 7

13.7.2010 | založil: Katy

Zdravím všechny:-).Zítra si jdu koupit in-liny,ale samotne se mi nechce zacit jezdit. Nepřidá se někdo?Kdyžtak písněte na mé icq 423565362. Mějte se pěkně a užívejte si letního počasí:-)

Pražský okruh | počet komentářů: 4

28.6.2010 | založil: Jarda

Nevíte někdo kde se jel ten závod 16 června? mělo to být někde na té nové spojce mezi Lochkovem a dálnicí D1.
Ostatně má tam být 18 září tedy dva dny před otevřením den pro návštěvníky

kam na brusle jižní morava | počet komentářů: 0

18.6.2010 | založil:

Zdravím lidičky... chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo nějakou zkušenost, kde by se dalo na jižní Moravě dobře zajezdit na in-linech a taký co se týče i kulturního programu jakou jsou vinné sklípky aj. Dík za nějaké typy....

Břeclav | počet komentářů: 0

9.6.2010 | založil: Radka

Ahojky, nevíte někdo jak to vypadá kolem Břeclavi? Mám tam strávit prodl.víkend v Rakvicích( u Lednice) a nevím kam se tam vrtnout.Dík,Radka

freestyle | počet komentářů: 1

16.5.2010 | založil: jana koubková

ahojdaahoj,poradíte mi kde bych mohla bruslit(freestylovat?????)v hradci králové

Kam na kolečkové brusle na Praze 10? | počet komentářů: 2

25.3.2010 | založil: Markéta

Dobrý den, prosim Vás nevíte někdo o nějakem parku nebo možnosti kde by se dalo rekreačně jezdit na kolečkových bruslích?? bydlím poblíž Čechova náměstí a nechci dojíždět do nějakého vzdáleného parku..prosim dejte mi někdo tip..:-D

kolečkové bruslení | počet komentářů: 0

10.2.2010 | založil: Prokopová

Existuje v Praze krytá hala pro brusle
na kolečkových bruslích, event. s půjčovnou.

Děkuji

Skate park jižní morava | počet komentářů: 4

12.7.2009 | založil:

4au lidi nevíte nahodou někdo o nějaky Skateparku na jihu moravy?já jezdim do židlochovic a do hustopeč sou takovy maličky ale dá se tam vyblbnout.Napište jestli nevyte o nějakym velkym třeba v brně.

trasy | počet komentářů: 0

25.6.2009 | založil: Jimi

nejlepší na tohle je stránka www.inlinemap.net

Závody v Ústí nad Labem | počet komentářů: 0

19.6.2009 | založil: Dogy

Zdar lidi pojedou se atraktivní aggresive inline závody.

Bližší info http://dogy32.cz/zavody/

Litoměřice a okolí | počet komentářů: 1

14.5.2009 | založil: Franta

Zdravím, nevíte, kde se dá jezdit na Litoměřicku? Raději něco lehčího....

Vrchlabí,Hostinné | počet komentářů: 1

17.2.2009 | založil: lenka

Ahoj,neví někdo,kde se dá bruslit?Dík

Jihlava | počet komentářů: 2

25.1.2009 | založil: Terry

Ahoj. V Jihlavě je stezka za Vodním rájem, Kauflandem až k mostu u řeky Jihlavy (před kruháčem dole na Březinkách). Stezka není ale moc dobrá. Je tam hodně lidí a nejsem si jistá, jestli to tam někdo vůbec upravuje (kamínky,atd.) a navíc povrch je hodně rozmanitý. Jestli rádi bruslíte, ideální je výlet do Žďáru n. Sázavou, kde u Pilské nádrže je výborná stezka se super povrchem a to cestování za to určitě stojí !!!!

Jihlava | počet komentářů: 0

30.9.2008 | založil:

Ahojky, nevíte někdo jestli je v Jihlavě nějaká stezka na fitness bruslení? Díky.

hledám... | počet komentářů: 1

18.8.2008 | založil: Renča

Ahoj,jsem z Frýdlantu n.Ostr.,začínám jezdit na in-line a hledám někoho,kdo už to trochu víc umí a zaučí mě.Díky

Skupinové bruslení v Ostravě | počet komentářů: 0

13.7.2008 | založil: Lukáš

Skupinové bruslení v Ostravě

Ahojky všichni inlajnisté . Teď když nám začíná leéto, neshodneme se všichni a neuspořádáme nějaké skupinové bruslení? Vím že v Ostravě kdysi něco podobného bylo a určitě to muselo být fajn. Nedá se tady nějak dohodnout na hromadném bruslení? Bylo by to určitě skvělé. Pište, pište, ahoooj

kbely | počet komentářů: 1

29.6.2008 | založil: klara

ahojda..neznate nekdo nejakou trasu v okoli kbel??

Hradec Králové - trasy | počet komentářů: 3

23.6.2008 | založil: Mirek

Ahoj, můžete někdo prosím poradit vhodné trasy na in-line brusle s nástupem v Hradci Králové? Je možná projížďka kolem Labe? Děkuji

Ústí a Děčín | počet komentářů: 1

19.5.2008 | založil: Martin

Prosím kde se dá dobře bruslit v okolí Ústí nad Labem a Děčína ?

Blansko | počet komentářů: 0

11.4.2008 | založil:

nevite kam zajit v Blansku (Chci to skusit na rampach)

KAM NA AGRESIVY??? | počet komentářů: 1

9.4.2008 | založil: dahor

CAW LIDI!!! CHCI SE ZEPTAT JETLI NEZNATE NEJAKEJ FAKT GOOD SKATEPARK V PRAGLU??? NEJLIP ZADACO ALE TO BY NEDELALO PROBLEM...ONLY 4 AGRESIVE

freestyle nebo fitness | počet komentářů: 2

5.3.2008 | založil: ondrej

dobry den, nemate nekdo zkusenosti s freestyle bruslema K2 frontman ci Poweslide? Chtel bych si koupit brusle na kondicni jezdeni ale rad bych si obcas zajezdil nejaky street sjel si schody a zaskákal si... ale zase nechci aby byly nejak moc pomale... kdysi davno jsem jezdil na aggressive bruslich ale to byl clovek rad, ze vubec takovy brusle sehnal a uprimne receno nestal jsem na tom dlouho a ted se v tom vubec ale vubec nevyznam, je toho na trhu strasne moc... ale aggressive rozhodne nechci, na tech bych se pri normalnim jezdeni hrozne nadrel... Takze pokud mate nekdo zkusenost s freestyle bruslema, ktery mi prijdou jako docela rozumny kompromis, prosim podelte se...:)

aggressive | počet komentářů: 1

29.2.2008 | založil: kaspo

cau lidi hale kde se daj koupit aggressivi v praze jake shop prosim poradtemi dik:)

krytá dráha in-line v Praze? | počet komentářů: 0

7.1.2008 | založil: siis

ahoj, poradí mi někdo, kde se dá v Praze bruslit na in-linech teď v zimě na kryté dráze? Existuje nějaká hala či tak něco? dííík :-) siis

LOUNY | počet komentářů: 6

5.1.2008 | založil: roman

Kde se dá bruslit v okolí Loun.Dík

dámské brusle na led-koupím | počet komentářů: 0

25.12.2007 | založil: aja

koupím velmi levně dámské brusle na led vel.39-40

Prodám rámy | počet komentářů: 0

19.12.2007 | založil: Richard

Prodám závodní inline rám (pár) Rollerblade Pro Fuel, nový !!!
Cena: 2000,-

ORLICKOÚSTECKO | počet komentářů: 2

10.9.2007 | založil: Tomáš

Můžete poradit kde se dá na orlickoústecku bruslit?

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ | počet komentářů: 3

30.8.2007 | založil: Hanny

A teď otázka ze všech nejzapeklitější: Kam na brusle ve Val.Mezu??? Ráda bych zabruslila, ale opravdu nevím, kde se tady dá:-(

Znojmo | počet komentářů: 1

28.8.2007 | založil:

Hej lidi znate tu nakou stezku na rekreacni brusleni? a kde jsou dobry mista pro agresive mimo skate parku?Dik

JIČÍN | počet komentářů: 6

24.8.2007 | založil: Deni

Kde se dá bruslit poblíž Jičína??? Existuje tu nějaká inline-stezka???

inlain draha | počet komentářů: 1

26.7.2007 | založil: damian forro

kde je vubec ta draha v havirove

Brusleni v K.Varech | počet komentářů: 0

25.7.2007 | založil:

ahoj,v K.Varech se dá bruslit na koupališti Rolava(u sídliště Čankovská),docela dobrý asfalt.

Uherské Hradiště a okolí | počet komentářů: 0

16.7.2007 | založil: Michal

Super stezky jsou z Kunovic do Veselí nad Moravou přes lázně v Ostrožské Nové Vsi, Ostrožskou Novou Ves (pouze musíte překonat cca 200 m po nerovném povrchu kolem nádraží ČD), kolem štěrkových jezer přes Uherský Ostroh do Veselí nad Moravou. Mezi městy vedou přímo cyklistické stezky, ve městech se jede většinou v postranních ulicích s malým provozem aut.
Výborná je taktéž stezka ve Bzenci-Přívoze pro cyklisty a inlajnisty:-) Délka dle mého odhadu cca 8-10 km jedním směrem, stezka vede přímo borovicovým hájem, takže se hezky projedete, nadýchate čerstvého lesního vzduchu. P.S. Nevhodné pro alergiky na borovicovou vůni:-)

PROSTĚJOV | počet komentářů: 4

19.6.2007 | založil: Jarda

Jsem nováček, tak bych uvítal pár rad, kde se projet. Diky

PŘELOUČSKO | počet komentářů: 0

14.6.2007 | založil: Ivča

chci si koupit nové fitness. nevíte, kde se dá jezdit kolem Přelouče? trasa i několik desítek kilometrů Díky

Mělník | počet komentářů: 5

23.5.2007 | založil:

Ahoj, poradíte kam na brusle v okolí Mělníka? Díky

Přibramsko a okolí | počet komentářů: 0

15.5.2007 | založil: Adam

Plzz kde jezdíte na příbramsku myslím tim i Sedlčanyi Příbram a vše okolo....Jen agressive skating

Praha 4 | počet komentářů: 0

14.5.2007 | založil: Steven

Mezi Hájema a Kateřinkama je dobrá cyklistická stezka + je tam kopec plný asfaltových cest pro ježdění...

HAVÍŘOV | počet komentářů: 5

13.5.2007 | založil: Lucik.Dz

Poradí někdo, kam na brusle v okolí Havířova? zatím jezdíme do Ostravy, ale je to časově náročnější. Moc děkujem !!!

Náchod | počet komentářů: 1

27.4.2007 | založil: Lucka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nevíte někdo o nějaké trase, kde se dobře bruslí v okolí náchoda?

Praha | počet komentářů: 3

24.4.2007 | založil:

CAU ZKUS JESTE LANDRONKU A POTOM STEZKU Z H.POCERNIC DO KLANOVIC A PAK KOLEM VLTAVY V BRANIKU DO MODRAN...ZA PRAHOU JE TAKY SKVELY BRUSLENI KOLEM LABE OD PODEBRAD, NEBO KRALUPY N.VLTAVOU. HODNE NAJETYCH KM!!!

Plzeň | počet komentářů: 12

24.4.2007 | založil: Ola

Ahoj, kdo poradí kam na brusle v Plzni? Díky díky

České Budějovice, Třeboň | počet komentářů: 6

11.4.2007 | založil: Veru

Nazdárek všichni sportovně založení :) Máte někdo přehled, kam na bruslích v ČB nebo okolí Třeboně? Díkes

LIBEREC | počet komentářů: 13

2.4.2007 | založil: PS

Ahoj, budu se stehovat do Liberce. Rada jezdim na bruslich... Muzete poradit, kde se da v okoli zabruslit? Pripadne, ze bych nekoho doprovodila? Diky moc

Doksy | počet komentářů: 4

27.3.2007 | založil: Lendísek

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo info o tom, kde se dá v Doksech a jejich okolí bruslit. Jestli je třeba možné objet Mácháč nebo tak něco.

Vysočina | počet komentářů: 0

26.3.2007 | založil:

Nějaké tipy, kde bruslit na Vysočině? Především okolí Havlíčkova Brodu

Jánské lázně | počet komentářů: 1

6.3.2007 | založil:

Poradíte zda se dá v Jánských lázních někam vyrazit na in-linech?

HRADEC KRÁLOVÉ | počet komentářů: 9

25.10.2006 | založil: Peta

Ahojda lidi! Může mi někdo poradit příjemné trasy na in-line bruslení v Hradci Králové a okolí? Díky předem za tipy a přeju všem prima jízdu!

Agrresive?? | počet komentářů: 3

18.10.2006 | založil: Rep

Čau lidi:D, jezdí tady nekdo v Ucku ??? nebo nejaky podobny rampy??? nevite jak mam protocit 360° do back flipa???? Zkousim to, jako davam si to, ale kdyz to chci dat na tycku tak vubec,... rozbijim si cim dal tim vic ripak:-(

OLOMOUC | počet komentářů: 7

16.9.2006 | založil: Lucka

Ahojte vsichni! Neporadite mi nekdo, kde se da jezdit na koleckovych bruslich v Olomouci ? Diky za kazdou odpoved

BRNO | počet komentářů: 63

14.8.2006 | založil: Jammer

Zdravím, poradí mi někdo, kde se dá v Brně bruslit? Koupil jssem si brusle a netuším, kam s nima vyrazit. Máte někdo zkušenosti? Díky za odpověď

OSTRAVA | počet komentářů: 46

11.7.2006 | založil: Jarka

Ahoj všichni, můžete mi poradit, kde se dá dobře zabruslit v Ostravě - nejraději v Porubě?

MLADÁ BOLESLAV | počet komentářů: 6

26.5.2006 | založil: Mona

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jsem začátečník a nevím kam zajít na klidný terém v Mladé Boleslavi, děkuji a přeji mnoho bezpečných kilometrů bez karambolů Mona

NOVÝ JIČÍN | počet komentářů: 5

9.5.2006 | založil: santin0

Zajímaly by mě tipy na nějaké rozsáhlejší plochy vhodné pro in-line fitness skating na uvedeném území pokud možno nějaké odlehlé cesty nebo park. Díky za příspěvky .

Karlovy Vary | počet komentářů: 4

30.4.2006 | založil:

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo kam na bruslích v Karlových Varech?Jsem čerstvě přistěhovaná a nevim kde se tady dá jezdit.Dík

PRAHA | počet komentářů: 55

29.3.2006 | založil:

Cau lidi. Můžete mě napsat kam chodíte jezdit v Praze? Znam jen Letnou a Stromovku.
Dik

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.

*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | IN-LINE-BRUSLE.cz - 2014 | system: Virus Sport s.r.o. 2010

můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,

Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Doplňky

Helmy a chrániče

Jak vybrat brusle

Kde se bruslí

Kolečka a ložiska

Kolečkové Brusle

MIX

Nordic Brusle