naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

IN-LINE-BRUSLE.cz / diskuze / Kde se bruslí / OSTRAVA

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Údržba | počet témat: 125
Bazar | počet témat: 417
Kolečkové Brusle | počet témat: 328
Doplňky | počet témat: 34
Helmy a chrániče | počet témat: 14
Jak vybrat brusle | počet témat: 261
Kde se bruslí | počet témat: 85
Kolečka a ložiska | počet témat: 278
MIX | počet témat: 30
Nordic Brusle | počet témat: 19
Quad brusle | počet témat: 10
Technika bruslení | počet témat: 66
Závody | počet témat: 19

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: OSTRAVA

založil: Jarka dne 2006-07-11 07:39:33

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Ahoj všichni, můžete mi poradit, kde se dá dobře zabruslit v Ostravě - nejraději v Porubě?

odpoved

dne: 16.7.2006 v: 16:25:09

nejlepe asi komenskeho sady v centru ostravy,v porube se moc nevyznam takze bohuzel neporadim

V ostravě?

dne: 20.7.2006 v: 16:06:43

Na dálnici, leda. Jinak pro jízdu nutně potřebuješ inliny na aggresivní jízdu.

Zajezdit si v Porubě

dne: 20.7.2006 v: 23:43:00

Co mám dobře projeté je trasa:začátek na Hlavní třídě,pak směrem na VŠB za kolejemi směr na Krásné Pole odtud opatrný sjezd z kopečka na zadní brzdu do Vřesiny a pak je možné se vrátit zadem do Poruby nebo pokračovat do Zátiší,pěkný asfalt,trasa cca.8-10km. je vhodná jen na in-liny na fitness s kolečky 80 a věčími.Jinou trasu taky uvítám.Zdarec

Sanatoria Klimkovice

dne: 29.9.2006 v: 13:08:25

Jódová sanatoria Klimkovice Hýlov. Spousta chodníčků se zámkovou dlažbou a jedna cesta s hladkým živičným povrchem (asi 2km okruh). Všude kolem tráva. Do areálu nesmí psi. Výborné pro rodiny s dětmi.

Martinovská

dne: 29.9.2006 v: 13:19:03

Cykolo stezka kolem ulice Martinovské (tramvaj č 4). Začátek na zastávce Čistírny směr na zastávku Dílny DP. Dále jde pokračovat nahoru k Duze. Parkoviště u bývalé BigBilly je výborné pro začátečníky.

Super pařba

napsal: Hore kontakt: uvazovani@centrum.cz dne: 3.10.2006 v: 22:12:32

Super inline pařba cca do konce října na novém úseku dálnice Dobrá u FM - Tošanovice. Lépe využívat v pozdních odpoledních hodinách. Probíhají dokončovací práce. Super rovný a hladký betonový povrch. Takový tu v kraji dosud nebyl. Přijďte vyzkoušet. Od listopadu bude plný auto provoz. tak rychle, čas letí a my na inlinách s ním.

Rudá Varta Socialistický Vatry

napsal: R.V.S.V.-P.S.-J kontakt: wwwulvr@post.cz dne: 19.12.2006 v: 11:29:31

Scháníme skate-inlinery na rozvážení v skupinách na organizaci Pochodeň Solidarity-Jezdci Kamarádského Plamene.

je to organizace Rudé Varty Socialistické Vatry, která je společná s organizací Československá Anarchistická Kommiterna a Národní Kommuny Československa -Československá Anarchistická Federace.

Napište mi email, kde ste všude za Poch. Sol. Jezdce Kamarád. Plam. organizovaly svou group to sky na in-linech a jaké obleky ste pŕitom měly.

akce podporujeme a múžeme pomocí nich založit i zbýrku, třeba, že se roleři pŕevléknou do kostýmú a pojedou hromadně přes centra měst, nebo také vesnic a budou mýt váčky, nebo čepice na drobnmé a nazbýrají peníze a nějaké pak dají na sociální společné rolerské účely. Tzn., že založí Národní Rollerský Klub a vněm vyhlásí myšlenku společného rollerství, jako kamarádství a parťátství a budou s námi pak i v něčem spolupracovat. Za vybrané peníze múžete postavyt třeba rollerský chrám, kde budete konat rollerské obřady. Taky jsem to už vyděl. Dúležité je poselství solidarity a kamarádství, které rollerská filosofie vyjadřuje - myšlenka svobody a rovnosti.


- Na kolečkách sou si všichni rovní !

Nejprve doporučuju....

napsal: tictom dne: 19.12.2006 v: 20:55:29

naučit se pravidla spisovného jazyka a rozložení písmenek s diakritikou na české klávesnici. Vůbec jsem nebyl schopen Váš příspěvek přes množství chyb dočít - a snesu hodně. Takhle Vaše myšlenka zůstane pro mnoho lidí skryta.

Diky bohu

napsal: kuba dne: 23.4.2007 v: 11:17:22

Nezbyvá než dodat: Díky bohu. Já snesu taky hodně ale co je moc, to je moc. Takové myšlenky na brusle nepatří.

Poruba

napsal: Dan dne: 30.4.2007 v: 23:29:25

Novy usek dalnice u Svinova - cca. 2km a perfektni pro novacky

Vratimov

napsal: Radana dne: 1.5.2007 v: 10:02:48

Ahojte, vidím, že tady včera někdo byl, takže snad i někdo dneska odpoví.
Slyšela jsem o dobrém místě na in-liny někde u Vratimova, nebo snad v Hrabové ? Nevím nic bližšího, nevíte někdo, kde to je ?

PORUBA

napsal: MIREK kontakt: Tempus@post.cz dne: 6.6.2007 v: 20:49:42

Stezka podél tram č.4 na ul. Martinovské je opravdu paradní. Začiná jak už tady někdo napsal zastávkou Čistírny. Je dlouhá cca 4 km, takže se člověk i zapotí. Povrch je rovný.Na bruslích se dá dojet až k řece, a taky kus podél Opavice směr Štěrkovna. Když člověk zvládne maly kousek (cca50m) po nerovném povrchu, může si dat pivko či něco pečenýho v Hospůdce u řeky . Asi nejlepší úsek je směrem k řece. Opravdu doporučuju.Jinak jsem slyšel že se dá bruslit někde u Polanky, každopádně by to chtělo nějákou pořádnou stezku. Z Hrabuvky se teoreticky ma dojet do Vratimova a odtamtuď až do F-M. Někde sem čet, že je v provozu úsek asi 4km ale že by mělo dojít k pokračování. Stezka je vedena podél Ostravice.

Na Brusle do Hrabove

dne: 7.6.2007 v: 23:07:13

Nazdar, takze stezka vede podel reky Ostravice a je pred Vratimovem pred benzinkou Shell kousek od vlakoveho nadrazi Vratimov, zastavka tehoz jmena, nebo zast.Mostni 39,41,48, vysoupit, dat se po smeru jizdy ke krizovatce, doleva asi po 5 min.pres most a muzes zacit bruslit, u reky je i obcerstveni, pa,pa

Poruba

napsal: Mury kontakt: r.8888@seznam.cz dne: 15.6.2007 v: 10:42:36

Já jsem spokojený se svou 9 km trasou(když se mi nechce) a s 12-14 km trasou když se mi chce. Najíždím na Hlavní třídě a jedu až dolů kde pak pokračuji až na ul. Ukrajinskou, dám se vpravo k ul. Opavské a jedu po cyklostezce až do Třebovic k poště, tam vpravo z kopce dolů, pod kopcem vlevo na ul. Provozní po které přijedu na ul. Martinovskou, na ní se dám vpravo a jedu až k depu DPO, tam se dám vlevo (tuším ul. Průběžná???)jedu nahoru na 17. listopadu, pak vlevo a pak jedu ááááááááž k areálu VŠB a na pohlavní třídu. No a pokud to chci prodloužit tak pokračuji po ul. Martinovská dolů z kopce, kolem areálu Hruška vpravo a nebo po ul. Martinovské až k úřadu, tam vpravo kolem takových garáží až k vodě a z5, ale to už tady někdo zmiňoval. Trasa je sice s přestávkama a místy povrch nic moc ale dá se na to zvyknout a zatím mi to vyhovuje.

Dálnice

dne: 21.6.2007 v: 00:46:20

Minulý týden lopaty, které staví dálnici ve Svinově posypaly oba pruhy jemným štěrkem. To jim vjel bruslemi někdo na nohy nebo co? F***! Čistý zbyl jen čerstvě dokončený úsek pod mosty na Rudné. Od té doby jsem tam nebyl. Takže aktuání stav neznám.

Překvapení

napsal: Zuzik dne: 26.6.2007 v: 14:46:39

Každý tvrdil ať si zajedu na báječný, úžasný,perfektní okruh na bruslích,červeny asfalt, jízda proti proudu řeky v OV,tak jsem jela...no nakonec jsem to vzdala,protože tenhle povrch snad dělal blázen....mazec,děs a hrůza.Zlatá Opavěnka a její luxusní park (1kolo 1600m)udržovaný opečovávaný,prostě fajn...

Parkoviste u auly

napsal: ladislavovic dne: 23.9.2007 v: 15:34:17

Dobré na bruslení je parkoviště u Nové Auly na VŠB. Je to ta nová budova u fakultní nemocnice. Jsou tam dvě parkoviště, tak po páté hodině jsou skoro prázdné. Je tam parádní asfalt, doporučuju.

Vratimov - Hrabová

dne: 29.1.2008 v: 08:04:18

Tak pro začátečníky doporučuju trasu od Vratimova (u Benziny Shell je parkoviště u řeky Ostravice) odtud pak na stranu Ostravy po proudu řeky. Pěkný povrch, v mimosezónu celkem málo lidi a klid. Akorát zde nejsou lavičky pro odpočinek, leda tak jet od parkoviště proti proudu, to tam je hospůdka (otevřena v letních měsících a za hezkého počasí) a lavičky kolem trasy. Na obě strany tak 1,5-1,7 km. Akorát na odpolední zabrusleníčko:-D

inline klub ostrava

napsal: kača kontakt: ohlavka dne: 27.2.2008 v: 16:00:23

co takhle založit nějaký inline klub ostrava ???...že bychom jezdily někde hromadně..učily se slalom atd...?...nebylo by to super ?!

Inline klub

napsal: Valec dne: 28.2.2008 v: 11:37:40

a co tak inline klub na rychlobruslení? To by me bavilo více.Byl bych pro.

inline klub

napsal: kača kontakt: ohlavka@seznam.cz dne: 29.2.2008 v: 06:49:37

to je jedno prostě by se shromažďovali bruslaři z ostravy....nee..to bychom se potom rozdělily na skupinky kdo chce co jezdit ..nee?...;o)
pardon bylo tam moc chyb


Trasa poruba

napsal: Pax kontakt: pavel.repka@gmail.com dne: 6.4.2008 v: 11:21:36

Tak nekteri z Vas me inspirovali tak taky neco pridam. Je to trasa kterou casto s kamosem jezdime. Neco pres 11km, zadne velke kopce a relativne dobry povrch. http://www.paxxel.wz.cz/brusle/trasa_1.jpg
Pokud nekdo mate napad jak tuhle trasu trochu protahnout po dobrem povrchu a nejlepe s osvetlenim (at se da jet i v noci) tak budu vdecny. Diky

Trasa poruba

napsal: Mury kontakt: muronr@centrum.cz dne: 5.5.2008 v: 14:18:46

připadá mi jako by Pavel obšlehnul mou trasu :-D (pokus o vtip) .....jezdím to podobně, akorát že nejedu až za tesco ale beru to po Ukrajinské, pak kousek po Mongolské a přeskočím Opavskou kde najedu na Třebovickou. Trasu si prodlužuji tak že jedu až do Martinova kde odbočím kolem Hrušky až k řece pak se vrátím a pokračuji dál do po Martinovské do centra Martinova a za radnicí se dám vpravo, opět jedu až k řece a vracím se zpět až na Průběžnou. nebo to lze vzít (od té mé druhé odbočky ještě zadem mezi pole kde je asfaltka a dostanete se až k Kolibě, ale špatně se to popisuje tak zkusím poslat mapku)

inline klub ostrava

napsal: Mury kontakt: muronr@centrum.cz dne: 5.5.2008 v: 14:31:42

S tím klubem je to dobrý nápad ....Kača by mohla být předsedkyně ....já se hlásím !!!!
Ale ten speed by mi taky seděl více, akorát kde vzít pořádný terén :-D

in-line výlet

napsal: Mury kontakt: muronr@centrum.cz dne: 5.5.2008 v: 15:17:44

Ještě poslední dnešní příspěvek tu dám, a je to spíše dotaz. Nejede letos někdo na in-line jezdit někam do zahraničí??? Myslím tím třeba do Vídně, Flaeming Skate, na Bodamská jezera nebo podobně. Kdyby nás bylo 4, nebo 5 takových polykačů kilometrů tak by to nemusel být vůbec špatný výlet a mohly by to být příjemně strávené 3 - 4 dny, nebo klidně i více. PS: taky vám tak dlouho trvá než napíšete správně kód???

kód

napsal: IN-LINE-BRUSLE dne: 5.5.2008 v: 16:09:50

Kód je terror nejen na naše zákazníky, ale i pro admina. Musíme jej nějak zjednodušit. Sám jej musím vždy opisovat a když se netrefím ani na počtvrté, tak jsem poněkud řekněme rozladěn :(

Vojta Bartoněk

Skupinové bruslení v Ostravě

napsal: Lukáš kontakt: lukkol@seznam.cz dne: 16.6.2008 v: 21:57:50

Ahojky všichni inlajnisté . Teď když nám začíná leéto, neshodneme se všichni a neuspořádáme nějaké skupinové bruslení? Vím že v Ostravě kdysi něco podobného bylo a určitě to muselo být fajn. Nedá se tady nějak dohodnout na hromadném bruslení? Bylo by to určitě skvělé. Pište, pište, ahoooj

Polanka

napsal: xfrenkie kontakt: xfrenkie na seznam.cz dne: 20.8.2008 v: 11:18:07

Nekdo tady zminoval brusleni v Polance. Tak pro ty, kteri to jeste neznaji, trasa zacina v Polance nad Odrou, viz nasledujici link:

http://www.mapy.cz/#x 141748672@y 134985536@z 14@mm ZP@ax 141754176@ay 134986368@at Start@ad Start

Smer je celkem jasny... kolem reky po proudu. Da se tak dojet az do Zabrehu. Jezdi tam celkem hodne i cyklisti tak davejte pozor.

Delka trasy, cca 5 km (mysleno do Zabrehu a zpet)

Polanka jeste jednou

napsal: xfrenkie dne: 20.8.2008 v: 11:22:17

...tak koukam ze byly v odkazu vsechny znaky rovna se nahrazeny mezerou :-( , takze po zkopirovani odkazu do vyhledavace musite prepsat vsechny mezery (resp. texty %20 ) znakem rovna se .

In-line v zimě

napsal: Pavel kontakt: dpavel@email.cz dne: 12.3.2009 v: 10:39:09

Nevíte někdo, kde se bluslí na in-linech v zimě ? Nějaká hala a pod. Když tak mi prosím napište i na dpavel@email.cz, dík.

U Odry

napsal: Tomil dne: 12.4.2009 v: 18:33:49

čaute lidičky.Super bruslení je i řeky Odry.Jak je splav u Polanky.Asfaltová cesta super.doporučuji.

trasa Svinov

napsal: Johnes dne: 14.6.2009 v: 17:58:22

Idealni teren ktery kupodivu pouziva velmi malo lidi se nachazi mezi Svinovem a rekou Odrou. Kvalitni asfalt a rovina na zhruba 6km okruhu. Prikladam mapu ;)

http://www.mapy.cz/#x 141797120@y 135139712@z 13@mm ZP@dm 141783040+135132416+2304+4736+4992+20480+3456+8320-1024+2048+1536+3584+3584+4224+2304+4992+3072-768-2816-8192-2304-1152-6656-15872-4864-20480+2432-4608+13952-10880+8704-8192-512-640-22656+19456-4992+2048-1792-7680-3840-19072-2048+768+6912+26112

nastup na trasu je idealni ze Svinova u zeleznicniho prejezdu pres hlavni koridor, mozny vsak take ze svinovskych mostu nebo z lokality od Borika

aggressive

napsal: LookitTo kontakt: ICQ-423429271 dne: 29.6.2009 v: 22:17:29

hej ale myslim aggressive skating jj

Nejlepší a nejhezčí stezka

napsal: eMeS dne: 13.9.2009 v: 22:40:28

Nejhezčí trasa je podle mnohých trasa mezi Polankou n.Odrou a Výškovicemi. Už tu zde byla pár krát zmíněna, ale čistá asfaltová stezka výhradně pro bruslaře je právě zde, měří 2,5km jedním směrem (takže 5km). Výhodou stezky je, že je určena pouze pro pěší, in-line a cyklisty,žádné nepříjemné přechody atp. Je pěkná, podél Odry, krásný výhled. Dalším plusem je, že přímo na začátku trasy je možné bez problémů zaparkovat nebo je blízko bus.zastávka BUSu č.46 nebo 59. Taky je zde možné se občerstvit a relaxovat.

Trasa Lipník n Bečvou - Přerov

napsal: kovadelko kontakt: kovadelko@seznam.cz dne: 15.9.2009 v: 14:46:28

Celá trasa z Lipníku do Přerova je v dobrém stavu až na dva přejezdy přes hlavní cestu.Délka as.12.5 .Po cestě 4 x možnost občerstvení a gril.jídlo.

Bruslení-Vítkovice

napsal: Ivana dne: 29.4.2010 v: 10:26:07

Ahojte všichni, nedokázali by jste poradit jestli existuje nějaká dobrá trasa i ve vítkovicích? aby člověk nemusel vyjíždět autem, ale mohl si i tam dobře zabruslit? díky moc

kolem hjundeje v Nošovicích

dne: 10.6.2010 v: 10:12:38

v So a v NE se v továrně nemaká, tak se dá objet celá továrna. Pro začatečníky tam jsou i prázdná rozlehlá parkoviště.

Brusle Vratimov

napsal: Efka dne: 3.7.2010 v: 10:51:47

Ahojte, vy co jezdite trasu Ostrava Vratimov, zkusili jste jet nekdy podel reky smer Havirov, popr. jestli se da bez problemu dojet az do Havirova? Myslim, za mostem doleva :)

hnujdaj Nošovice

napsal: meg kontakt: magdaleeen@seznam.cz dne: 12.7.2010 v: 16:22:10

nejlepší okruh široko daleko, dá se jezdit i před týden, jezdí tam minimum aut, a vyhybají se bruslařům :) je to super jízda. doporučuji!!!

kurir

napsal: kolek kontakt: 731942722 dne: 28.7.2010 v: 18:13:26

mam zajem rozvazet zasilky po ostravsku na in line neni pro me nic prekazkou a cas vzdy stiham neo reklama.?

Nový agressive

napsal: Nikola dne: 20.7.2011 v: 15:39:13

Kdopak jezdí v Ostravě agressive a kde?

Trasa přes Porubu

napsal: Hanka dne: 17.8.2011 v: 23:40:07

Moje nejoblíbenější trasa měří 10,5 km :) Začinám u zastávky Třebovická a sjedu dolů do Třebovic kde to projedu rovně, sjedu doleva z kopce až k Čistírnám kde pokračuji až do Martinova. Od tama to vezmu po cyklostezce mezi polama k Duze a z Duhy zpátky k Čistírnám. Pak většinou ještě přes Třebovice spodem kolem řeky, vyjedu kopce zpět k Třebovické :) miluju tuto trasu;)

Trasa poruba

napsal: Jenda kontakt: In line dne: 20.5.2013 v: 23:31:37

Poruba Opavská od slovanu až k tesco 2,4 Km dale se dajet přes třebovice směr martinov je tam ciklo trasa dlažky hladké avšak malo místa k rozjíždění takže cesta a dal do martinova za hruška pekarna trasa 5km teměř bez provozu a děcek vede kolem vody !!!

Jo hlavně holky jezdí vás tam málo :)


Trasa z Poruby do centra

napsal: Věra kontakt: poivera@seznam.cz dne: 6.6.2014 v: 14:43:31

Ahojte, nevíte někdo, prosím, jak by se dalo dobře dostat z Poruby do centra? pokud by se přecházely 100m škaredé úseky, tak bych to přežila... nevím, jak objet Svinov a Vodárnu...

A abych se jen neptala, taky přidám trasu - bydlím u Vozovny, takže z ní nejčastěj jezdíme přes Martinov a to sá najet kolem 15 km - začnem Třebovickým parkem, tím projedem k Duze, na posledním kruháči rovně dolů z kopce - cca 200 m - až končí chodník, vede cesta doprava do kopce napřed hájkem, pak mezi polema, vyplivne vás to postupně kousek od zastávky Martinov Střed - z tama dolů na Dílny DPO, kde se napojíte na cyklostezku na Hlučín, dokud je asfalt - bohužel je to slepá pro brusle, takže se vracíte stejnou cestou zas na Dílny.. kolem hlavní potom na Čistírny, tam zahnout směr nádraží Třebovice a kolem Mlýna se uličkama dostat na tramvajovou zastávku Třebovická a kolem Opavské až na Vozovnu... je to cca na hoďku a půl, podle rychlosti...

Další dobrá tras - začít u kolejí, kolem Opavské na Svinov a dál směr Polanka - na silnici je vyhrazený pruh pro kola, takže se dá bezpečně po ní jet, až skončí chodníky. V Polance potom po okraji polí a výběhů ke kostelu - od něj rovně nahoru a pak podle toho, kolik km se vám bude chtít najet - pokud kolem 30, odbočit na Klimkovice, pokud kolem 20, tak po hlavní se potom dostat k Lípě nebo tak nějak se to tam jmenuje - hloupé je, že se pak musí 100m po té hooodně frekventované výpadovce z Ostravy, ale je to jen kousek a krajnice je přes půl metra široká, takže to jde - po těch 100m začíná chodník kolem toho logistického parku... no a tam se sjede na Vřesině, z kama se dá jet na pití na Myslivnu a odtud zpět na koleje - sice je dost úseků po silnici, ale tato lokalita není kdo ví jak frekventovaná...

no a poslední trasa, která se dá taky protáhnout až na 30 km, je od zastávky Areál OZO až do Frýdku Místku, ve kterém se dá taky pojezdit

zavody

napsal: radek dne: 9.6.2014 v: 23:47:28

21.6. Ostrava-Poruba zavod svetoveho poharu Lifeinline. Rad s někym zmerim sily na zavode Hobby 10km , ktery se jede bez licencovanych speedaku a je urcen hobby jezdcum (prvni balik ma prumer kolem 31km/h, takze to jde). prijdte se projet.

oprava

napsal: radek dne: 9.6.2014 v: 23:50:16

...světoveho poharu a serie Lifeinline.... (aby si nekdo nemyslel, ze Lifeinline serial spada do svetoveho poharu) :-)

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   
*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Kde se bruslí

V této kategorii diskuzních témat jsou příspěvky o tom, kde bruslit na in line bruslích. Popisy tras, rady kdy je nejlepší vyrazit apod.

Témata diskuze:

Olomouc | počet komentářů: 0

26.3.2018 | založil: Attia

Ciao all, neni tu někdo kdo by chtěl jezdit v olmiku na bruslích? Nejsem příznivcem rovných stezek, spíše urban/street ježdění, prostě lítat po městě.jsem pokrocilejsi jezdec, ale hledám klidně nováčky, co by se chtěli učit, prostě kohokoli kdy by rad na inline brusle. Kontakt na mě 602304012, bud whatsapp, nebo sms, nezname čísla zvedám malokdy. Mějte se *A*

Ladronka Praha Segway | počet komentářů: 16

28.7.2017 | založil: Marek

Ahoj,

posledních pár měsícu mě na Ladronce v Praze dost štvou projíždějící turisti na Segway jezdítkách, který maj teď hnízdo přímo uprostřed bruslařských drah a teda v usedlosti Ladronka. Když je sucho, tak je za nima mrak prachu a když křížej stezku, tak vůbec nekoukaj kde kdo jede. Neví někdo, zda se nechystá zákaz SegWay na Ladronce nebo přímo na celý Praze 6? Docela bych to uvítal. Je to fakt otrava - srážka se segway strojem bude dost nebezpečná. Navíc zrovna na Ladronce jsem koukal, že maj ty ukrutně veliký terení stroje.

doporučuji | počet komentářů: 0

2.5.2014 | založil: Zdeněk

byl jsem se nezávazně podívat na mosteckém hipodromu na in-line trati,ohromný dojem,krásně dlouhá dráha která zve k jízdě.Už se těším.

Slalom nebo fitness Hodonínsko? | počet komentářů: 0

15.4.2014 | založil: Jiří Rusinský

Ahoj, nenašel by se tu někdo z Hodonína a okolí kdo aspoň trochu jezdí freestyle slalom? Chtěl bych s tím začít, zatím se šušním sám a učím se otočky, bruslit pozadu atd, a uvítal bych pár rad od někoho kdo trochu ví co a jak :-)

Zatím jsem jezdil hlavně fitness (na jiných bruslích :-) ), a rozhodně s ním nekončím, tak budu rád když se ozve někdo kdo by se se mnou občas projel (třeba nějaká slečna :-) )

Smí se bruslit všude? | počet komentářů: 1

12.3.2014 | založil: Pikwik

Ahoj, mám nové brusle a chci se zeptat jestli se smí jezdit kdekoli (cyklostezky chodníky atd.), nebo je to omezené? Jde mi o to jestli na nich mohu jezdit do práce přes město. České Budějovice (nikde jsem tuhle informaci nenašel)

Ostrava začatečník | počet komentářů: 1

28.2.2014 | založil: moninka

Ahoch chtěla bych vědět zda je nějaké místo v Ostravě nebo Frýdku kde se může začátečník naučit bruslit aniž by ,,ohrožoval ostatní bruslaře . Nějaké opuštěné parkoviště nebo něco podobného kde se neschází moc lidí děkuji :-)

Hala | počet komentářů: 6

27.11.2013 | založil: Milka

Dobry den vsem,
chtela jsem se zeptat co nejvetsiho poctu bruslaru na nazor. Ocenili byste bruslarskou halu na zimni obdobi?
Diky vsem za nazor...

Hradec Králové | počet komentářů: 0

14.7.2013 | založil: Jan Krupa

Ahoj, nechce jet někdo na brusle v Hradci Králové? Stezka Hradečnice, Písečnice nebo i klidně něco jiného? V létě i celoročně, nebaví mě jezdit sám. John, 19

udržované stezky po zimě | počet komentářů: 1

8.4.2013 | založil: Gigs

Zdar,jezdím střední a východní čechy,ale všude jsou stezky přes zimní období neudržované,prostě co na podzim spadne ze stromů,to tam do jara néli do léta zůstane ležet.Nenajde se někde udržovaná stezka?Dík za info...

stezka 25km | počet komentářů: 3

20.8.2012 | založil: jsmirice

Holahej!! Začali mi za barákem stavět super dálnici na bruslení... Mrkněte na www.smirice.cz Cyklostezka Hradec Králové-Kuks. Co vy na to???

Praha Mystik park | počet komentářů: 0

18.7.2012 | založil: erik

Zdravim. Neviete prosim ake su otvaracie hodiny Mystic parku Stvanice? Na oficialnej stranke nemaju info o casoch.

Znáte nějáký inline klub v ostravě? | počet komentářů: 0

17.6.2012 | založil: Terylí

Ahoj znáte nějákýý inline klub v ostravě...popř.jejím blízkém okolí? jestli ano dejte vědět... díky :)

RSK8 forever! | počet komentářů: 3

20.3.2012 | založil: ALDA

Zdar! Najdou se ještě staří truckoví rolleři ze Stalina, Lenina, Scény, Muzea, Strahova, Palmovky z poloviny 90. let ?
Taz, Hanýz, Večeře, Terka, Gabris ... ?

Pardubice | počet komentářů: 0

25.9.2011 | založil: Martina

Ahoj,prosimás hledám něákého aggressive bruslaře,který by mě naučil něco:D jezdim někdy ve skateparku pardubice protože tam kousek bydlim :D..tak jestli by byl nědo tak ochotnej mě aspoň něco naučit a jezdit semnou ;).. Jo a jsem holka a je mě 14 let ..když nědo bude mít zájem tak mu dám email a dohodnem se ok? Díík :)

kam v zimě na inlinech? | počet komentářů: 1

8.8.2011 | založil: david

nazdárek prosím kde se bruslí na in line bruslích v zimě?děkuji za tipy.gaudino321@seznam.cz

Hledám | počet komentářů: 4

12.6.2011 | založil: Michal

Hledám překrásnou černovlásku která bruslila 7.6 ve stomovce mezi 19.00a 20.00 hodinou byla oblečena v bílo ružovém

nechcete jit nekdo na brusle? | počet komentářů: 5

4.6.2011 | založil: zuzi

Ahoj, jestli chcete jit nekdo na brusle tady v Praze rada se pripojim :)

hledám kdo umí na speedech a jezdí v okolí Kolína | počet komentářů: 0

19.5.2011 | založil: lukáš

učím se na speedech a potřeboval bych někoho kdo to umí,s kým bych mohl jezdit a okoukal bych správnej styl jízdy.Díky

rodinná dovolená na bruslích | počet komentářů: 1

3.5.2011 | založil: petr

Ahoj,dokáže mi někdo poradit kam mohu jet na s dětmi na dovolenou kde jsou dlouhé okruhy u nás nebo někde za hranicemi.moc děkuji

kam chodite hrat inline hokej? | počet komentářů: 7

28.4.2011 | založil: dawe

kde se hraje inline hokej v Praze?

Neratovice | počet komentářů: 4

22.4.2011 | založil: Jakub

Ahoj, poradíte kam na brusle v okolí Neratovic? Díky

Hledám | počet komentářů: 3

20.4.2011 | založil: Milo

Čaeuc, hledám někoho kdo by semnou chodil bruslit a vydržel:) Praha - chodim Vltava, Palmovka,.. Jinak ja 21. Tak kdo by se pridal napiste :)kluk/holka to je jedno :)

bruselní - sraz Praha | počet komentářů: 1

30.3.2011 | založil: Hanka

Ahoj všichni, jezdím blbnout na Letnou a bylo by fajn mít někoho od koho okoukat další triky, nebo naopak někoho, komu předat to, co jsem sama vykoumala :-) Čim více lidí, tím lípe!
Těšim se,

Hanka

Modřany | počet komentářů: 4

13.1.2011 | založil: Kristýna

Ahojky, nevíte náhodou někdo, jak to vypadá na stezce v Modřanech směrem na Zbraslav? Dalo by se tam už jezdit nebo je tam štěrk? Díky moc

zimni inline v Praze | počet komentářů: 1

18.11.2010 | založil: nanicka

Ahoj.Je v Praze nejaky kryty prostor pro inline brusleni? Nejlip blizko holesovic.
Predem dekuji za odpoved )

downhill inline | počet komentářů: 1

10.10.2010 | založil: Jan

zdar lidi, nějak se mi začal líbit downhill inline, chtěl bych to skusit, a natrénovat třeba i na závody, nevíte, kde se to dá, a někdo kdo to taky dělá, nějaké rady, co do chráničů a bruslí???protože normální brusle to určitě nejsou, a předpokládám, že to jsou ty na rychlobrusle


Tak dík za nějaké rady, tipy, triky

Berounka | počet komentářů: 0

5.9.2010 | založil:

Kam na IN-LINE podel Berounky?

Písek, Orlík, Milevsko | počet komentářů: 0

5.8.2010 | založil: smarty

Ahoj,
nevíte někdo nějakou dobrou trasu kolem Písku, Milevska a pod.? prostě něco poblíž Orlíka nad Vltavou :-)

Bruslení | počet komentářů: 7

13.7.2010 | založil: Katy

Zdravím všechny:-).Zítra si jdu koupit in-liny,ale samotne se mi nechce zacit jezdit. Nepřidá se někdo?Kdyžtak písněte na mé icq 423565362. Mějte se pěkně a užívejte si letního počasí:-)

Pražský okruh | počet komentářů: 4

28.6.2010 | založil: Jarda

Nevíte někdo kde se jel ten závod 16 června? mělo to být někde na té nové spojce mezi Lochkovem a dálnicí D1.
Ostatně má tam být 18 září tedy dva dny před otevřením den pro návštěvníky

kam na brusle jižní morava | počet komentářů: 0

18.6.2010 | založil:

Zdravím lidičky... chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo nějakou zkušenost, kde by se dalo na jižní Moravě dobře zajezdit na in-linech a taký co se týče i kulturního programu jakou jsou vinné sklípky aj. Dík za nějaké typy....

Břeclav | počet komentářů: 0

9.6.2010 | založil: Radka

Ahojky, nevíte někdo jak to vypadá kolem Břeclavi? Mám tam strávit prodl.víkend v Rakvicích( u Lednice) a nevím kam se tam vrtnout.Dík,Radka

freestyle | počet komentářů: 1

16.5.2010 | založil: jana koubková

ahojdaahoj,poradíte mi kde bych mohla bruslit(freestylovat?????)v hradci králové

Kam na kolečkové brusle na Praze 10? | počet komentářů: 2

25.3.2010 | založil: Markéta

Dobrý den, prosim Vás nevíte někdo o nějakem parku nebo možnosti kde by se dalo rekreačně jezdit na kolečkových bruslích?? bydlím poblíž Čechova náměstí a nechci dojíždět do nějakého vzdáleného parku..prosim dejte mi někdo tip..:-D

kolečkové bruslení | počet komentářů: 0

10.2.2010 | založil: Prokopová

Existuje v Praze krytá hala pro brusle
na kolečkových bruslích, event. s půjčovnou.

Děkuji

Skate park jižní morava | počet komentářů: 4

12.7.2009 | založil:

4au lidi nevíte nahodou někdo o nějaky Skateparku na jihu moravy?já jezdim do židlochovic a do hustopeč sou takovy maličky ale dá se tam vyblbnout.Napište jestli nevyte o nějakym velkym třeba v brně.

trasy | počet komentářů: 0

25.6.2009 | založil: Jimi

nejlepší na tohle je stránka www.inlinemap.net

Závody v Ústí nad Labem | počet komentářů: 0

19.6.2009 | založil: Dogy

Zdar lidi pojedou se atraktivní aggresive inline závody.

Bližší info http://dogy32.cz/zavody/

Litoměřice a okolí | počet komentářů: 1

14.5.2009 | založil: Franta

Zdravím, nevíte, kde se dá jezdit na Litoměřicku? Raději něco lehčího....

Vrchlabí,Hostinné | počet komentářů: 1

17.2.2009 | založil: lenka

Ahoj,neví někdo,kde se dá bruslit?Dík

Jihlava | počet komentářů: 2

25.1.2009 | založil: Terry

Ahoj. V Jihlavě je stezka za Vodním rájem, Kauflandem až k mostu u řeky Jihlavy (před kruháčem dole na Březinkách). Stezka není ale moc dobrá. Je tam hodně lidí a nejsem si jistá, jestli to tam někdo vůbec upravuje (kamínky,atd.) a navíc povrch je hodně rozmanitý. Jestli rádi bruslíte, ideální je výlet do Žďáru n. Sázavou, kde u Pilské nádrže je výborná stezka se super povrchem a to cestování za to určitě stojí !!!!

Jihlava | počet komentářů: 0

30.9.2008 | založil:

Ahojky, nevíte někdo jestli je v Jihlavě nějaká stezka na fitness bruslení? Díky.

hledám... | počet komentářů: 1

18.8.2008 | založil: Renča

Ahoj,jsem z Frýdlantu n.Ostr.,začínám jezdit na in-line a hledám někoho,kdo už to trochu víc umí a zaučí mě.Díky

Skupinové bruslení v Ostravě | počet komentářů: 0

13.7.2008 | založil: Lukáš

Skupinové bruslení v Ostravě

Ahojky všichni inlajnisté . Teď když nám začíná leéto, neshodneme se všichni a neuspořádáme nějaké skupinové bruslení? Vím že v Ostravě kdysi něco podobného bylo a určitě to muselo být fajn. Nedá se tady nějak dohodnout na hromadném bruslení? Bylo by to určitě skvělé. Pište, pište, ahoooj

kbely | počet komentářů: 1

29.6.2008 | založil: klara

ahojda..neznate nekdo nejakou trasu v okoli kbel??

Hradec Králové - trasy | počet komentářů: 3

23.6.2008 | založil: Mirek

Ahoj, můžete někdo prosím poradit vhodné trasy na in-line brusle s nástupem v Hradci Králové? Je možná projížďka kolem Labe? Děkuji

Ústí a Děčín | počet komentářů: 1

19.5.2008 | založil: Martin

Prosím kde se dá dobře bruslit v okolí Ústí nad Labem a Děčína ?

Blansko | počet komentářů: 0

11.4.2008 | založil:

nevite kam zajit v Blansku (Chci to skusit na rampach)

KAM NA AGRESIVY??? | počet komentářů: 1

9.4.2008 | založil: dahor

CAW LIDI!!! CHCI SE ZEPTAT JETLI NEZNATE NEJAKEJ FAKT GOOD SKATEPARK V PRAGLU??? NEJLIP ZADACO ALE TO BY NEDELALO PROBLEM...ONLY 4 AGRESIVE

freestyle nebo fitness | počet komentářů: 2

5.3.2008 | založil: ondrej

dobry den, nemate nekdo zkusenosti s freestyle bruslema K2 frontman ci Poweslide? Chtel bych si koupit brusle na kondicni jezdeni ale rad bych si obcas zajezdil nejaky street sjel si schody a zaskákal si... ale zase nechci aby byly nejak moc pomale... kdysi davno jsem jezdil na aggressive bruslich ale to byl clovek rad, ze vubec takovy brusle sehnal a uprimne receno nestal jsem na tom dlouho a ted se v tom vubec ale vubec nevyznam, je toho na trhu strasne moc... ale aggressive rozhodne nechci, na tech bych se pri normalnim jezdeni hrozne nadrel... Takze pokud mate nekdo zkusenost s freestyle bruslema, ktery mi prijdou jako docela rozumny kompromis, prosim podelte se...:)

aggressive | počet komentářů: 1

29.2.2008 | založil: kaspo

cau lidi hale kde se daj koupit aggressivi v praze jake shop prosim poradtemi dik:)

krytá dráha in-line v Praze? | počet komentářů: 0

7.1.2008 | založil: siis

ahoj, poradí mi někdo, kde se dá v Praze bruslit na in-linech teď v zimě na kryté dráze? Existuje nějaká hala či tak něco? dííík :-) siis

LOUNY | počet komentářů: 6

5.1.2008 | založil: roman

Kde se dá bruslit v okolí Loun.Dík

dámské brusle na led-koupím | počet komentářů: 0

25.12.2007 | založil: aja

koupím velmi levně dámské brusle na led vel.39-40

Prodám rámy | počet komentářů: 0

19.12.2007 | založil: Richard

Prodám závodní inline rám (pár) Rollerblade Pro Fuel, nový !!!
Cena: 2000,-

ORLICKOÚSTECKO | počet komentářů: 2

10.9.2007 | založil: Tomáš

Můžete poradit kde se dá na orlickoústecku bruslit?

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ | počet komentářů: 3

30.8.2007 | založil: Hanny

A teď otázka ze všech nejzapeklitější: Kam na brusle ve Val.Mezu??? Ráda bych zabruslila, ale opravdu nevím, kde se tady dá:-(

Znojmo | počet komentářů: 1

28.8.2007 | založil:

Hej lidi znate tu nakou stezku na rekreacni brusleni? a kde jsou dobry mista pro agresive mimo skate parku?Dik

JIČÍN | počet komentářů: 6

24.8.2007 | založil: Deni

Kde se dá bruslit poblíž Jičína??? Existuje tu nějaká inline-stezka???

inlain draha | počet komentářů: 1

26.7.2007 | založil: damian forro

kde je vubec ta draha v havirove

Brusleni v K.Varech | počet komentářů: 0

25.7.2007 | založil:

ahoj,v K.Varech se dá bruslit na koupališti Rolava(u sídliště Čankovská),docela dobrý asfalt.

Uherské Hradiště a okolí | počet komentářů: 0

16.7.2007 | založil: Michal

Super stezky jsou z Kunovic do Veselí nad Moravou přes lázně v Ostrožské Nové Vsi, Ostrožskou Novou Ves (pouze musíte překonat cca 200 m po nerovném povrchu kolem nádraží ČD), kolem štěrkových jezer přes Uherský Ostroh do Veselí nad Moravou. Mezi městy vedou přímo cyklistické stezky, ve městech se jede většinou v postranních ulicích s malým provozem aut.
Výborná je taktéž stezka ve Bzenci-Přívoze pro cyklisty a inlajnisty:-) Délka dle mého odhadu cca 8-10 km jedním směrem, stezka vede přímo borovicovým hájem, takže se hezky projedete, nadýchate čerstvého lesního vzduchu. P.S. Nevhodné pro alergiky na borovicovou vůni:-)

PROSTĚJOV | počet komentářů: 4

19.6.2007 | založil: Jarda

Jsem nováček, tak bych uvítal pár rad, kde se projet. Diky

PŘELOUČSKO | počet komentářů: 0

14.6.2007 | založil: Ivča

chci si koupit nové fitness. nevíte, kde se dá jezdit kolem Přelouče? trasa i několik desítek kilometrů Díky

Mělník | počet komentářů: 5

23.5.2007 | založil:

Ahoj, poradíte kam na brusle v okolí Mělníka? Díky

Přibramsko a okolí | počet komentářů: 0

15.5.2007 | založil: Adam

Plzz kde jezdíte na příbramsku myslím tim i Sedlčanyi Příbram a vše okolo....Jen agressive skating

Praha 4 | počet komentářů: 0

14.5.2007 | založil: Steven

Mezi Hájema a Kateřinkama je dobrá cyklistická stezka + je tam kopec plný asfaltových cest pro ježdění...

HAVÍŘOV | počet komentářů: 5

13.5.2007 | založil: Lucik.Dz

Poradí někdo, kam na brusle v okolí Havířova? zatím jezdíme do Ostravy, ale je to časově náročnější. Moc děkujem !!!

Náchod | počet komentářů: 1

27.4.2007 | založil: Lucka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nevíte někdo o nějaké trase, kde se dobře bruslí v okolí náchoda?

Praha | počet komentářů: 3

24.4.2007 | založil:

CAU ZKUS JESTE LANDRONKU A POTOM STEZKU Z H.POCERNIC DO KLANOVIC A PAK KOLEM VLTAVY V BRANIKU DO MODRAN...ZA PRAHOU JE TAKY SKVELY BRUSLENI KOLEM LABE OD PODEBRAD, NEBO KRALUPY N.VLTAVOU. HODNE NAJETYCH KM!!!

Plzeň | počet komentářů: 18

24.4.2007 | založil: Ola

Ahoj, kdo poradí kam na brusle v Plzni? Díky díky

České Budějovice, Třeboň | počet komentářů: 6

11.4.2007 | založil: Veru

Nazdárek všichni sportovně založení :) Máte někdo přehled, kam na bruslích v ČB nebo okolí Třeboně? Díkes

LIBEREC | počet komentářů: 13

2.4.2007 | založil: PS

Ahoj, budu se stehovat do Liberce. Rada jezdim na bruslich... Muzete poradit, kde se da v okoli zabruslit? Pripadne, ze bych nekoho doprovodila? Diky moc

Doksy | počet komentářů: 4

27.3.2007 | založil: Lendísek

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo info o tom, kde se dá v Doksech a jejich okolí bruslit. Jestli je třeba možné objet Mácháč nebo tak něco.

Vysočina | počet komentářů: 0

26.3.2007 | založil:

Nějaké tipy, kde bruslit na Vysočině? Především okolí Havlíčkova Brodu

Jánské lázně | počet komentářů: 1

6.3.2007 | založil:

Poradíte zda se dá v Jánských lázních někam vyrazit na in-linech?

HRADEC KRÁLOVÉ | počet komentářů: 10

25.10.2006 | založil: Peta

Ahojda lidi! Může mi někdo poradit příjemné trasy na in-line bruslení v Hradci Králové a okolí? Díky předem za tipy a přeju všem prima jízdu!

Agrresive?? | počet komentářů: 3

18.10.2006 | založil: Rep

Čau lidi:D, jezdí tady nekdo v Ucku ??? nebo nejaky podobny rampy??? nevite jak mam protocit 360° do back flipa???? Zkousim to, jako davam si to, ale kdyz to chci dat na tycku tak vubec,... rozbijim si cim dal tim vic ripak:-(

OLOMOUC | počet komentářů: 7

16.9.2006 | založil: Lucka

Ahojte vsichni! Neporadite mi nekdo, kde se da jezdit na koleckovych bruslich v Olomouci ? Diky za kazdou odpoved

BRNO | počet komentářů: 63

14.8.2006 | založil: Jammer

Zdravím, poradí mi někdo, kde se dá v Brně bruslit? Koupil jssem si brusle a netuším, kam s nima vyrazit. Máte někdo zkušenosti? Díky za odpověď

OSTRAVA | počet komentářů: 46

11.7.2006 | založil: Jarka

Ahoj všichni, můžete mi poradit, kde se dá dobře zabruslit v Ostravě - nejraději v Porubě?

MLADÁ BOLESLAV | počet komentářů: 6

26.5.2006 | založil: Mona

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jsem začátečník a nevím kam zajít na klidný terém v Mladé Boleslavi, děkuji a přeji mnoho bezpečných kilometrů bez karambolů Mona

NOVÝ JIČÍN | počet komentářů: 5

9.5.2006 | založil: santin0

Zajímaly by mě tipy na nějaké rozsáhlejší plochy vhodné pro in-line fitness skating na uvedeném území pokud možno nějaké odlehlé cesty nebo park. Díky za příspěvky .

Karlovy Vary | počet komentářů: 4

30.4.2006 | založil:

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo kam na bruslích v Karlových Varech?Jsem čerstvě přistěhovaná a nevim kde se tady dá jezdit.Dík

PRAHA | počet komentářů: 55

29.3.2006 | založil:

Cau lidi. Můžete mě napsat kam chodíte jezdit v Praze? Znam jen Letnou a Stromovku.
Dik

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.
 
   
*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | IN-LINE-BRUSLE.cz - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2010


můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Doplňky

Helmy a chrániče

Jak vybrat brusle

Kde se bruslí

Kolečka a ložiska

Kolečkové Brusle

MIX

Nordic Brusle

Quad brusle

Technika bruslení

Údržba

Závody

Nově diskutované

Bolest v holenní části.

Dámské brusle Rollerblade MACROBLADE 84 W ABT

Kde v Brně PŮJČIT brusle???

výměna koleček

Rollerblade Crossfire 8.0

Kolečkové brusle Fila nine 100

prodam K2 Varsity

K2 VO2 90 W

Rám u kolečkových bruslí

Agressive brusle Rollerblade DT5 vel. 43

Výměna ložisek FILA

Co je lepší ?

Rollerblade Twister 80w - vel. 38

POWERSLIDE Athletic Z1 a vymena kolecek za mensi

tvrdost koleček,ložiska a velikost koleček

Nové články

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích

KRUST - stylové helmy nejen do města

20% sleva na kolečkové brusle

více článků...


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky