naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

IN-LINE-BRUSLE.cz / diskuze / Kolečkové Brusle / K2 Helena

Každá diskuze má předvolené kategorie, kde jsou zakládány témata k další podrobnější diskuzi. Každé téma má pak jednotlivé komentáře uživatelů.

Založené kategorie diskuze:

Údržba | počet témat: 125
Bazar | počet témat: 417
Kolečkové Brusle | počet témat: 328
Doplňky | počet témat: 34
Helmy a chrániče | počet témat: 14
Jak vybrat brusle | počet témat: 261
Kde se bruslí | počet témat: 85
Kolečka a ložiska | počet témat: 278
MIX | počet témat: 30
Nordic Brusle | počet témat: 19
Quad brusle | počet témat: 10
Technika bruslení | počet témat: 66
Závody | počet témat: 19

Vyhledej v tématech diskuzí:

Téma diskuze: K2 Helena

založil: Lenka dne 2012-05-14 21:59:11

Sdílejte příspěvek na Facebooku:

Ahoj, před měsícem jsem si koupila výše zmíněné brusle. Nejsem žádný odborník, zatím jsem x let bruslila ve starých bruslích a tak jsem si rozhodla udělat radost. V obchodě jsem si nechala poradit a teď nevím, jestli dobře...
Přijde mi, že jsou mi brusle volnější a to obzvlášť na levé noze, která mi v brusli nesedí pevně, pokud si našlápnu víc na vnější stranu, abych stála na brusli rovně, jakoby mi noha přecvakne ven, jak je brusle volnější. Pravá noha je lepší (zvláštní, vždycky jsem měla větší levou nohu, ne pravou). Tak nevím, jestli mám dobrou velikost.
Druhý a větší problém je, že mi vadí jazyk u brusle. Okraj jazyku končí přesně v půlce mého vnitřního kotníku, takže chodím neustále s modřinami. Když jsem je porovnala s bruslemi Rollerblade od kamarádky, tak ona má celý jazyk vypolstrovaný, měkký. Můj jazyk je daleko placatější a okraje nejsou vypolstrovné vůbec, je na nich tvrdý konec a šev.
Chtěla jsem si koupit kvalitní brusle, dala za ně 3,5 tis. a teď nevím, jestli se nemám bít do hlavy, že jsem vyhodila peníze oknem :-(

výměna

napsal: jiří prek dne: 14.5.2012 v: 22:40:18

První předpoklad pro koupi bruslí je, aby ti pasovaly přesně na nohu. Pokud totiž budeš jezdit v bruslích, které ti takto čvaňhají na levé noze, může to mít neblahý následek na tvé nohy. Jestli máš záručák, tak tam bež zpět, a pokud jsi je moc nesjela, tak by neměl být problém s výměnnou. Na takových 10km jízdy už poznáš jestli ti brusle sedí, či ne. Protože pak už by tě v tom začali šíleně bolet nohy. S tím jazykem. Dneska bych osobně šel také raději do Rollerblade, ale to jen můj názor. Nicméně K2 mají také kvalitní brusle. Možná je celý problém ve velikosti, a tím pádem by jazyk končil třeba jinde. Každopádně nemá smysl jezdit v bruslích které vám nesedí. To by se vaše rekreační činnost mohla změnit v horor:-))

...

napsal: Lenka dne: 14.5.2012 v: 23:08:34

No jezdím v nich 3x týdně po 15 km (dohromady už 100 km mít najeto budou), takže sjeté už asi budou. Jsem pořád předpokládala, že si to nějak sedne a já si vymýšlím. Nohy mě z nich nebolí, jenom ta jedna čvachtá (jak jsi to pěkně napsal :)) a větší problém je v tom, že mě tlačí ty kotníky a permanentně na nich mám modřiny :( Já si pořád myslela, že něco dělám špatně...takže to vypadá leda je hodit někde do inzerce a jít se oběsit :(

výměna

napsal: jiří prek dne: 14.5.2012 v: 23:50:00

Nevím. Tak to zkus ještě zreklamovat, třeba se nějak dohodnete:-), ale po 100km nevím nevím. To už budou sjeté dost. To chce hned jak se ti něco nezdá na začátku, tak to jít zreklamovat, teď už je nejspíš pozdě. Leda si zkus vzít nějaký tlustší ponožky, a zkousnout pocení nohou, nebo to zkus něčím vystlat, tam kde se jazyk dotýká kotníku.Tam není co dělat špatně. Dělat něco špatně můžeš maximálně ve stylu jízdy, ale né v tom, jak ti sedí bota. To je třeba zjistit hned, jestli něco někde netlačí atd. Minimálně se s nima zkus dohodnout co dál. Třeba ti daj alespoň lepší radu než já, nebo ti to zreklamujou za jiný, což dost pochybuju:-))

...

napsal: Lenka dne: 15.5.2012 v: 08:32:45

Tlustší ponožky mě taky napadly. A asi to dneska zkusím. Popř. nějaké vložky by nepomohly? Když už jsem tak blbá a takhle koupila, tak teď holt budu platit :)
Asi by se mi dost nevyplatilo prodávat je a kupovat nové. Pochybuju, ze bych je prodala za 3 tis. A do obchodu asi nemám ani odvahu volat. Ti mě určitě pošlou do háje, že je to můj problém :-)
Budou se mnou muset pár let vydržet a příště si dám lepší pozor.

...

napsal: Lenka dne: 15.5.2012 v: 12:11:28

Takže novinka, nakonec jsem zavolala do obchodu a poradili mi je zkusit vyreklamovat, že by mohly být špatně ušité. Negarantují, že mi s nimi něco udělají, ale zkusit to prý můžu, při nejhorším mi je pošlou zpět.
Pán se strašně divil, že jsem první s K2, kdo si stěžuje, že u jiných značek to zaznamenali, ale u K2 ještě ne, takže to vypadá, že budu měsíc bruslit na svých prastarých bruslích a snad to bude k něčemu dobré :)

to je fajn

napsal: jiří prek dne: 15.5.2012 v: 16:06:26

Tak to je fajn. Každopádně to bych je radši někde střelil, než bruslit par let s bolestmi:-)) Bruslení má být příjemná činnost, vy to říkáte jako když jdete na 24 hodinovou šichtu, že s nimi MUSÍTE vydržet několik let...

vyzkoušení bruslí

napsal: Vojta dne: 15.5.2012 v: 18:40:52

Ahoj,

podle mne jsi zkrátka špatně vyzkoušela brusle v obchodě. S tím ti nikdo pořdádně neporadí. Jak sedí noha v brusli cítíš jenom ty. Někdy samo brusle po vyšlápnutí změní tvar a pak někde tlačí, ale to tak zkrátka je. Každý má jiný tvar nohy a sedme mu tak jiná brusle.
Jinak koukám, že K2 Helena ani nejsou v oficiální nabídce výrobce K2.. Asi zas levnější model nějakého velkoobchodu, co chce na bruslích ušetřit.
Každopádně zkus brusle vyreklamovat. Třeba jsou opravdu špatně šité. Pokud to neprojde, dá se koupit do bruslí nová vložka. Nejlíp tvarovaná na míru. Děla to s botou zázraky..

...

napsal: Lenka dne: 16.5.2012 v: 16:31:09

Díky za rady. Nevím jestli levnější model, stojí stejně jako Alexis, ale možná je to jenom jejich tah, jak ukázat, že nejsou méně kvalitní...koupila jsem je v tomhle obchodě: |smazano|

Dneska tam jdu je předat...tak uvidím, co mi za měsíc přijde. Neznalý člověk se jde poradit do specializovaného obchodu a takhle to dopadne...komu mám potom věřit, když se v tom houby vyznám a potřebuju kvalifikovanou radu? :)

Kde se dá sehnat ta vložka? Možná by se mi i dost hodila, mám ploché nohy a občas s tím mívám v botech problémy i v bruslích, takže bych tím zabila dvě mouchy jednou ranou.

reklamace

napsal: Lenka dne: 15.6.2012 v: 22:32:15

Tak pokud by to někoho zajímalo, včera jsem si vyzvedla zcela nový pár bruslí. Nedostala jsem informaci, kde byl v těch původních problém, obchodu to výrobce nesdělil, ale poslali úplně nový pár, takže asi někde opravdu problém byl. Tak jsem zvědavá, až je stihnu vyzkoušet, jestli konečně poznám pohodlí bruslí K2 :) Díky moc za rady, díky vám jsem je šla vůbec zkusit reklamovat.

kolečkové brusle K2

napsal: Vojta dne: 18.6.2012 v: 16:10:01

Ahoj,

K2 obecně řeší reklamace velice vstřícně, co mám zkušenost. Pokud ti brusle nepřejede vlak, tak se snaří vycházet zákazníkům vstříc..

K2-power bolesti u leveho nártu

napsal: romisomis kontakt: omishe@eznam.cz dne: 26.7.2015 v: 13:00:33

Ahojki.
Koupil jsem si K2 za 3500kč.Byl jsem na nich asi 10x po 15km.A poslední dobou mě začína totalně bolet taky u levého nártu zevnitř.A jak tam vložím nějakou látku tak to neboli.Tlačí tam ten jazyk.Asi je špatně ušity.Uvažuji o reklamaci.Ale kdo ví.

kolečkové brusle K2

napsal: Mára dne: 27.7.2015 v: 11:06:28

Těžko říct samozřejmě. Pokud na to někdo nemrkne, kdo ví, jak má jazyk vypadat, tak nečekej radu po internetu.
Občas se stane, že někdo dává nedbale jazyk do boty a ten se pak ohne a začne tlačit.
Případně orovnej jazyk na levé a pravé botě a uvidíš, zda jsou šité stejně.
Může se samozřejmě i stát, že jsou brusle bez vady a prostě ti nesednouy tvarem. Tam pak těžko něco vyreklamuješ.

Založit nové téma k diskuzi můžete přes tento odkaz.

Pokud chcete připsat názor k vybrané diskuzi, tak použijte následující formulář - Vložit nový komentář.

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit nový komentář
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   
*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Vybraná kategorie diskuze: Kolečkové Brusle

Diskuze o jednotlivých modelech kolečkových bruslí. Zkušenosti. Porovnání konkrétních modelů bruslí apod..

Témata diskuze:

Rám u kolečkových bruslí | počet komentářů: 0

16.5.2018 | založil: Pavel

Zdravím, chci se zeptat zda-li se dá nějak utáhnout rám u kolečkových bruslí Firefly? Matky, kterýma jsou šrouby uchycené jsou na vnitřní straně brusle, takže se k nim nemám jak dostat. Má s tím někdo nějaké zkušenosti?

K2 - povolí? | počet komentářů: 1

20.3.2018 | založil:

Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem si kolečkové brusle K2 (přes internet), a to ve své obvyklé velikosti bot. V obchodě jsem si zkoušela jiný model od této značky právě o půl čísla větší a zdálo se mi, že bota je o dost větší. Ve videu je řečeno, že právě K2 jsou výjimkou a měly by se kupovat poměrně na těsno, proto jsem zvolila svou standardní velikost. Dnes mi brusle přišly a docela dost tlačí (zepředu na palci), povolí bota ještě, nebo je to prostě malé a je třeba brusle vyměnit? Děkuji za zkušenosti!

Brusle Tempish Delta | počet komentářů: 1

19.10.2017 | založil: Kamil

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zančkou Tempish? Líbí se mi brusle Tempish Delta. Jsem spíše rekreační bruslař, prosím o radu. díky

Univerzální brusle | počet komentářů: 1

29.8.2017 | založil: Zlata

Zdravím
mužete mi poradit nejaké univerzální brusle ? Jsem středně pokročilá a jezdím převážně na stezce a občas po městě.

dají se sehnat Blank Liners v Česku? | počet komentářů: 0

1.10.2016 | založil: Jirka

Snažil jsem se hledat, nejbližší prodejny jsem našel v Polsku problém je, že dovoz by vyšel na více než 700Kč (+linery ~1000Kč)

V ČR se mi nepodařilo najít žádnou prodejnu která by daný produkt nabízela (celkově jediné linery které jsem našel takhle samostatně prodávané v ČR jsou Tempish Comfort).

Napadlo mě koupit starší brusle které přicházejí už s těmito linery (např. nějaké agresivní brusle z řad Solo), starší (levnější) modely bruslí s těmito linery v mé velikosti (42/43) jsou všude vyprodané, novější modely v mé velikosti se koupit dají, ale zase roste cena (3000+).

Neví někdo o místě kde se dají tyto nebo podobné linery za rozumnou cenu koupit?

R Á M & Frame 5x90 | počet komentářů: 2

9.9.2016 | založil: Camillho

Dobrý den přátelé poprosím všechny co sem píšou snad mi pomůžete scháním Rám na 5 kolku do průměru 90mm jsem ušlechtilejší maratonec a už i pro mne je lepší pořádný kolečka / děkuji všem za podporu a spolupráci hi All Camillho

Výměna rámu | počet komentářů: 1

9.7.2016 | založil: Pett

Dobrý den,

mám jíž 3. rokem rychlostní brusle Rollerblade racemachine 100 mm a zajímalo by mě jestli je možné vyměnit rám se 110 mm kolečky. U svého rámu můžu dát kolečka max 104 mm.

Dekuji za odpověď

Začátečník | počet komentářů: 0

2.7.2016 | založil: Ann

Ahoj,ráda bych si koupila brusle. Upřímně jsem dá se říct začátečník, měla jsem brusle pučené, ale bála sem se na nich a chci to překonat. Hodně uvažuji o K2 Alexis Pro 84 nebo K2 Alexis 80, ale beru i jiné návrhy :) potřebuju asi nějaké hodně stabilní (horší rovnováha) :) děkuji předem za pomoc

podvozek | počet komentářů: 0

8.6.2016 | založil: Michal Brandtne

Koupím alu rám 4x100mm.(3x110,1x100) rozteč šroubů 15 cm nebo 16,5 cm

Prodam Powerslide vi 100 pro | počet komentářů: 0

30.4.2016 | založil: Jakub Jares

Prodam in-line brusle Powerslide Vi 100 Pro. Brusle jsou velmi rychle a a maj zavodni ram, moznost nastavit stranove postaveni brusle vuci ramu. 100 mm kolecka. Brusle jsem pouzil asi dvakrat, a zjistil jsem ze mi nejsou. Velikost 44, hodi se pro uzsi no

Prodam in-line brusle Powerslide Vi 100 Pro. Brusle jsou velmi rychle a a maji zavodni ram, moznost nastavit stranove postaveni brusle vuci ramu. 100 mm kolecka, ale ram pojme az 110mm. Brusle jsem pouzil asi dvakrat a zjistil jsem, ze mi nejsou. Velikost 44, hodi se pro uzsi nohu 43. Moje noha je vyssi a sirsi 43,5 a brusle jsou mi uzke.

Cena 4500, nebo nabidnete. Puvodni cena 5893, v zaruce do 2.3. 2017.

rollerblade igniter 90 - brzda | počet komentářů: 1

22.2.2016 | založil:

Zdravím,mám brusle Rollerblade igniter 90 a chtěl bych z nich oddělat brzdu,ale neni možno protože brzda drží na tenké železné tyčince,nevíte jak na to vyzrát ?

Rollerblade ACTIVA 90 vs Fila PRIMO XTA LADY | počet komentářů: 3

26.5.2015 | založil: stepanka

dobrý den,
můžu poprosit zkušené v oboru bruslení, co by volili, případně jaké jiné by doporučili běžné bruslařce :-). děkuji

Přechod na větší kolečka | počet komentářů: 5

18.5.2015 | založil: Lenka

Zdravím,bruslím pátým rokem,celkem obstojně jsem zvyklá na velikost koleček 84mm,teď kupuji nové brusle a váhám nad velikostí 90mm,bruslím na cyklostezkách.Mám ráda rychlou jízdu,ale také se o sebe a ty ostatní trochu bojím,je to jen pár milimetrů,ale nevím.Taky se potřebuji na těch bruslích trochu nadřít abych byla spokojená.Poraďte mi nikdo,strašně váhám.

Seba | počet komentářů: 3

9.5.2015 | založil: Harry

Nevíte někdo, jestli je v Praze kamenná prodejna, která nabízí brusle Seba?

PROSÍM O RADU | počet komentářů: 1

22.4.2015 | založil: Robert

Dobrý den, rád bych si koupil freeskate brusle, nevím si rady s vhodným výběrem mezi Powerslide Metropolis 80 a Powerslide Phuzion Urban 2015. Mohu poprosit o doporučení nebo odborný názor jestli je mezi nimi nějaký zásadní rozdíl (krom velikosti koleček)? Mockrát děkuji.

Nová generace kolečkových bruslí | počet komentářů: 2

6.4.2015 | založil: FREEDOM line

Určitě jste aktivními příznivci kolečkového bruslení a proto bych Vám rád představil inovativně řešené kolečkové brusle, které jsou zároveň mím patentovaným vynálezem a ve světě nemají zatím obdoby.

Fila NINE 100 prodam | počet komentářů: 1

2.12.2014 | založil: Petr

Zdravim všechny,
prodam brusle FILA NINE 100 ve zlatem provedeni velikost 43. dvakrat jsem na nich stal, jsou jako nove. Ze zdravotnich duvodu je jiz nemohu pouzivat.cena dohodou

speedy power slide | počet komentářů: 0

19.11.2014 | založil: Katřina benešov

prodám speedy power slide Vision vel. 37 ,kolečka 84 treninková.
brusle jsou již ježděné,ale stále plnně sloužící..mohu poslat foto..

Freestyle skating | počet komentářů: 0

14.10.2014 | založil: Michal

Čágo, chci se zeptat jestli někdoz Prahy nejezdí, nebo by neměl chuť začít s freestylem (slalomem) .

Firefly Speed Men | počet komentářů: 0

27.9.2014 | založil: Tomáš Kladno

Zdravím. Aniž bych chtěl dělat reklamu, chci se s vámi podělit o své dojmy z koupě nových bruslí. Chtěl jsem využít podzimních výprodejů, přeci jen se už in-line sezóna chýlí ke konci, chtěl jsem přejít ze svých 82´ koleček na 90´ nebo na 100´. Přeci jen už začátečník nejsem a toužil jsem po něčem rychlejším. Dělal jsem si takový malý průzkum trhu a zjistil, že 100´ brusle se téměř nedají pořídit pod 4.000,- Kč. A mě se nechtělo dávat tolik peněz. V kategorii 90´ je velký výběr všech možných značek, ale já se řídil převážně cenou. Abych to zkrátil, nakonec jsem v Intersportu koupil jejich brusle Firefly Speed Men s kolečkama 90´ , tvrdost 85A. S rámem, do kterého se vejdou kolečka 100´. A za 1.999,- Kč ! Dnes jsem je byl poprvé projet, dal jsem 24km a jsem okouzlen. Frčel jsem jako ohnivá moucha :) , bota seděla dobře, trochu větší ve špičce, ale to mi vyhovuje, mám rozťáplejší nohu. Až si zvyknu na devadesátky, můžu si tam na jaře prdnout stovky a to teprve bude fičák... Takže jestli někdo chcete na bruslích šetřit, nebojte se a jděte do nich. Je mi jasné, že každá liška svůj ohon chválí , takže mi kdekdo řekne, že se na bruslích šetřit nemá, značková brusle je lepší, bla, bla. Jenže jsou mezi námi i tací, kteří sice bruslí rádi, ale musí otáčet každou kačku a třeba jsem jim dal dobrý tip...

Rozdíl v rychlosti | počet komentářů: 4

19.8.2014 | založil: Lenka

Zdravím,koupila jsem si nové brusle K2,kde první dvě kolečka jsou 80mm a druhé dvě 84mm,mé staré brusle měly všechny kolečka stejné 84mm.Myslela jsem si,že rychlost jízdy se o proti starým bruslím moc nezmění,ale jsem rozčarovaná,brusle se mi zdají o dost pomalejší a ta jízda je tak jako ztuha.Myslíte,že to ovlivnuje i ložiska,v těch nových mám ILQ 5 a v těch starých jsem měla ILQ7,mám je vyměnit?

jaké brusle 90? K2 versus Rollerblade | počet komentářů: 1

5.8.2014 | založil: Míša

Mám velmi staré K2, plná spokojenost, jen se mi vydřela místa u kotníků a chci si koupit nové, nejlépe 90 kolečka. Jezdím trasy po okruhu 25-30km. V užším výběru mám Rollerblade Igniter 90 XT Women 2014 nebo K2 90 BOA Women 2014. Poradíte? Děkuji.

Bont Vaypor | počet komentářů: 1

27.7.2014 | založil: Lucie

Prodám kolečkové brusle,(boty) Bont Vayor 2008.
Měla jsem je párkrát na noze. Nevyužiju je proto prodávám. Maji dvoubodové uchycení. Jsou černo červeno bílé. Foto v případě zájmu pošlu. Možnost prodeje i s rámem. Původní cena 12 000. Nyní je prodám za 4000 Kč. Při rychlém jednání možná menší sleva.

brusle | počet komentářů: 2

10.6.2014 | založil: Lucie

Zdravím,chci si koupit brusle na běžné bruslení,můžete mi prosím poradit jaké brusle bych si měla koupit??děkuji Lucie ps.hlavně abych se nenadřela :-)

K2 Alexis Boa 84 | počet komentářů: 0

4.6.2014 | založil: Petr

Ahoj, pritelkyne si koupila vyse zminene brusle, v baleni nebyla nahradni kratka osicka/sroub (chceme sundat brzdu). Nenasla by se nejaka hodna duse z Brna, ktera ji neupotrebi a proda? Diky.

Zničený vnitřek brusle | počet komentářů: 2

6.5.2014 | založil: Lenka

Ahoj,
brusle mám právě rok,najeto okolo 250km a uvnitř každé brusle přesně na patě mám úplně prošoupanou tu měkkou výplň brusle,prostě tam úplně chybí ta textílie asi tak 2krát 1cm,pata se mi dotýká už té tvrdé části brusle.Je to nepříjemné.Je to normálním opotřebením,nebo to mám řešit reklamací?díky

Rollerblade Fusion vs. Twister | počet komentářů: 1

4.5.2014 | založil: Matej

Ahoj,

mozete mi prosim povedat, aky je zakladny rozdiel medzi tymito dvoma korculami? Asi pred 10 rokmi som aktivne jazdil na Rollerblade Swindler (agresivne) a teraz planujem kupit nieco medzi fitness a agresivne. Planujem jazdit mesto, obcas nejake tie skoky a pod. Raily asi neplanujem.

Viem, ze Twister ma kratsi noz (mensia stabilita ale vacsia obratnost) a nema plochu na rail (jazdu na tyckach a pod.).

Fusion mi teda pridu pre mna lepsie (vacsia stabilita pri dopade aj ked za cenu mensej obratnosti) a pripadne railovanie. No zaraza ma suchy zips. Twister maju 2 pracky, Fusion X3 maju 2 suche zipsy a Fusion X5 hore suchy zips a dole pracku. Je mi jedno co budem mat dole, to utiahnem snurovanim. No hore si myslim ze je daleko lepsia pracka, ktoru ma twister a taktiez ma cez vlozku este pevnu topanku takze lepsie drzi nohu.

Ked som jazdieval agresivne tak som mal spodok volny a vrch utiahnuty prackou. Neviem, mozno to suchym zipsom utiahnem ale neverim moc tomu :).

Skuste mi prosim napisat kto mate skusenosti. Dik.

A este jedna otazka:
V predajni mi povedali ze velkosti 43 a 43,5 a potom 44 a 44,5maju rovnaky skelet a velkost sa riesi len vlozkou (tensou alebo hrubsou). Je to pravda? Islo vtedy o twistery, ktore som skusal. Dik

Dotaz při výběru koleček | počet komentářů: 1

23.4.2014 | založil: Aneta

Dobrý den,
chtěla bych si koupit nová kolečka do bruslí značky Fila. Momentálně mám rozměrově 80mm 82A. Chápu že milimetrově musím zůstat na 80, ale tvrdost bych chtěla vyšší. Bruslím na asfaltě a nejsem žádná začátečník.
Můžete mi, prosím, nějaké kolečka doporučit? Cenově bych se chtěla pohybovat do 1500 Kč.
Děkuji :)

Fila Master 12 90 točivost koleček | počet komentářů: 3

3.4.2014 | založil: Radim

Dobrý den koupil jsem si kolečkové Fila MASTER 12 90. Myslíte že to byl výběr dobrý špatný ? chci se zeptat když roztočím kolečka tak se některé hned zastaví a některe se točí úplně parádně může to být novotou ? Jezdím na okruhu kolem Olešné a tam jsem sníma spokojeny. zatím mám na ních něco 70 km

Luigino strut | počet komentářů: 0

21.3.2014 | založil: miso

Nemate niekto skusenosti s tomankou Luigino strut,ako sedi na nohe?Mam uzku dlhu nohu 42-43,nizky nart,2prst najdlhsi..dik

Odřené nohy z bruslí - poradíte proč? | počet komentářů: 2

15.3.2014 | založil:

Dobrý den,
cca před 2 lety jsem si pořídila brusle Rollerblade wing cx. (Dříve jsem měla jen obyčejné plastové brusle na vyzkoušení, jak mi to půjde, protože do té doby jsem bruslila jen na ledě.) Pokaždé se mi ale stalo, že se mi max do 10 ujetých km hrozně odřely nohy (obrovské puchýře, které jsem léčila nejmíň dva týdny, než jsem mohla zase zkusit bruslit). Puchýře se mi ale dělaly vždycky na dost zvláštním místě - nevím, jak to přesně popsat, ale bylo to vždy na vnitřních hranách chodidel (někde v polovině mezi patou a kloubem od palce). Mám dost úzké nohy (vel. 39, brusle jsou vel. 40), tak nevím, jestli to nemůže být tím. Nebo by to mohlo být technikou? Ale na ledních brusích umím jezdit dobře, takže nevím, co bych mohla dělat za chybu... Poradíte, prosím, co s tím? Jsem z toho nešťastná, protože mě bruslení baví, ale ty bolavé nohy jsou fakt velký problém... :-( Předem děkuji za jakékoliv rady.

K2 RADICAL 100 M 2013 nebo FM 100 13 | počet komentářů: 5

24.2.2014 | založil: Jindra

Zdravím,

rád bych si pořídil nové inline brusle a váhám, které z uvedených v nadpisu. bruslit umím a teď se chci připravit na maraton. Doporučili byste mi nějaké? Llimit je 6500,-. Díky.

Nové brusle Tempish nebo Rollerblade? | počet komentářů: 11

17.7.2013 | založil: Michal Vorel

Zdravím bruslaři :-) Prosím o radu, jezdil jsem na In-linech od 8let do 16 s tuším 76mm kolečky Rollerblade. Od té doby jsem na nich nestál celých 6let,ale nedávno mě to znovu chytlo a na těch starých se jezdit neda, clovek se hodne nadre.. Planuji jezdit v plzni po oválu prevazne. Rozhoduji se mezi Tempish Airline II 90 za 1600Kč nebo Rollerblade igniter 90 model 2012 za 3190kc... 3500kc je u me strop. Muze mi nekdo poradit, zdali koupit ty, nebo ony?? Jsou RB opravdu kvalitnejsi, nebo budu jako zakaznik platit pouze za znacku?? Nerad bych koupil nejake sunty , ale na druhou stranu davat penize(jednou takove) pouze za znacku a ne kvalitu se mi take nechce. Merim 188cm a vazim 90kg. Dekuji za radu a brusleni zdar ;-)

Pujceni - Ostrava a okoli | počet komentářů: 2

27.6.2013 | založil: Miroslav

Ahoj, nevedel jsem do ktere skupiny to zaradit tak pisu zde. Je mozne v Ostrave ci v jeho okoli pujcit speedove brusle? Nerad bych si je koupil a zjistil ze mi nevyhovuje volny kotnik. Diky predem za odpovedi :-)

USD Dominic Sagona Pro | počet komentářů: 0

8.6.2013 | založil: Miro

Dobrý den, nabízím k prodeji brusle USD Dominic Sagona Pro. Jeté pouze třikrát (stav odpovídá minimálnímu použití), včetně originální krabice, klíčů, náhradní sady tkaniček a jedné sady antirockerů Kryptonics Fool 47mm/50R. Velikost 44 - odpovídá noze 43.

Skate: UFS Throne Sagona
Liner: Sifika Sagona neoprene
Frame: Kizer Fluid
Bearings: ABEC 5
Wheels: Undercover Sagona 55mm/89A

Cena k jednání, v případě zájmu možné zaslat foto.
Kontakt: testor@volny.cz

Seba FR 1 nebo 2 | počet komentářů: 2

6.6.2013 | založil: Pepik

Zdravím vážení, není mezi vámi někdo, kdo vlastní brusle zn. Seba model FR 1 nebo 2? Napište kdyžtak sem nebo na mail, prosím.

K2 Celana/W/Lady | počet komentářů: 0

17.5.2013 | založil: Míša

Ahoj, mám v plánu si pořídit brusle značky K2 model Celana. Při prohledávání internetu jsem narazila na Celena, Celena W a Celena Lady. Tak jsem z toho označování jelen. Chtěla bych poprosit jestli někdo nevíte jestli je mezi nimi rozdíl v kvalitě. Děkuji M.

Helma do kočárku | počet komentářů: 1

6.5.2013 | založil: Hanka

Ahojte,
chci poprosit o radu, jestli mám dát dítěti helmu do kočárku, když si ho chci vzít na kolečkové brusle? Ruční brzdu na kočárku mám, proto jsem tento kočár volila.

prodám brusle Fila Primo LX | počet komentářů: 0

21.9.2012 | založil: Vendula

Dobrý den, prodám jednou použité brusle Fila Primo v bezvadném stavu, koupeno účelně na vyšší váhu. Strach na bruslích překonal chtíč :) cena 1500,- Vel. 46

Mám 150kg | počet komentářů: 5

22.8.2012 | založil:

Ahoj,hele mám 150kg a chtěl bych jezdit. Je to vůbec reálné?? Kdyžtak budu rád za okaz ke můžu takové brusle koupit. Nejsem jako vepř,jen prostě od narození kus chlapa. Jo a mám velikost 46 Díky David

Powerslide | počet komentářů: 1

15.8.2012 | založil: krteczek

Zdravim, neví náhodou někdo, kde by se dalo vyzkoušet brusle Powerslide ve zlínském, popř. jihomoravském (nejlépe hodonínsko) kraji? Objednávat brusle bez vyzkoušení se mi opravdu nechce.
Snad někdo poradí, díky :)

Powerslide Phuzion 3 Man 2012 | počet komentářů: 0

11.8.2012 | založil: Libor

Čaute, měl bych otázečku ohledne techto bruslí... konkrétně na systém zapínání pomocí tří suchých zipů a přezky. Jak moc je to dobré řešení? Pomalu ale jistě obhlédám nové brusle a tyto mně právě padly docela do oka. Akorát mám teda strach, že nepujdou tak dobře dotahnout jak brusle s tkaničkama a jestli se to během jízdy nebude mět tendenci povolovat. A docela by mě taky zajímalo, jestli v tom není moc horko, když sou celé černé a navíc kožené (asi teda).
Doufám, že se najde dobrá duša, co má s temato Powerslide zkušenosti :)
Orientační info: vážim 90kg a když je čas, chuť a přeje počasí, tak týdně najedu do tech cca 60km. Navíc nejsu žádnýný bruslařský mág... takový běžný uživatel, řekl bych :)

K2 F.I.T. 80 | počet komentářů: 19

10.8.2012 | založil: Ortegous

Dobrý den,mé jméno je Martin, jsem začátečník. Bruslím od minulého jara. Zvládám přešlapování brždění otočkou. Rád bych si pořídil nové brusle, a proto bych se rád na Vás obrátil s prosbou o radu, zatím jsem jezdil na inlinech z Decathlonu a narazil jsem pro mě cenově dostupné tyto brusle:

K2 inline brusle F.I.T. 80 jsou perfektně vybavené pánské K2 kolečkové brusle pro začátečníky i středně pokročilé bruslaře. Model K2 Moto 80 je vybaven hliníkovým rámem, 80mm kolečky a ložisky ABEC 5 pro pohodlné bruslení. Samozřejmostí je specificky pánský tvar, který bude vaší nohu hýčkat komfortem díky patentované měkké botě K2 Softboot, která si zapamatuje tvar vašeho chodidla.

Mohl by mi prosím někdo poradit, zda se je vyplatí koupit, nebo zda by mi prosím mohl někdo doporučit jiné?

Předem mockrát děkuji a přeji hezké poježdění.

Dětské brusle pro pokročilé | počet komentářů: 1

23.7.2012 | založil: Elli N.

Ahoj, potřebovala bych poradit jaké brusle a zda u dětí tolik záleží na velikosti koleček... Dcera 8 let jezdí už třetím rokem na in-line tábory a občasné dětské závody. Měla zatím jedny brusle K2 Annika, ale už musím koupit větší. Chtěla jsem pokračovat ve značce K2 Charm ale v dětských mají tento rok menší kolečka, měla 72 a teď jsou 70, tak zda to má nějaký vliv. A co jsem koukala tak K2 Charm 2012 má ložiska ABEC 3 ale ostatní dle mě horší Worker má třeba ABEC 5, což je asi lepší...? Ale nevím zda neřeším blbosti :-) Jinak jsem nakloněna té K2 Charm 2012, Fila Junior Wizy Alu,Rollerblade Spotfire Flash Girl, Worker jules....děkuji za kažou radu :-)

koupě nových bruslí | počet komentářů: 1

11.7.2012 | založil: Ondřej

Chtěl bych poradit, chci začít jezdit na bruslích, mám váhu 130 kg. Jaké typ a model bruslí by jste mi doporučili? díky

cvakání | počet komentářů: 1

8.7.2012 | založil: Michal

ahoj,sem v tomto oboru amatér ale mám kolečkové brusle K2 mach 90 a cvaká mí pravá brusle když se o ní opřu na silnici a nevim čím to je a zda je to nějaká závada,měl sem na pravé straně brzdu a přehodil jí na levou a od té doby si myslím že to dělá ale nejsem si jistý,děkuji za rady

Brusle pro vyšší váhu | počet komentářů: 2

24.6.2012 | založil: Jirka

Ahoj,
dívám se po nových bruslích. Jsem pokročilý bruslař, který ocení rychlé, ale stále slušně ovladatelné brusle. Cenová relace, do které bych se rád vlezl je cca 2500Kč. Váhově lítám mezi 90-100Kg. Má někdo s podobnými zkušenost? Jezdit budu předpokládám 2-4x týdně, cyklostezky okolo Brna. Mohl by někdo poradit? Bohužel vzhledem ke sjetí koleček, které mám na starých bruslích, nejsem schopný říct, na jakém průměru jsem jezdil do této doby. Díval jsem se na Tempish I-MAX III s 84/24 kolečky, které se dají sehnat cca za 1700Kč. Byla by to dobrá volba?

Rollerblade | počet komentářů: 1

29.5.2012 | založil: Majda

Ahoj,
prosím, může někdo poradit.. ?
Rozhoduji se mezi K2 a Rollerblade..K2 již ozkoušené mám, ale poté, co jsem vyměnila kolečka, tak se na nich nedá jezdit, nehledě na to, že musím mít neustále ovázané nohy, pač se mi na vnitřní straně noha odírá o botu a mám puchýře.. Vybrala jsem Rollerblade ACTIVA 360 MX.. Může někdo posoudit?? Je to dobrá volba??

Každý názor dobrý..

Předem mockrát díky ...
M.

K2 Helena | počet komentářů: 12

14.5.2012 | založil: Lenka

Ahoj, před měsícem jsem si koupila výše zmíněné brusle. Nejsem žádný odborník, zatím jsem x let bruslila ve starých bruslích a tak jsem si rozhodla udělat radost. V obchodě jsem si nechala poradit a teď nevím, jestli dobře...
Přijde mi, že jsou mi brusle volnější a to obzvlášť na levé noze, která mi v brusli nesedí pevně, pokud si našlápnu víc na vnější stranu, abych stála na brusli rovně, jakoby mi noha přecvakne ven, jak je brusle volnější. Pravá noha je lepší (zvláštní, vždycky jsem měla větší levou nohu, ne pravou). Tak nevím, jestli mám dobrou velikost.
Druhý a větší problém je, že mi vadí jazyk u brusle. Okraj jazyku končí přesně v půlce mého vnitřního kotníku, takže chodím neustále s modřinami. Když jsem je porovnala s bruslemi Rollerblade od kamarádky, tak ona má celý jazyk vypolstrovaný, měkký. Můj jazyk je daleko placatější a okraje nejsou vypolstrovné vůbec, je na nich tvrdý konec a šev.
Chtěla jsem si koupit kvalitní brusle, dala za ně 3,5 tis. a teď nevím, jestli se nemám bít do hlavy, že jsem vyhodila peníze oknem :-(

Já a závody | počet komentářů: 4

14.5.2012 | založil: Terylí

Ahoj chtěla bych se zapta jestli je dobré začínat se závodem. Něco o mne: Je mi 14 let, jezdím si myslím dobře něco mezi Rekreačním a sportovním bruslením. Umím po rovném terénu trošku i kostrbatém, brzdím brzdou, umím přibrzdit T-stopem, bruslím asi 2 roky naledních i inlinech,střihám zatáčky, umím trošku skákat. A chci se zeptat jestli se mohu přihlásit do závodu na 5 km.... jenže všichni jsou tam rychlí něco okolo 10 min. za 5 km tak se ptám je to dobré začít?Díky za odpověď

Powerslide Phusion 5 | počet komentářů: 1

2.4.2012 | založil: Blanka

Zdravím, ráda bych si pořídila brusle pro pokročilé bruslařky. Jezdím ráda delší trasy cca 15 km. Uvažuji o brsuslích Powerslide Phusion 5, Powerslice Phusion 3, nebo K2 Celene. Poradíte mi prosím někdo s výběrem? Předem díky. B.

Jakou značku vybrat ?? | počet komentářů: 2

26.3.2012 | založil: Hanka

Dobrý den,zvažuji,že přítelovi koupím brusle,ale nevím po jaké,značce sáhnout,někdo doproučuje K2,jiný zase Rollerblade nebo Powerslide,jaká značka je podle vás nejelpší ?

Koupím použité brusle Powerslide-nabídněte | počet komentářů: 1

24.3.2012 | založil: Dan

Ahoj,odkoupím použité třeba i nefunkční brusle od Powerslidu(jen nektere typy,prevazne model s 90 mm koly a výše,popř freeskate brusle,podmínkou je monkonstrukční rám),jde mi o rámy z těchto bruslí na koleckach,loziskach a bote nesejde,idelane nejake nehodnote vraky se zahovalým ramem do 500 kc popr. moznost domluvy.Nejlepe modely Powerslide Phuzion 2,4,6 a starší modely free bruslí cell FSK vintage a podobne.Nabidky prosím zasilejte na Sowden@seznam.cz.
Děkuji

aké K2 mi poradíte?? | počet komentářů: 4

19.3.2012 | založil: Barbra

Dobrý ďeň,
mala som K2 alexis speed, boli užasné, ale niesú už moc na predaj.Chcem teraz niečo podobné.značku menit nechcem.poradíte mi nejaké s kolečkami 84 alebo 90mm?a nieje to moc rozdiel prejíst z 84mm na 90mm?

prosím o radu | počet komentářů: 1

17.3.2012 | založil:

Zdravím..objednal jsem si své první in-line brusle z netu (Tempish Temper Top) a mám problém s cvakáním koleček, hlavně zadních..při každém kroku brusle cvaknou o osfalt, je to nedotažením koleček, či jiný problém? díky za rady :)

K2 Radical 100 Women | počet komentářů: 1

4.3.2012 | založil: Niki

Ahoj,
jezdím na Rolleblade AERO CXW, kolečka 84mm. Poohlížím se po rychlejších bruslích, které budu využívat kromě volné jízdy i na amatérské závody. Předběžně jsem vybrala tyto: K2 Radical 100 Women. Máte s nimi někdo zkušenosti? Případně můžete doporučit jiné? Investice do 5000 Kč.
Díky za rady a tipy.

in line | počet komentářů: 1

3.3.2012 | založil: mirek

prodám in line brusle stavitelná velikost 42 až 45 zn. VICTORY 500 kč

Bruslení s kočárkem | počet komentářů: 17

9.2.2012 | založil: Dubská Andrea

Ahoj,četla jsem vaše články a dost mi to pomohlo ve výběru bruslí.Nikdy jsem nebruslila a chci začít bruslit s kočárkem,tak bych se chtěla zeptat zda mi doporučíte přímo brusle ke kočáru,nebo spadám do kategorie fitness brusle?Líbí se mi brusle značky Nike,jaký na ně máte názor? Díky moc

Prodám in-line brusle Vibes YOUTH | počet komentářů: 0

15.1.2012 | založil: Markéta Kramoli

Prodám in-line brusle Vibes YOUTH nastavitelné 1-2-3-4 vel.M.Párkrát použité jinak pořád hezké.Prodám z důvodu že mi jsou malé.Původní cena 2859KČ.Prodám za 500Kč. Informace na e-mailu marketakramolisova@seznam.cz

Tempish ELUR vs Roller Derby Z 9.9 | počet komentářů: 0

7.1.2012 | založil: Martin

Zdravim chtel bych se zeptat zda mate nekdo zkusenosti s Tempish ELUR nebo Roller Derby Z 9.9. Tempish ELUR me zaujaly protoze byly druhe v kategoii cena/vykon v Inline Megatest 2011 a Roller Derby Z 9.9 mi doporucil jeden prodavac. Na internetu moc recenzi k temto bruslim neni.

Kterou značku bruslí doporučujete a kterou ne? | počet komentářů: 4

30.10.2011 | založil: Mirek

Chci si koupit in line brusle kterou značku bruslí doporučujete a kterou ne? Chci brusle levnější v dobré kvalitě. Uvažuji o kolečkách 80 mm -90 mm a chtěl bych je používat i na delší trasy.Vážím 78 kg a na bruslích celkem jezdím dobře.

Worker Falcon vs. Tempish Elite | počet komentářů: 6

15.9.2011 | založil:

Dobrý den. Po nějaké době jsem se vrátil k in-line bruslím a zjistil jsem, že mé staré brusle už jsou v poměrně bídném stavu a tak jsem se rozhodl koupi nových. Příliš tomu nerozumím, ale chtěl bych už ne úplně základní model, tedy i s většími kolečky. Do oka mi padly (hlavně kvůli ceně) brusle Worker Falcon. Nemají špatná hodnocení a docela se mi zamlouvají. Jako o něco dražší ekvivalent mi padly do oka brusle Tempish Elite Top 90, popřípadě 100. Vyplatí se investice? Které (klidně i jiné) byste mi v dané kategorii doporučili? Předem děkuji

K2 moto 84 | počet komentářů: 1

7.9.2011 | založil: Petr Sobola

Chtěl bych se zeptat na kolečkové brusle K2 moto 84. Zkoušel jsem si je ve sportisimu a tam mě padly jako ulitý. Jestli tvrdost koleček 80A pro mě jako začínajícího bruslaře s váhou okolo 85kg je dostačující pro jízdu na hladkém asfaltu. A jak je to s tou kvalitou jestli je raději koupit na internetu a jakej inter. obchod zvolit aby mě nepřišla brusle očesaná pro řetězce.

Dějuji za radu

Botas Storm | počet komentářů: 21

18.8.2011 | založil: Ondřej

Mám brusle Botas Storm. Max Vheel 84 mm, kolečka Botas Chrome steel Bearings 84 mm, 82 A, ABEC 9 (Abec není podstatný).
Četl jsem zde, že jsem příliš šetřil. Stály nový 1600 Kč. Ze zdější diskuse jsem zjistil, že jsou to mizerné brusle. Mě osobně vadí, že se na nich nadřu, každý mě v pohodě předjede. Chci zrychlit jízdu. Uvažuji o nových, kvalitnějších kolečkácch. Původní už jsou beztak napůl sjetý, i když kolečka se jakž takž točí.
Ovšem jezdím cyklotrasu Pardubice - pod Kuňku a zpět (cca 15 Km), 1x týdně. Povrch asfaltu nic moc, takový hrubý. Jinak je to rovinka, prostor, mírné zatáčky, několik prudkých zatáček. Jednou jsem se projel po silnici u nás ve slepé ulici a žasnul jsem nad hladkým povrchem: žádné vibrace do nohou, na rozdíl od té cyklostezky.
Je mi 35 let, vážím 70 Kg. Potěší mě názor zkušenějšího, doporučení, jaká kolečka zvolit. Nebo jestli raději koupit rovnou lepší brusle. Taky mě zajímá, jestli se standardně dělají brusle které tlumí vibrace.
Nejsem začátečník, ale ani profi. Techniku jsem se částečně naučil z knížky. :) Během jízdy občas nečekaně chytám balanc – to se fakt leknu. Jezdím s komplet chrániči včetně přilby. Zatím jsem nespadl, takže nejezdím na hranici svých možností. :) Chci jezdit rychleji, ale nezmrzačit si kolena, která po bruslení občas bolí.
Rád do koleček investuji i 1500 Kč, případně do nových bruslí asi tak do 4 tisíc, možná i více.
Za případné návrhy předem děkuji.

K2/Powerslide | počet komentářů: 1

12.8.2011 | založil: Blanka

Dobrý den, ráda bych věděla co si myslíte o těchto dvou bruslích:
1) K2 ALEXIS 84 BOA (již nejsou skoro nikde k sehnání)
2) Powerslide Phuzion 6 Pure 2011

Oboje brusle jsou okolo 3500 kč, nevím které z nich jsou lepší, případně jaké jiné byste mi doporučili díky moc.

K2 mají rychloutahování (lákavější), zatímco PS pouze tkaničky, co si o tom myslíte?

Díky moc za rady Blanka

brusle či kolečka? | počet komentářů: 4

12.7.2011 | založil: Lenka

Ahojte všichni,potřebuju poradit,jsem mírně pokročila,začínala jsem jen na X-Taktech. Chci něco ryclejšího,mám si koupit raději nové ( Rollerblade Spark )nebo by stačilo vymněnit kolečka za HYPER? Moc děkuju všem za radu.

jake vybrat? | počet komentářů: 3

28.6.2011 | založil: michalb

vzhledem k tomu, ze mi nejaky aktivista smazal prispevek, napisu ho znovu. vybiram z nasledujicich brusli a nevim, ktere vzit. ceny priblizne podobne, v rozpeti 3000-4000,-.
Rollerblade spark 84
K2 velocity sport 84
K2 moto 84 m
K2 seismic m c09 84
K2 monza m c10 84
Rollerblade crossfire 84
Rollerblade spark s84 alu
na bruslich jsem v zivote nestal, ale nebojim se niceho, takze jake z nich budou nejvhodnejsi? videl bych to tak dvakrat tydne na kondici jako doplnek k fotbalu.

Fila Nine 100 | počet komentářů: 4

27.6.2011 | založil:

Dobrý den, jezdíte někdo tyto brusle Fila Nine 100. Uvítal bych zkušenosti a nějaká pro a proti. Dík

Rollerblade Fusion 84 x K2 Il Capo ? | počet komentářů: 12

19.6.2011 | založil: Pavel

Ahoj,
jsem zvědavý čemu by kdo dal přednost, cena je cca stejná, jak vybrané modely říkají - jde mi o street. Spíš tedy řešim věci okolo, K2 mne lákají mnohem víc, ale zrovna u IL Capo se trochu bojim, že až moc brzy rozsekám botu, která není zrovna vyztužená + mají 80mm kolečka v základu (vim že můžu vždy prohodit, základ je základ). Rollerblade jsou bytelný a určitě nějaký ten pátek vydrží. Dát 5tis mi nevadí, ale nechci ho dávat za půl roku znova. Máte někdo zkušenosti právě s těmahle K2?

Předem díky za reakce :)

Pavel

Jaký na ně máte názor ? | počet komentářů: 1

16.6.2011 | založil: Martin

Ahoj, lidi prosím Vás, jaké máte zkušenosti s těmito bruslemi Fila FM 100 Men 2011 ? Předem děkuji za odpověď ;o)

Fila Primo DLX | počet komentářů: 1

15.6.2011 | založil: Eva

Ahoj, musím obměnit staré brusle a zaujaly mě brusle Fila Primo DLX, ale jelikož jsem je viděla jen v některých e-shopech a v Intersportu a nikoliv na oficiálních stránkách Fily, tak by mě zajímalo, zda s nimi nemáte někdo zkušenost?
Trochu se obávám, aby to nebyly marketové brusle , jejichž parametry jsou sice dobré (ABEC 7, hliníkový rám, 84 mm/83A), ale v reálu jsou po půl roce zničené.
Díky za info.

Rollerblade Crossfire 90 XR nebo Rollerblade Crossfire 360 | počet komentářů: 4

12.6.2011 | založil: Standa

Dobrý den,
plánuji koupi kolečkových in-line (fitness) bruslí a nejsem si jist, pro které se rozhodnout. Volil jsem kolečka velikosti 90 mm, tvrdost co největší takže co jsem si všiml dominují 84A a zn. Rollerblade (nebo K2, ale ta je o poznání dražší, takže jsem volil dle ostatních recenzí Rollerblade).
Z těchto parametrů mi přišli poměr cena/výkon asi nejlepší, ale možná se mýlim.
Jsem již pokročilý bruslař, vážím 90kg a jezdil bych cca 2týdně.
Mužete mi prosím poradit, zda vybrat Rollerblade Crossfire 360 nebo Rollerblade Crossfire 90 XR...nebo uplně jiné?
Rozpočet mám omezený max. do 4000tis., ale spíše méně.
Děkuji za Vaš názor.

Botas Stratos?? | počet komentářů: 0

11.6.2011 | založil:

Ahoj, chci si koupit kolečkové brusle (jezdit tak jednou týdně) - uvažoval jsem o Botas Stratos 100, které by mi podle specifikace nejspíš vyhovovaly jak velikostí koleček, tak ložisky. Myslíte, že je to dobrá volba? Na internetu jsem moc recenzí nenašel. Popř. doporučili by jste mi nějaké jiné (větší kolečka a dobrá ložiska výhodou) v ceně zhruba 2 - 2,5 tis.?

brusle pro začátečníka | počet komentářů: 5

7.6.2011 | založil:

Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi bruslema pro začátečníka a pro pokročilý???Chci si koupit první brusle,takže pro začátečníka,ale jak se mi v tom bude jezdit až to budu umět jako profík?Budu je muset vyhodit a koupit si lepší???:-)Díky za rady:-)

Prosím o radu | počet komentářů: 5

7.6.2011 | založil: Krist

Dobrý den,potřebuju poradit zda je lepší kupovat brusle přes internet bez zkoušení?! Nemůže se stát,že mně bude brusle potom tlačit i přes to,že si objednám svou velikost?Nebo radši v kamenném obchodě? Děkuju za rady!:)

Powerslide phuzion 4 2010 vs. phuzion 6 2010 | počet komentářů: 1

4.6.2011 | založil: Kamila

Dobrý den, prosím o radu. Jaký ( jak velký) je rozdíl mezi bruslemi powerslide phuzion 4 pure 2010 a powerslide phuzion 6 pure 2010.
Děkuji

TREKÁČE | počet komentářů: 0

31.5.2011 | založil: michaela

AHOJ JSOU TO ROKY CO MI KÁMOŠ ODLIVAL TREKY A LIŠTY, KONTAKT NA NĚJ UŽ BOHUŽEL NEMÁM...NEZNÁTE NÁHODOU NĚKOHO,KDO TO DĚLÁ?MOC DÍKY,NECHCI INLINE!!!ČAU MÍŠA

Oteklá noha | počet komentářů: 3

23.5.2011 | založil: Viktor

Ahoj, koupili jsme v kamennym obchode pritelkyni brusle K2 Helena 84 SA W . Nejsou to jeji prvni brusle. Prvni problem byl ze ji leva brusle spatne drzela stabilitu jakoby kolecka nebyly na stredu a druhy problem, ze po sundani brusli ji prava noha bolela tolik, ze celou cestu domu kulhala a ma pravou stranu slapky oteklou. Co by jste nam prosim poradili? V obchode samozrejme brusle pasovaly dobre, ale nejlip se to stejne otestovalo az v terenu, kde uz samozrejme dochazi k opotrebeni, takze nevim jaka je sance brusle vratit/vymenit atp. Ale vyhodit 3000 z okna mi prijde vazne skoda. Diky za odpovedi.

jaké vybrat | počet komentářů: 4

14.5.2011 | založil: Marse

Ahoj, můžete mi poradit jaké brusle vybrat. jsem začátečník (60kg/165cm),bruslit budu i s kočárkem. vybírám mezi: K2 Athena 78/80A abec5, Rollerblade spark 84lx 84/84A SG7, powerslide playlife f1 80/82A abec5, powerslide phuzion d1 pure 84/82A abec5, Roces s 102 84/80A abec7, Tempish elur lady 90/85A ILQ7, tempish temper top new 80/82A abec 9

Botas Stratos | počet komentářů: 1

3.5.2011 | založil: glide

Vozíte někdo brusle typu Botas Stratos 90 nebo 100, zajímalo by mě jestli je kvalita opravdu tak špatná jak všichni píší. Předpokládám že ložiska a kolečka jakožto spotřebka kvalitní moc nebudou ale co botička, konstrukce apod?

Dají se sehnat za velmi pěknou cenu i pod 2000 takže o nich docela přemýšlím.

Vložka do brusle | počet komentářů: 4

2.5.2011 | založil:

Zdravím,
mám staré brusle Roces, a potřeboval bych koupit nvou vnitřní botu do brusle, tak jsem se chtěl zeptat zdali to vůbec jde a pokud ano tak kde v Brně, díky za odpověď.

Rychlé brusle | počet komentářů: 2

27.4.2011 | založil: David

Dobrý den, potřeboval bych radu ohledně výběru vhodných bruslí pro (velmi)rychlou fitness jízdu - jsem pokročilejší začátečník schopný rychle se učit.. Upřednostňuji raději komfort (pohodlí a příjemnou jízdu i na nekvalitním asfaltu), kvalitu a kolečka nejlíp 100mm(popř. s 90mm). Díval jsem se na brusle K2 Mach 100 CF - připadají mi celkem drahé, tak jestli se nedají sehnat stejně kvalitní jiné značky za nižší cenu.. Vyplatí se investovat do tohoto modelu? Máte někdo zkušenosti? Děkuji!

In Line Brusle Roces 4x90 | počet komentářů: 0

21.4.2011 | založil: Petr

Prodám velmi kvalitní In line brusle Roces,velikost EU 45,kola 4x90m,ložiska RS 608, kovový Frame, velmi vzdušná bota, nepoškozené (stav nové boty), najeto na nich cca 50km, nevhodná velikost. Původní cena 5900,- nyní 2800,- Praha 10.

výměna rámu pro větší kolečka | počet komentářů: 3

21.4.2011 | založil:

Dobrý den,
chtěl bych se zaptat jestli je, možné vyměnit rám na Bruslích? Mám K2 Seismic. Bota je dobrá, ale rám je jen na kolečka 84mm. Chtěl bych tam dát 90mm. Potíž je v tom, že rám je k botě přinýtovaný dvěma nýty. Tak nevím jestli to vůbec půjde. Potřeboval bych poradit, kde by mi takovou výměnu udělali, popř: jaký rám si mám sehnat? Určitě bych chtěl hliníkový. díky
Dan

Powerslide Phusion 6 Green 2010 | počet komentářů: 2

15.4.2011 | založil: Jana

Zdravim, jsem pokrocila brauslarka a vážně zvažuji koupi brusli Powerslide Phusion 6 Green 2010, neb jsou nyni k videni zajimave ceny. Mate s nimi nekdo nejakou SPATNOU zkusenost? Dal me zajima, zda jsou opravdu tak pohodlne, jaxe o nich pise. Chci si je koupit pres net, ale samozrejme je nechci hned zase vracet... Nebo jake jine byste mi doporucili (stredne dlouhe trate, cca 3x tydne, 90mm kolecka podminkou)? Diky!

Powerslide Phusion 3 Blade and Walk | počet komentářů: 1

6.4.2011 | založil:

Dobry den, jsem zacatecnik a padly mi do oko brusle Powerslide Phusion 3 Blade&Walk,chtela jsem se zeptat zda s touto variantou brusli (vyndavaci bota)a lozisky ABEC 7, a koleckama 90mm a tvrdosti 83A mate nekdo zkusenosti a zda by jste je doporucili..diky moc Petra

které brusle vybrat? | počet komentářů: 2

4.4.2011 | založil: Martin

Ahoj máte někdo prosím zkušenosti s bruslemi Tempish arline a Tempish supreme? Nevím, které z nich si vybrat...Vlastnosti mají stejné (kolečka 84 mm, 84 A Ložiska: ABEC 9 chrome top-speed, hi-precision)rozdíl je pouze v ceně a ty levnější (arline) mají hezčí design...v čem jsou které lepší? chtěl bych jezdit tak třikrát týdně víceméně rekreačně...díky za radu

Prosím o radu :) | počet komentářů: 6

31.3.2011 | založil: Petra

Ahoj, nevíte někdo jestli je tohle dobré?
Kolečka: TEMPISH - RADICAL 90 mm, 85 A
Ložiska: TWINCAM ILQ7

Jake by mely byt nejlepsi kolecka a loziska jen tak pro brusleni po parku a ruznych stezkach? Měla jsem nějake obyč brusle a vůbec mi to nejelo:) tak jak jinym :D Předem díky za odpověď :o)

prosím radu | počet komentářů: 0

26.3.2011 | založil:

Ahoj, vybírám kolečkové brusle a nevím si moc rady. Kdysi dřív jsem jezdila, ale to už je pár let. :) Zkoušela jsem brusle Rollerblade spark 84 ls w a K2 velocity sport w a nevím, které by byly lepší popřípadě kdyby jste měli někdo typ na něco lepšího dejte prosím vědět. Za každou radu budu vděčná. Díky Lucka

jaké brusle | počet komentářů: 1

25.3.2011 | založil:

Dobrý den , chtěla bych poradit jaké brusle si mám koupit. Staré už jsou staré byly to K2 , přesný model nevím . Nevím jaká kolečka , velikost koleček a model bruslí či značku.K2 se mě líbí , jaký je lepší systém zapínání ta přasku či takové to kolečko ? Hlavně chci aby byly pohodlné. Jezdit budu na cyklostezkách. Děkuji za radu.

Koleckove brusle za cca 5000 Kč | počet komentářů: 6

24.3.2011 | založil: Jirka

Ahoj všem, prosím o doporučení fitnes bruslí do cca 5000,- Kc. Týdně najezdim cca 70km na stezkách a obcas na nich blbu na nakym placku. Mám zkušenost jen s kolečkama ve velikosti 80mm (82a- 84a). Rád bych větší aby to rychleji jelo, ale zase ne naukor uplne ztraty ovladatelnosti. (tzn. nechtel bych lyze s kterýma by se nedala udělat bogna nebo překládat po zadu ani popředu) Díky za odpověď!

Vyber brusli | počet komentářů: 2

14.3.2011 | založil: Aleš

Ahoj vsichni, mam prosbu ohledne vyberu brusli, zacinam, budou me prvni. Mel jsem na nohou K2 moto 84, Rollerblade Crossfire 90 XR a Rollerblade Speedmachine 90. K2 super bota, pohodlna, mel jsem z ni nejlepsi pocit. RB 90 me bota prilis nenadchla, mel jsem pocit, ze nesedi uplne idealne. Co se tyce Speedmachine, tam mam obavu z nizsiho kominu a tudiz i z horsiho ovladani. Jinak bota sedela. A ted dotaz: je velky rozdil mezi 84 a 90 kolecky? budu prevazne jezdit stezky delsi trasy. . . ale jako zacatecnik nevim, jestli 90 jsou to prave. mate zkusenosti? Pripadne mate jiny tip na dobre brusle do cca 4000,- ? Poradte prosim. . . Diky.

Sulov | počet komentářů: 9

18.2.2011 | založil: Petr

Nazdarek,mate nekdo zkusenosti s bruslemi od znacky SULOV??? napr. SULOV TAURO???

začátečnice | počet komentářů: 1

16.2.2011 | založil: Lenka

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké kolečkové brusle by jste doporučili úplné začátečnici, která v životě na bruslích nestála. Dcera na nich začala jezdit a teď by chtěla aby mamka jezdila taky. Jenže já se na in-linech bojím. Neexistuje ještě nějaká jiná varianta která by byla stabilnější (třeba jako pro děti nebo dvojitá kolečka)?

Rollerblade Spark 4.0 | počet komentářů: 0

8.2.2011 | založil: fox

ahojte, mám korčule Powerslide Phuzion D1 man a po dvoch rokoch sú kolieska úplne zničené aj po ich otáčaní. Plánujem teraz kúpiť korčule Rollerblade Spark 4.0 za 60€. Má niekto s nimi skúsenosti?

Powerslide Greenline 5 vs. Rollerblade Spark pro | počet komentářů: 1

4.2.2011 | založil: Knak

Powerslide Greenline 5 vs. Rollerblade Spark Pro
Otázka zní: jeké z těchto bruslí by jste vybrali vy?

První in line | počet komentářů: 3

1.2.2011 | založil: Petr

Zde jsem se dočetl že brusle pod 2tis. nejsou příliš kvalitní. Na těchto stránkách je dost slev na starší modely a tak se ptám zda je tu vhodná brusle, po slevě pod 2tis. na projetí se po stezce tak 2x týdně po 45 minutách. Na ledních bruslích umím, ale na kolečkáčích jsem nestál už tak osm let. Vážím 85kg, délku chodidla mám 26cm. Bral bych to jako doplněk běhu. Zatím díky.

kam v liberci | počet komentářů: 0

30.1.2011 | založil: klára

Ahojky, chtěla bych se zeptat kam v liberci na imline brusle??? Jsem tu nová, tak prosím presnou adresu... dekuji..

Vyber damskych brusli | počet komentářů: 1

4.1.2011 | založil:

Dobry den, potrebovala bych pomoct s vyberem brusli. Jsem stredne pokrocila bruslarka vazici 65kg a chtela bych nejake fitness brusle tak do dvou tisic. Predem mockrat diky.

AGGRESSIVE BRUSLE Tempish Extrem II | počet komentářů: 0

4.12.2010 | založil: Petr Knotek

Nemá někdo zájem o ojeté aggressive brusle Tempish Extrem II ? Jsou v celkem pěkném stavu. Včetné koleček , nimbusu. Dotazy a zájem o foto pište na e-mail. Díky

Přidat nové téma
Pole označená * je nutné vyplnit.
Nezapomeňte vybrat kategorii diskuze, do které se Váš dotaz nejlépe hodí.
 
   
*Opište kód code
Dodržujte psaní velkých a malých písmen.

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | IN-LINE-BRUSLE.cz - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2010


můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Doplňky

Helmy a chrániče

Jak vybrat brusle

Kde se bruslí

Kolečka a ložiska

Kolečkové Brusle

MIX

Nordic Brusle

Quad brusle

Technika bruslení

Údržba

Závody

Nově diskutované

Bolest v holenní části.

Dámské brusle Rollerblade MACROBLADE 84 W ABT

Kde v Brně PŮJČIT brusle???

výměna koleček

Rollerblade Crossfire 8.0

Kolečkové brusle Fila nine 100

prodam K2 Varsity

K2 VO2 90 W

Rám u kolečkových bruslí

Agressive brusle Rollerblade DT5 vel. 43

Výměna ložisek FILA

Co je lepší ?

Rollerblade Twister 80w - vel. 38

POWERSLIDE Athletic Z1 a vymena kolecek za mensi

tvrdost koleček,ložiska a velikost koleček

Nové články

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích

KRUST - stylové helmy nejen do města

20% sleva na kolečkové brusle

více článků...


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky