naše obchody:
helmy.cz - helmy na lyže, páteřák nordic-shop.cz - běžky, vosky, bundy, kalhoty virussport.cz - lana, nádobí, camping

IN-LINE-BRUSLE.cz / články / Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle

fotka k článku Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.

Aktualizované a podrobnější informace včetně videí naleznete na www.jak-vybrat-koleckove-brusle.cz

Jednotlivé modely in-line bruslí můžeme roztřídit do 4 základních kategorií. Někteří výrobci používají kategorií i více, ale pro základní přehled budou stačit následující.
1.)fitness
2.)speedskating
3.)aggressive
4.)hokej
5.)nordic skating (poměrně nová záležitost)

Fitness brusle
Do první kategorie patří brusle pro „klasické“ bruslení po cestách. Tyto brusle by měly být lehké (což platí asi pro většinu bruslí), velmi pohodlné a hlavně by měl být splněn optimální poměr mezi ovladatelností a rychlostí.
Obecně mají tyto brusle spíš větší kolečka, aby lépe „sežraly“ nerovnosti na cestě a zároveň jsou tak rychlejší.
Některé modely fitness bruslí jsou velice univerzální a dají se použít skoro na všechny způsoby bruslení. Pokud nevíte co vás bude nejvíce na in-line bruslení bavit, tak začněte s fitness bruslemi.

Speedskating (rychlobruslení)
Brusle určené pro rychlobruslení poznáte ihned podle pěti koleček (ostatní brusle mají v podstatě vždy kolečka 4). Kolečka u těchto bruslí jsou vetší. Brusle mají nízké a velmi lehké botičky, jejichž tvar je odvozen od odlišného postoje při rychlobruslení. Zároveň je brusle hůř ovladatelná, neboť mnohem více drží směr.
Pro začátečníka je tato brusle myslím nevhodná.

Aggressive
Do této skupiny patří brusle, které jsou navrženy pro drsnější zacházení – U-rampa, skoky, zábradlí… Jsou o dost težší než ostatní brusle, což je dáno jejich odolností. Mají malá kolečka, která zajišťují vetší stabilitu při dopadech. Rám, který kolečka drží, je plastový a obzvlášť odolný. Botička má spoustu výztuh, které zabraňují prodření brusle, nebo utržení přesky.
Pokud se vám nechce jezdit po cestách sematama a rádi se učíte nové věci a nevadí vám spousta modřín, tak jděte do tohoto typu bruslí. Zažijete s nimi mnoho zábavy. Počítejte však s tím, že na vyjížďce s někým kdo má fitness brusle budete dřít mnohem víc.

Hokej
Prostě brusle na in-line hokej. Botička je velice podobná normální botce z bruslí na lední hokej. Rám na kolečka je často hliníkový. Kolečka je dobré zvolit podle toho zda hrajete v hale nebo venku. Brusle je dobře ovladatelná, ale pro „normální“ jízdu není to nejlepší (ale dá se).

Nordic skating
Bruslení v přírodě po špatných cestách je přesně Nordic Skating. Brusle má dvě velmi velká (často nafukovací) kolečka, která jsou umístěna před a za bruslí. Používají se hole stejně jako na běžkách, které jsou přizpůsobeny pro odraz na pevném podkladě. Pro bruslení v přírodě jsou tyto brusle asi ideální. Můžete na nich projet cesty, které znáte ze zimních výletů na běžkách.

Části bruslí
Každá in-line brusle se skládá z několika základních částí, o kterých je dobré něco vědět. Usnadní Vám to orientaci ve výbavě jednotlivých modelů a zároveň nebudete tápat při nákupu náhradních dílů.
Základní části jsou:
1.)Botička
2.)Rám (šasí, frame)
3.)Kolečka
4.)Ložiska + vymezovače (stavítka) a různý jiný camfrňousi

Botička
Botičky u jednotlivých typů bruslí mají mnoho rozdílů, které jsou dány způsobem použití. Botičky můžeme rozdělit na botky s pevným (plastovým skeletem), botky s měkkým skeletem a samozřejmě různé botky, které používají pro různé části různé materiály. Často je spodní část boty ve špičce a nártu z textilního materiálu pro snadnější odvod potu a pata s vrchní částí jsou plastové, aby bylo zajištěné dobré usazení nohy v botce a tím kvalitní vedení brusle (dobrý přenos síly z nohy na brusli).
Utažení brusle je zajištěno buď tkaničkou, nebo přeskami. Přesky se rychle zapínají a tkaničkou botu zase víc stáhnete. Přesky taky můžete zničit, kdežto tkaničky moc ne. Kvalitní značky dodávají bez problémů náhradní přesky. Často používaný a myslím že kvalitní systém je jedna přeska ve vrchní části a tkaničky ve spodní části botky.
Materiály z kterých je botka vyrobena ovlivňují pohodlnost brusle. Kvalitní materiály dobře odvádějí pot, neshrnují se a často mají tvarovou paměť, která zajistí vytvarování vnitřku botky přesně na vaši tlapku. Pokud máte vnitřní materiál s tvarovou pamětí, tak brusle nikomu nepůjčujte, aby vám botu nevyšlápl jinak a ta vás pak netlačila, nebo nebyla naopak třeba kolem kotníku moc volná.
Některé boty mají vyjímatelnou vložku a často jsou opatřeny změkčujícími prvky proti otřesům (např. různé gelové polštářky pod patou)
Brusle pro aggressive skating mívají na botě různé výztuhy v místech, která jsou více odíraná (boky, špička). Standardem je i ochrana přesky proti utržení, kterou tvoří vyvýšená plastová část pod přeskou.

Rám
Rám brusle drží kolečka pohromadě, aby se vám nerozkutálela po všech čertech. Rozdělit je můžeme podle materiálu z kterého jsou vyrobeny, podle tvaru apod.
V plastových rámech jsou velké rozdíly v kvalitě a životnosti. Fitness brusle mají rám lehčí a vyšší. Brusle pro aggressive skating mají rám naopak nízký (pro lepší rovnováhu) a poměrně mohutný, neboť je často otloukán a obrušován o cokoliv na co se dá ve městě skočit, nebo co se dá sjet :).
„Hliníkové“ rámy jsou používané hlavně pro brusle na hokej a speedskating. Obvykle jsou brusle s hliníkovým rámem o něco dražší. Obzvlášť velmi lehké rámy na speedskating stojí poměrně dost. Použití hliníkového rámu u fitness bruslí není myslím velkou výhodou.
Rám pro brusle na NordiSkating je úplně jiný a nemá cenu ho srovnávat s tradičním systémem uchycení koleček.
Při výběru vám pomůže v podstatě jen cena brusle – čím dražší brusle tím lepší materiál a jeho zpracování.

Kolečka
Kolečka do in-line bruslí dělíme podle velikosti, tloušťky a tvrdosti.
Velká kolečka jsou obecně rychlejší (menší valivý odpor) a lépe překonávají drobné nerovnosti na cestě. Mála kolečka vám zajistí stabilnější postoj na úkor rychlosti.
Tvrdá kolečka jsou rychlejší a méně pohodlná. Měkká přesně naopak – pohodlnější a pomalejší.
Tvrdost koleček se pohybuje od 0 nejměkčí do 100 nejtvrdší.
Velikost pak zhruba od 40mm do 84mm.

Ložiska a spol.
Kvalita ložisek je pro požitek z jízdy velmi důležitá. Nepřesně zpracovaná ložiska se rychleji zanesou nečistotou, hůř se otáčejí a rychle se tak zničí. Kvalitní (přesněji zpracovaná) ložiska se otáčejí lehce a jsou dobře utěsněná.
Označení ložisek je standardně ABEC 1 až ABEC 7. ABEC 1 jsou nejhorší (nebrat) a ABEC 7 nejlepší. Dostatečná jsou často používaná ložiska ABEC 3 a ABEC 5. Různí výrobci navíc označují ložiska jinými nazvy. V takovém případě se musíte doptat prodejce, která ložiska jsou kvalitní a která ne.
U neznačkových bruslí jsou ložiska často označena jako např. ABEC 5, ale kvalita ložisek tomu neodpovídá.
Ložiska jsou stejně jako kolečka spotřební materiál a počitejte s tím, že je potřeba je udržovat a po čase měnit. Záleží na mnoha faktorech – prašnost, vaše hmotnost, jak často jezdíte, jak se o ložiska staráte (tradičně nestaráte).
Kromě ložisek je v kolečku nacpáno ještě pár věciček. Jsou to vymezovače a osa kolečka (standardně šroub). Na vymezovače jsou navlečena ložiska a vymezovače s ložisky jsou na ose kolečka. Samotné kolečko je pak navlečeno na ložiscích :). Vypadá to složitě, ale pokud mrknete na obrázek pod článkem, tak se vám to rychle vyjasní. Někteří výrobci mají systém složení trošku jíný. Stejně tak se může lišit složení u různých typů bruslí.
Vymezovače slouží k vymezení prostoru pro otáčení kolečka. Zabraňují sevření rámu na kolečka při utažení šroubu a zajišťují tak volné otáčení koleček.

Cena bruslí
Jako téměř u každého zboží platí i při nákupu in-line bruslí, že cena (téměř vždy) odpovídá kvalitě. Pokud chcete bruslit často (alespoň) jednou týdně, tak na bruslích rozhodně nešetřete. Kvalitní fitness brusle seženete zhruba od 2000,- Kč nahoru. U bruslí pro speedskating je cena ještě výš a stejně tak u bruslí na agreessive skating.
Pokud si chcete bruslení jen vyzkoušet, nebo si zajezdit párkrát za rok, tak vám budou stačit i levnější brusle.
Každopádně bych se vyhnul extra levným bruslím v supermarketech. Jejich kvalita je opravdu mizerná a brusle tak můžete po pár jízdách hodit do koše.
Investice do lepšího modelu se vám vrátí v pohodlí při jízdě a v méně častých opravách (výměna koleček, ložisek apod).

Tak a to je snad všechno, co potřebujete vědět pro základní orientaci v nabídce in-line bruslí.
Pokud si stále nejste jisti, který model zakoupit, tak se na nás klidně obraťte. Rádi Vám poradíme.Galerie fotek:

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle, fotka: Alexis.jpg Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle, fotka: ProLongmount.jpg Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle, fotka: Fatty.jpg Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle, fotka: powerslide-S3_brusle.jpg

29.3.2006 | napsal: in-line-brusle.cz | zdroj: léta praxe :)

Diskuze:

výběr bruslí - odpovědět

napsal: Lukáškontakt: 739939985 dne: 29.3.2012 v: 16:27:59

Dobrý den

Chtěl bych si pořídit nějaké lepší brusle ale nevim tam nějako jaké asi bych dal přednost značce K2 fitness ale nějaké lepší do 5000,- možná se mýlim že K2 je hodně kvalitní značka proto taky žádám o radu. žádný amatér nejsem dlouho jsem jezdil na půjčených bruslích solomon ale měly poměrně malé kolečka ted bych chtěl určitě větší. Tak jestli byjste dokázali poradit jakou značku, ložiska, kolečka atd...
Děkuji

výběr bruslí-pokračování - odpovědět

napsal: Lukáškontakt: 739939985 dne: 29.3.2012 v: 16:33:32

Ještě se chci zeptat jaký je rozdíl mezi ložisky Abec a Ilq. Kontakt bude možná lepší Email. s.s.p.o@seznam.cz
Děkuji

výběr bruslí - rada prosim - odpovědět

napsal: Martinkontakt: pesa44@seznam.cz dne: 23.4.2012 v: 21:49:33

Dobry den, chtel bych si poridit brusle. Teprve zacinam, tak by mi stacilo neco, kdy bych jezdil tak maimalne 2x tydne. Ted se objevila urcita akce v sportovnim retezci Sportisimo a nabizi tam brusle Zealot CLASSIC za 999 kc. Kolecka 78mm/80A, ložiska ABEC 5, rám kompozitový. Chtěl bych se vás zeptat, jesti to jsou kvalitní brusle vzhledem k tomu, jak jsem výše popisoval, jak bych je asi používal. Nemůžu do nich moc investovat a tak si myslim, ze tyhle by mi mohli pomer cena/uziti stacit. Prosim o vas nazor. Predem dekuji za vasi odpoved.

výběr kolečkových bruslí - odpovědět

napsal: Vojta dne: 24.4.2012 v: 13:36:22

Dobrý den,

upřímně brusle za 999,- Kč budou vždy totální šmejd. Počítej za alespoň použitelné kolečkové brusle dáš minimálně 2500,- Kč a lépe tak 3000,- až 4000,- Kč.
Vem si, že jen slušná kolečka na obě brusle stojí 1000,- až 1600,- a ložiska 400,- až tak 1000,-.
Jen výměna šmejdských koloeček a ložisek ze Sportisima tě už třeba za dva měsíce jezdění vyjde na 1400 až 2600,- Kč a to ti pořád zůstaně hodně špatná bota...
Pokud chceš použitelné a levné brusle, sáhni alespoň po výrobci Tempish. V cenách tak od 2000,- Kč. Níž bych rozhodně nešel.

Brusle ke kočárku - odpovědět

napsal: Barborakontakt: bolckovab@seznam.cz dne: 6.5.2012 v: 08:55:25

Dobrý den, chtěla bych začít bruslit s kočárkem. Jaké brusle doporučujete? Budu ráda, přímo za tip na konkrétní značku a tip.

Díky

Barbora

Doporucuji - odpovědět

napsal: mozek dne: 23.5.2013 v: 09:06:00

s kocarkem nebruslit.

brusle fila - odpovědět

napsal: Kristinakontakt: vespa2@seznam.cz dne: 11.5.2012 v: 23:27:51

Dobrý večer ,chtěla bych se zeptat Fila brusle Matrix 80 pro ženu začatečnik min 3krát do týdne kolečka 80,ložisko ABEC 5 lehke prodyšný material cena puv,3299 kč ted akce 1799kč myslíte kvalitni a vyhodna koupě nebo by jste šel do jine značky děkuji . Kristina

váha - odpovědět

napsal: Bára dne: 28.5.2012 v: 17:18:03

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak velkou roli při výběru bruslí hraje váha. Bruslila jsem dřív, teď jsem ztloustla a chtěla bych si pořídit nové brusle, abych to vyjezdila. Jenže staré brusle mě opustily. Je pro větší váhu lepší spíš tvrdší kolečko? nebo je to jedno a jde o to, že si dřív oddělám ložiska.. díky B

hmotnost bruslaře - odpovědět

napsal: Vojta dne: 29.5.2012 v: 17:11:28

Dobrý den,

hmotnost bruslaře hraje roli ve výběru jen tím, že je vhodné vybrat kvalitnějí brusle pro těžší bruslaře řekněme nad 80kg. levnější brusle zkrátka nic nevydrží. obecně je pak dané, že težší bruslař bude rychleji sjíždět kolečka a ničit ložiska.
Standardní figury si tedy mohou vybrat i v levnějším sortimentu, pokud neplánují jezdit častěji nebo se bruslení více věnovat. těžší váhy ať sáhnou po kvalitní značce jako třeba K2.

Velikost bruslí - odpovědět

napsal: Švejkkontakt: radek.jaros@centrum.cz dne: 31.5.2012 v: 09:55:57

Zdravím Vás,
můžete mi poradit, jak vybrat velikost bruslí? V minulosti jsem bruslil rád na ledě, ale musel jsem toho nechat, protože mě šíleně bolely nohy (chodidla). V okamžiku utažení bruslí, jsem se cítil jak ve španělské botě Mám širší chodidla a vyšší nárt. Vyrábí se též brusle ve standartní velikosti např: 43 a rozšířené?
Díky za info

Velikost bruslí - odpovědět

napsal: Vojta dne: 31.5.2012 v: 11:02:29

Hola,

obecně bych řekl, že bolesti chodidel jsou způsobeny spíš nevhodnou vložkou v botě - tedy spodní vložkou. Pokud se dostanete k nám na prodejnu, tak je nejlepší brusle vyzkoušet. Náš prodavač má pak všechny modely vyzkoušené a dobře poradí po pár obutich, které brusle Vám sednou lépe na širší nohu.
I při dobrém výběru můžu doporučit vložku do bruslí na míru. Je dobré zajít za ortopedem, který Vám může předepsat poukaz na výrobu vložek na míru snad jednou za rok. Vložka pak nebude stát 1500 ale třeba 300.
Z vlastní zkušeností vím, že se výborně zvedne ovládání brusle a i pohodlí v botě.

Je důležitá cena před slevou? - odpovědět

napsal: Hanakontakt: tiokovahana@seznam.cz dne: 12.6.2012 v: 00:10:35

Ahoj,
uvažuju o koupi kolečkových bruslí. Váš článek mi dost pomohl objasnit si spoustu věcí, ale padla zde řeč na slevněné brusle. Zajímalo by mě, jaký vliv má na kvalitu bruslí původní cena a cena po slevě. Objevila jsem totiž brusle, které původně stály 3 550,-Kč, o měsíc později už stály 990,- Kč. Chci vědět na kolik jsou takové beusle kvalitní, když si prodejce může dovolit takové brusle zlevnit o takovou sumu? Pokud Vás můj dotaz zaujal, můžu poslat odkaz na stránky zmíněných akčních bruslí. Díkec. Hana.

výběr inline bruslí - odpovědět

napsal: Vojta dne: 12.6.2012 v: 10:23:29

Dobrý den,

z popisu nevím o jaké brusle se jedná. Pokud je však prodejce neprodává pod svojí nákupní cenu, tak bych řekl, že moc kvalitní nebudou. Přece jen vyrobit komplet brusle za 990,- Kč, když něco stojí doprava z výroby a prodejce na nich chce něco mít, bude něco říkat o kvalitě. Jen samostatná kvalitní kolečka stojí kolem 1000,- Kč na fitness brusle a to bez ložisek.

Roces Yris - odpovědět

dne: 26.2.2013 v: 23:42:24

Dobrý den.
Chtěla bych začít bruslit a vyhlédla jsem si brusle Roces Yris. Jsem začátečník a nejsem si jistá, jestli u ježdění vydržím, tak bych do bruslí chtěla dát kolem 1500,-. Myslíte, že je to dobrá volba?

Kolečkové brusle - odpovědět

napsal: Marek dne: 27.2.2013 v: 10:32:53

Dobrý den,

kolečkové brusle za 1500 pro dospělého nikdy nebudou dobrá volba. Jen kolečka a ložiska stojí ve slušné kvalitě od 1500 nahoru.
Pokud na brusle nakonec vyjedete jednou za rok, tak asi jo, ale nepočítejte, že si na nich nějak užijete bruslení.
Pokud Vás bruslení chytne, tak to jsou akorát vyhozené peníze, neboť budete muset brusle asi rychle vyměnit za kvalitní.

Roces Yris - odpovědět

dne: 28.2.2013 v: 22:26:34

Ony byly předtím za 2850,- teď je doprodej posledních pár kusů.. ložiska mají ABEC 5 a průměr koleček 80mm, tvrdost 82A.. vzhledem k té původní ceně a značce jsem myslela, že jsou to dobré brusle.

brusle K2 - odpovědět

dne: 1.3.2013 v: 13:07:46

Dobrý den. Dcera by chtěla kolečkové brusle. S manželem jí chceme koupit nějaké do ceny 3000,-, jí osobně se líbí brusle K2 Power Alu u vás na obchodě je bohužel nemáte a jiné co se jí líbí nemáte v jejím čísle. Myslíte, že je to dobrá volba? popř. doporučil byste nám v té ceně nějaké jiné vhodně? Děkuji za odpověď

tempish moove - odpovědět

dne: 5.3.2014 v: 10:52:11

Dobrý den, velice mě zaujali brusle tempish moove, které mají 2 kolečka v jedné řadě a zajímá mě jaký je rozdíl v jízdě s těmito bruslemi a bruslemi, které mají kolečka za sebou? A vyrábí ještě někdo takový typ bruslí?
Děkuji za odpověď

quad brusle - odpovědět

napsal: Vojta dne: 5.3.2014 v: 17:49:58

Dobrý den,

uvedené brusle jsou vhodné hlavně na freestyle bruslení. Na klasické fitness bruslení moc vhodné nejsou. Kolečka mají ze předu mnohem větší šířku a zadrhnou se tak o mnohem více kamínků a nerovností na cestě. Zároveň jsou kolečka menší a brusle jsou tak výrazně pomalejší.

tempish moove - odpovědět

dne: 6.3.2014 v: 14:20:13

Děkuji za odpověď

Fusion X3 větší/menší kolečka - odpovědět

napsal: Tom dne: 27.3.2014 v: 23:51:54

Dobrý den, jsou lepší pro jízdu městem na Rollerblade Fusion X3 kolečka 80mm/80A nebo 76mm/80A ? Popř. jestli ty menší se tam dají přidělat, když je dokoupím zvlášť. A jestli pro mě jako zkušenějšího začátečníka nejsou lepší menší kolečka, když pořádně neumím brzit a manévrovat. :-)

Předem děkuji za odpověď.

jak vybrat kolečka - odpovědět

napsal: Vojta dne: 28.3.2014 v: 10:22:39

Ahoj,

asi každý zvolí jinak. Já bych preferoval kolečka 80mm, neboť lépe pojedou přes nerovnosti. Osobně bych volil větší tvrdost a to minimálně 82A a spíše 84A.
Na brusle s kolečky 80mm jdou určitě prohodit kolečka 76mm. Naopak to jít nemusí.

Fusion X3 větší/menší kolečka - odpovědět

napsal: Tom dne: 28.3.2014 v: 13:33:58

Děkuji za odpověď. Ty menší kolečka jsem myslel, jestli se s nima neovládají brusle jednodušeji. :-)

Dětské kolečkové brusle - odpovědět

napsal: Zuzka dne: 18.4.2014 v: 16:05:44

Dobrý den, prosím o rady a tipy jak vybrat správné kolečkové brusle pro dítě. Dcera bude mít 5let, bude se teprve na bruslích učit (na ledě už to zvládá). Vy výběru máme Rollerblade, jelikož s nimi máme vlastní zkušenost a nebo také K2. Tam mě trochu odrazuje cena, říkám si, jestli to není zbytečně drahé. Ani totiž nevím, zda dcera bude chtít bruslit, jestli jí to půjde...
Moc děkuji za radu.

jak vybrat kolečkové brusle - odpovědět

napsal: Vojta dne: 18.4.2014 v: 17:26:09

Dobrý den,

stejně jako u bruslí pro dospělé je nejdůležitější kvalita boty. Z tohoto důvodu bych výrobce K2 doporučil, neboť má botu zkrátka nejlepší.
Modelem od Rollerblade sice neprohloupíte, ale K2 je jinde. Navíc mají dětské brusle K2 větší rozsah velikostí než Rollerblade a brusle tak vydrží dítěti déle.
Z letošní kolekce K2 se tak dají doporučit brusle K2 Marlee Pro .

Začátečník - kolečka? - odpovědět

napsal: Pavel dne: 20.7.2014 v: 21:38:35

Dobrý den, chci začít s kolečkovkama jsem začátečník (31 let, naposled na ledních bruslích asi v 10 letech), takže jsem směřoval k 84 mm kolečkům. Nakonec jsem předvybral K2 FIT Pro vpředu s 80,vzadu 84 mm. Dnes jsem byl na prodejně a byly mi nabídnuty Rollerblade s 90 mm a prodavač říkal, že by se toho rozměru zas tolik nebál a pokud by to fakt nešlo, tak až pak by dokoupil do začátku menší? Tak nevím, nejsou ty 90ky pro začátečníka moc rychlé nebo to mám risknout? Díky

Vhodné brusle? - odpovědět

napsal: Jardakontakt: TrejbalJarda@seznam.cz dne: 12.2.2016 v: 20:08:17

Dobrý den,prosím o radu které brusle by byly vhodné pro muže(103kg).Na ledních bruslím celkem slušně,rád bych to zkusil na inline bruslích.Počítám s cenou do 3000,-kč.Velikost mám zvolit trochu větší než běžnou obuv?Díky za odpověď,Jarda.

dotaz - odpovědět

napsal: Ifanka dne: 26.6.2017 v: 14:26:41

Dobrý den , manžel je pokročilý bruslař a váží 123 kg.Které brusle by jste doporučili. Děkuji Ivana

Sdílet příspěvek na Facebooku můžete přes klasická Facebook tlačítka:

Vložit komentář k článku: Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   
*Opište kód code
   

Zajímavosti a články:

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí

12.9.2013 | napsal: Vojta Bartoněk

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí, fotka: tvarovani-bot-koleckovych-brusli.jpg Jak tepelně tvarovat karbonové boty Powerslide jsem již psali dříve. Dnes jsme konečně natočili video, kde je tvarování vidět. Ukazujeme nejen postup tvarování, ale i možnosti materiálu co do odolnosti proti přehřátí a tím poničení.

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning

12.9.2013

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning, fotka: tuning-koleckove-brusle.jpg Ve videu ukážeme pár možností jak zlepšit špatně padnoucí brusle pro lepší pocit z bruslení. Zásadním přínosem jsou hlavně kvalitní vložky, kde je výrazný rozdíl mezi obyčejnou orthopedickou vložkou do bot a vložkou tvarovatelnou od Formthotics.

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích

12.9.2013 | napsal: Vojta

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích, fotka: ram-na-koleckove-brusle.jpg Často dostáváme dotazy na možnosti výměny rámu kolečkových bruslí. Většinou rám chcete měnit kvůli použití větších a tím rychlejších koleček nebo po zlomení rámu apod. Možnosti ukážeme v krátkém videu.

KRUST - stylové helmy nejen do města

5.8.2013

KRUST - stylové helmy nejen do města, fotka: helma_modra_cerna-600x400.jpg Představujeme stylové a vyjímečně lehké helmy KRUST vhodné na kolo i kolečkové brusle. Originální design je dílem dvou mladých designérů ze studia deFORM, Václava Mlynáře a Jakuba Pollága.

20% sleva na kolečkové brusle

1.8.2013

20% sleva na kolečkové brusle, fotka: sleva-koleckove-brusle.jpg Napiš článek o trase na kolečkové brusle a získej slevu na nové brusle nebo jiný nákup na www.in-line-brusle.cz. Článek o nové trase bude zveřejněn na partnerském webu www.nabruslich.cz.

FIT4JOB

14.6.2013

FIT4JOB, fotka: fit4job.jpg Pro držitele karet FIT4JOB nabízíme výhodnější podmínky na nákup zboží, servis inline bruslí a zapůjčení bruslí z naší půjčovny.

Freestyle brusle

1.6.2013 | napsal: Vojta Bartoněk

Freestyle brusle, fotka: brusle-freestyle-slalom.jpg Pokud už vás nebaví fitness bruslení z bodu A do bodu B nebo spíš od občerstvení A k občerstvení B, můžete zkusit freestyle brusle nebo tzv. urban brusle. Začátky se dají zvládnout i na slušnějších fitness bruslích s kratším rámem. Freestyle a urban brusle umožňují snadnější provedení různých triků a jízdu po městě. Obecně se jedná o hodně univerzální brusle, které se hodí jak na freestyle triky tak na fitness bruslení.

Kolečkové brusle K2

29.5.2013

Kolečkové brusle K2, fotka: k2-brusle-odvetrani-vortech-01.jpg Kolečkové brusle K2 patří k nejprodávanějším u nás na prodejně. Je to způsobeno především špičkově tvarovanou botou, povedeným designem a kvalitním vybavením brusle (kolečka a ložiska). Po vyzkoušení bruslí K2 většinu bruslařů neodradí ani jejich vyšší cena. V porovnání s dalšími modely levnějších výrobců je totiž kvalita tvarování boty na noze znát na první nazutí. Vychytávky použité na kolečkové brusle K2 si více popíšeme dále.

Rychlobruslení - speedskating

29.5.2013 | napsal: Vojta Bartoněk

Rychlobruslení - speedskating, fotka: dresy-rychlobrusleni.jpg S rostoucí oblibou bruslení na inline bruslích dochází stále více bruslařů ke stropu technických možností fitness bruslí a snaží se najít cestu, kam dál pokročit. Možností je několik a záleží na každém, jaká se více líbí. Fitness brusle jsou základ většiny bruslařů a cesta dál vede buď na rychlobruslení (tedy speedskating), agresiv bruslení, nordic bruslení a nebo freestyle brusle. Dále si popíšeme výhody přechodu na speed brusle a naznačíme, pro koho jasou takové brusle vhodné.

Kolečkové brusle velikost 48, 49, 50 a více

20.5.2013 | napsal: Vojta | zdroj: inline-brusle.cz

Kolečkové brusle velikost 48, 49, 50 a více, fotka: koleckove-brusle-velikost-48-49-50.jpg Většina kolečkových bruslí se v pánské provedení vyrábí pouze do velikosti EU 46 nebo 47. Sehnat pak brusle

na nohu o velikosti 48, 49, 50 a více není vždy jednoduché. Několik výrobců dělá alespoň pár modelů bruslí na nohy těchto velikostí. V naší nabídce pak samozřejmě tyto velikosti máme a běžně je naleznete i v našem kamenném obchodě.

K2 Brusle Vo2 Max 90

13.5.2013 | napsal: In-line-brusle.cz | zdroj: K2 Skates

K2 Brusle Vo2 Max 90, fotka: k2-brusle-VO2-Max-90-M.jpg Na sezonu 2013 připravila firma K2 nový model fitness bruslí, které vás uspokojí jak na fitness bruslení tak na lehčí sportovní jízdu, kdy chcete najezdit co nejvíce kilometrů ve slušném tempu. Díky pohodlné botě jsou pak brusle K2 Vo2 Max 90 vhodné i pro začátečníky, kteří ocení dobrou oporu nohy, sundatelnou brzdu a možnost prohodit kolečka za pomalejší.

Testování (zapůjčení) keramických ložisek

15.3.2013 | napsal: Inline-brusle.cz | zdroj: Inline-brusle.cz

Testování (zapůjčení) keramických ložisek, fotka: keramicka-loziska-brusle.jpg Mnoho sportovních i závodních bruslařů zvažuje, zda se jim vyplatí zakoupit drahá keramická ložiska, která výborně jedou a lépe se udržují. Udělat vypovídající testy v našem servisu (jak jsme původně plánovali) by bylo poměrně složité, neboť se ložiska chovají jinak při zatížení bruslařem a jinak při roztočení s nazutým kolečkem jen tak v ruce nebo v rámu brusle. Zároveň by nebylo jednoduché zajistit naprosto stejné roztočení ložisek pro možnost změření doby točení apod.
Rozhodli jsme se tedy jít cestou snad nejlepší. Keramická ložiska si u nás budete moct zapůjčit a otestovat si je na vlastních bruslích. Tak nejlépe poznáte, kolik vám přidají na rychlosti.
Dále uvádíme podrobnosti o ložiskách a podmínky pro zapůjčení ložisek. Ložiska by měla být připravena na obchodě od 20.3.2013.

Tvarovatelné vložky do bot

15.1.2013

Tvarovatelné vložky do bot, fotka: vlozky-do-bot-sport-formthotics.jpg Tepelně tvarovatelné vložky do sportovních i fitness bruslí uleví bolesti chodidel a zpřesní vedení brusle i přenos sil. Vložky výrobce Formthotics System jsou vhodné do jakýchkoliv bot. Na prodejně pak zajistíme jejich natvarování přesně na Vaši nohu.

Monster High

12.10.2012 | napsal: Inline-brusle.cz | zdroj: Inline-brusle.cz

Monster High, fotka: 370ab8282f_87862483_o2.jpg Do nabídky našeho obchodu se dostává oblíbené dětské licenční zboží Monster High. Výrobky pocházejí z Německa, kde má zakoupenou licenci výrobce Powerslide, který značku MonsterHigh využívá pro své výrobky.

Berlínský maraton

10.10.2012 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Jirka Pelc

Berlínský maraton, fotka: ji6-5714.jpg Jak probíhal 39. Berlínský maraton z pohledu bruslaře Jirky Pelce, kterého podporujeme, se mrkněte v článku.

Keramická ložiska na kolečkové brusle

14.9.2012 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: mix článků o keramice od výrobců ložisek

Keramická ložiska na kolečkové brusle, fotka: keramicka-loziska-608.jpg Stále častěji je zájem od sportovních a závodních bruslařů o keramická ložiska do kolečkových bruslí. Výhody keramických resp. polokeramických ložisek, kde na kuličky je použit Oxid Zirkonný nebo Nitrid Křemíku, si popíšeme v následujícím článku.

IN-LINE CUP KROMĚŘÍŽ -2012

26.6.2012 | napsal: http://www.skatekm.cz/ | zdroj: http://www.skatekm.cz/

IN-LINE CUP KROMĚŘÍŽ -2012, fotka: _DSC9983.jpg Pár fotek a výsledky ze závodu IN-LINE CUP 2012 Kroměříž v aggressiv bruslení, kam jsme dodávali ceny pro vítěze z našeho sortimentu pro aggressive brusle.

Ostrava 16.6. závod světového poháru

20.6.2012 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Jirka Pelc, Lifeinline.cz

Ostrava 16.6. závod světového poháru, fotka: inline-brusle-ostrava-05.jpg Další zastávkou z pětidilného seriálu LIL pro život byla pro tentokrát Ostrava.
A mohu asi říci nejen za mě, že na tento závod se každý bruslař velice těšil.
Je totiž zařazen do seriálu světového poháru a jako každoročně sliboval bohatou
zahraniční účast. Závod se konal na ostravské hlavní třídě, trať je velice oblíbená, ale i nenáviděná. A to zejména díky zajímavému a táhlému stoupání, které vás dokáže pořádně vyšťavit :) Avšak po zdolání tohoto stoupání na každého čekal kopec zase dolů, kde se do toho pořádně dupalo a jezdilo se rychlostí přes 70km/h

Trenink na inline brusle - slidovací podložka

19.6.2012 | napsal: Inline brusle | zdroj: Tempish

Trenink na inline brusle - slidovací podložka, fotka: video-speedskating-trening-05.jpg Do naší nabídky se dostala slidovací podložka pro trenink techniky a svalů zapojených při inline bruslení. Trenink je vhodný i na rovnováhu a tím i prodloužení skluzu na bruslích.

Mistrovství České republiky v půlmaratonu - Tábor 3.6

7.6.2012 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Jirka Pelc

Mistrovství České republiky v půlmaratonu - Tábor 3.6, fotka: _D3_9979.jpg Třetí díl Kooperativa Lifeinline Tour pro život v neděli 3.6. zavítal do města husitů, Táboru. Čekal na nás velice pěkný areál Komora, kde se pořádalo i mistrovství světa v cyklokrosu. Přívětivé prostředí a 907 m dlouhý přehledný okruh s převýšením 5,94 m dával předzvěst velice atraktivního závodu hlavně pro diváky, kteří tak měli celé zápolení pěkně na očích.

LifeInLine Praha 2012

23.5.2012 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Jirka Pelc

LifeInLine Praha 2012, fotka: JT9M2193-Edit.jpg Další parádní místa bruslařů, které podporuje náš obchod v seriálu LifeInLine - tentokrát v Praze na Rohanském nábřeží.

Life in line - Hradec Králové

14.5.2012 | napsal: borec Jirka Pelc | zdroj: Life in line - Hradec Králové

Life in line - Hradec Králové, fotka: lil hradec 1.jpg Jako úvodní závod v letošním roce, nově přejmenovaného seriálu In-line pro život jsme se sešli 6.5. na hradeckém letišti.

Základní chyby při inline bruslení

4.5.2012 | napsal: kurzyinline.cz | zdroj: kurzyinline.cz

Základní chyby při inline bruslení, fotka: inline-brusleni-01.jpg Pro ty z Vás, co s bruslením začínáte i pro ty co jezdí už léta, máme přehled nejčastějších chyb. Jejich odstranění povede k Vašemu lepšímu výkonu a bezpečnosti při bruslení.

In-line Cup Kroměříž 2012

3.5.2012 | napsal: skatekm.cz | zdroj: skatekm.cz

In-line Cup Kroměříž 2012, fotka: 5208_medium.jpg Dne 23.6.2012 (sobota) proběhne již 10. jubilejní ročník in-linových závodů IN-LINE CUP Kroměříž 2012, pod názvem SRAZ LEGEND!! Tuto akci pořádá H.B.O.K. crew za podpory města Kroměříž, www.skatekm.cz a za podpory českých a evropských značek a shopů.

Sestavte si vlastní brýle Oakley

17.4.2012 | napsal: VirusSport | zdroj: VirusSport

Sestavte si vlastní brýle Oakley, fotka: oakley-banner-03.jpg Nyní je možné přes naši prodejnu objednat brýle Oakley ve výběru jak ze standardních modelů tak z Custom programu, kde si navolíte vlastní barevný model, který nikdo nemá. Brýle Vám následně necháme sestavit nebo objednáme ze skladu Oakley v USA.

Fotosoutěž s Virus Sport o ceny v hodnotě 18500,- Kč

21.2.2012 | napsal: Virussport.cz | zdroj: Facebook.com

Fotosoutěž s Virus Sport o ceny v hodnotě 18500,- Kč, fotka: 77.jpg Výhercem se stane účastník soutěže, který vložil fotografii se sportovní tématikou s největším počtem hlasů v den ukončení soutěže.
Soutěž pořádá firma Virus Sport s.r.o a je uveřejněna na stránkách Facebook.com.

Profily koleček in-line bruslí

19.10.2011 | napsal: Inline brusle cz | zdroj: Kdesi na internetu

Profily koleček in-line bruslí, fotka: profile.jpg Pouze z internetu stažený obrázek, na kterém je dobře vidět rozdíly ve tvaru koleček in-line bruslí. Pokud v rozdílech koleček nemáte jasno, tak se určitě mrkněte...

Jak tepelně tvarovat boty kolečkových bruslí Powerslide

16.8.2011 | napsal: překlad Vojta Bartoněk | zdroj: Powerslide.de

Jak tepelně tvarovat boty kolečkových bruslí Powerslide, fotka: 904149_PS_Core_XXX2_completeSkate_2011.jpg S rostoucí oblibou rychlobrulení i mezi fitness bruslaři se množí dotazy na možnost dotvarování skeletů bruslařských bot, které jsou velice tvrdé, nepohodlné a často dřou nohy obzvlášť v oblasti kotníků. Následující článek je přeložen z materiálů výrobce Powerslide a snad pomůže odvážnějším bruslařům, kteří se nebojí brusle trošku upravit.

Servis a opravna kolečkových bruslí

27.6.2011 | napsal: Bart | zdroj: virus sport

Servis a opravna kolečkových bruslí, fotka: D.jpg Po častých dotazech našich zákazníků na opravy kolečkových bruslí, výměny koleček a čistění ložisek, jsme zprovoznili servis a opravnu kolečkových bruslí na naší provozovně v Praze 10.

Pražský závod seriálu Life In Line 15 5 2011

23.5.2011 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: foto: inlinesport.cz, text: Jirka Pelc

Pražský závod seriálu Life In Line 15 5 2011, fotka: inline-brusle-0004.jpg Závod se konal jak je už zvykem z předešlých let na Rohanském Nábřeží na okruhu,který měřil 2710m. Jednalo se o letošní druhý závod seriálu Chance LifeInline Tour 2011. Počasí bylo nevyzpitatelné, takže se do poslední chvíle nevědělo zda se rozprší či ne. Díky negativní předpovědi a souběhu několika akcí na start nedorazilo tolik očekávaných závodníků.

Půjčovna kolečkových bruslí Praha

19.5.2011 | napsal: Inline brusle cz | zdroj: Inline brusle cz

Půjčovna kolečkových bruslí Praha, fotka: pujcovna-01.jpg V druhé polovině května 2011 jsme pro vás připravili trochu speciální půjčovnu inline bruslí. V půjčovně si totiž budete moct vybrat z nordic bruslí Powerslide a z bruslí na rychlobruslení také od Powerslidu.

Kolečkové brusle - videa modelů bruslí

19.4.2011 | napsal: Inline Brusle cz | zdroj: inline-brusle.cz a youtube.com

Kolečkové brusle - videa modelů bruslí, fotka: youtube-foto.jpg Připravili jsme pro vás videa některých kolečkových bruslí, které máme na obchodě, aby jste mohli snáze vybrat vhodný model, který vám bude nejlépe vyhovovat. Tato videa budou přidávána přímo ke zboží a zároveň je možné se na ně podívat pod našim uživatelským účtem na youtube.com.

Kolečkové brusle - údržba

8.3.2011 | napsal: virus sport | zdroj: inline brusle .cz

Kolečkové brusle - údržba, fotka: D.jpg Se začínající bruslařskou sezonou bude nutné připravit i kolečkové brusle, a proto zde máte článek právě o údržbě inline bruslí. V článku naleznete jak se starat o boty bruslí, jak měnit kolečka inline bruslí a jak udržovat ložiska stále funkční.

In-line stezky v ČR

25.2.2011 | napsal: IN-LINE-BRUSLE.cz

In-line stezky v ČR, fotka: stezky.jpg Seznam in-line stezek v ČR převzatý z různých zdrojů na internetu. Pokud znáte stezku na kolečkové brusle, kterou neznáme a napíšete nám o ní, rádi ji zde zveřejníme.

Levná jednoduchá GPS navigace především pro sportovce

7.1.2011 | napsal: nordic-shop.cz | zdroj: gps

Levná jednoduchá GPS navigace především pro sportovce, fotka: gps-2011-vyhledavac-klice.jpg Neztratíte se v lese, v cizím městě, na horách, na vodě! Stačí aby na místě kde se nacházíte byl GPS signál.

Závěrečná 9 etapa Českomoravského poháru Inlajn.cz - Inline CUO 2010

5.10.2010 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Račice 2010

Závěrečná 9 etapa Českomoravského poháru Inlajn.cz - Inline CUO 2010, fotka: vyhlaseni.jpg Závěrečná 9 etapa Českomoravského poháru Inlajn.c z- Inline CUO 2010 se uskutečnila ve středočeských Račicích 2. října 2010.

Life In LIne - Plzeň 12.9. 2010

13.9.2010

Life In LIne - Plzeň 12.9. 2010, fotka: Fotografie007.jpg Teplé a slunné počasí druhého zářijového víkendu přineslo bruslařům luxusní podmínky, které přilákalo do západočeské metropole více než čtyřstovky registrovaných závodníků.
Hlavní závod na 21km vyhráli Ondřej Suchý a Kamila Nováková.

Sunnto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D

7.7.2010 | zdroj: Suunto

Sunnto X10 - zobrazte si ujetou trasu ve 3D, fotka: suunto-x10-google-earth-01.jpg Popis výborných Suunto X10, které mají mimo jiné integrovaný GPS logger. Tyto hodinky tedy zaznamenaji vaši trasu, kterou si následně můžete prohlédnout v aplikaci Google Earth, která je zdarma dostupná na internetu. Trasa je zobrazena ve 3D a vidíte tak i výškové rozdíly na celé trase. Následující popis funkcí je zaměřený na outdoorové použití, ale stejné možnosti jsou samozřejmě i při použití na kolečkových bruslích, kole nebo v zimě na běžkách apod. Z Google Earth je také možné exportovat průlet trasy a podělit se tak o své zážitky..

Meření vzdálenosti a rychlosti na kolečkových bruslích - in-line tachometry

30.6.2010

Meření vzdálenosti a rychlosti na kolečkových bruslích - in-line tachometry, fotka: suunto-2010-t4c-Black-Volcano.jpg Bruslíte pravidelně a zajímá vás jak rychle zrovna jedete a kolik jste ujeli za celý den kilometrů? Chcete vědět kolik kalorií spálíte a jak správně zlepšovat fyzičku? Pak jsou pro vás to pravé sportovní počítače Suunto, které máme nyní v nabídce.

Pražský okruh 12.6. 2010

15.6.2010 | napsal: Jirka Pelc

Pražský okruh 12.6. 2010, fotka: praha-DSCF6747.jpg Na novém obchvatu Prahy si mohli všichni příchozí bruslaři vyzkoušet bruslit na supermoderní dálnici. Krásný slunečný den přilákal na závody mnoho závodníků, ale nejen je. Mnoho lidí si přišlo právě jen tak zabruslit.

OSTRAVA 30.5. 2010 a další účast našeho teamu na závodech

10.6.2010

OSTRAVA 30.5. 2010 a další účast našeho teamu na závodech, fotka: 10-03-trenink-01.jpg Dlouho očekávaný a skvěle obsazený závod v Ostravě, kde opět nechyběl ani náš team...

Napajedla 29.5 2010

30.5.2010 | napsal: Jirka Pelc | zdroj: Závod :)

Napajedla 29.5 2010, fotka: napajedla-01.jpg Další report ze závodů, kde nechyběl náš Team.

Den na kolečkách… Plzeň

25.5.2010 | napsal: Jiří Procházka | zdroj: INLINE-BRUSLE.cz

Den na kolečkách… Plzeň, fotka: inline-mag-40.jpg Předposlední květnový víkend odstartoval druhý „inlajnový“ seriál závodů, do loňského roku známý jako O2 Inline Cup. Obdobně jako Life in line i Českomoravskému poháru se nevyhnuly problémy s hlavním sponzorem, takže letošní LIL je nakonec bez čokolády a Českomoravský pohár je bez kyslíku. Ale na obranu pořadatelů nutno říci, že to „rozdýchali“ naprosto s přehledem.
První díl Českomoravského poháru se jel tradičně v Plzni na „Lopatárně“

Hradec Králové 23.5 2010

24.5.2010 | napsal: IN-LINE-BRUSLE.cz | zdroj: IN-LINE-BRUSLE.cz

Hradec Králové 23.5 2010, fotka: ILB-120x60.jpg Hradec Králové a další závod, kde jsme obsadili slušná místa..

LifeInLine 2010 v novém - Praha Karlín

17.5.2010 | napsal: Jirka Procházka a Vojta Bartoněk | zdroj: INLINE-BRUSLE.cz

LifeInLine 2010 v novém - Praha Karlín, fotka: IMG_4748.jpg První závod našeho Teamu INLINE-BRUSLE.cz byl v Praze na Liglass LifeInLine Tour 2010, kde jsme na fitness desítce obsadili druhé místo v teamech. První závody jezdíme bohužel ještě bez jednotných dresů, které jsou ve výrobě..

Nekompromisní sportovní nástroj Powerslide Phuzion 9 2010

12.5.2010 | napsal: Vojta Bartoněk | zdroj: In-Line-Brusle.cz

Nekompromisní sportovní nástroj Powerslide Phuzion 9 2010, fotka: powerslide-10-phuzion-9-2010.jpg Pro sportovně založené fitness bruslaře, kteří hledají to nejrychlejší a přitom nechtějí nízkou rychlobruslařskou botu je tu nová brusle od Powerslidu..

Powerslide Phuzion 8 Open Air - TIP na sezonu 2010

16.4.2010 | napsal: Virus Sport | zdroj: Virus Sport

Powerslide Phuzion 8 Open Air - TIP na sezonu 2010, fotka: powerslide-phuzion-8-air-2010.jpg Navrhnout a vyrobit kolečkové brusle, které budou rychlé, pohodlné, dobře odvětrané a přitom obratné asi nejde na 100%. Brusle Powerslide Phuzion 8 Open Air se však k těmto požadavkům docela blíží.

Rychlobruslařský Team In-Line-Brusle.cz

6.4.2010 | napsal: Team In-Line-Brusle.cz

Rychlobruslařský Team In-Line-Brusle.cz, fotka: 10-03-trenink-01.jpg Pro letošní sezonu podporujeme nově vzniklý rychlobruslařský Team. Informace o závodech, přípravě a výsledcích budeme zveřejňovat právě zde. Pár prvních řádků přinášíme již nyní.

Ochranný kulich

26.10.2009 | napsal: Helmy.cz | zdroj: Ribcap

Ochranný kulich, fotka: ripcap-janis-caro-white.jpg

Sport Prague - Wheel Cartel hall No.7 - FOTKY

23.2.2009 | napsal: in-line-brusle.cz | zdroj: wheelcartel.cz

Sport Prague - Wheel Cartel hall No.7 - FOTKY, fotka: IMG_9063.jpg Pár fotek ze Sport Prague z Haly 7, kde bylo v sobotu opravdu plno. Celý den probíhalo volné bruslení a zároveň množství in-line akcí.

Sport Prague - Wheel Cartel hall No.7

17.2.2009 | napsal: Mecon s.r.o. | zdroj: Mecon s.r.o.

Sport Prague - Wheel Cartel hall No.7, fotka: SP-09-letak.jpg 19 až 21.2 2009 pořádáme na výstavě Sport Prague společně s partnery doprovodný program zaměřený především na in-line brusle. K dispozici bude celá hala 7 výstavního areálu v Letňanech.

Stali jsme se sponzorem divadelního představení Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

7.12.2008 | napsal: IN-LINE-BRUSLE.cz | zdroj: Divadlo v Dlouhé

Stali jsme se sponzorem divadelního představení Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, fotka: hokej-2.jpg Stali jsme se sponzorem divadelního představení Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách:
Život a dílo Williama Shakespeara se od jeho smrti v roce 1616 staly cílem mnoha kritických debat a neshod. Dotazy začínají prvotní otázkou, zda Shakespeare opravdu existoval, a vrcholí tím, jak starý byl vlastně Hamlet. Protože dnes lidé nemají čas se těmito otázkami zabývat, tři herci sehrají všech 37 her a 154 sonetů velkého dramatika pouze ve 120 minutách, a jestli vám to připadá nemožné, přijďte se podívat.

Seminář fotografování extrémních sportů

30.10.2008 | napsal: JonDebil | zdroj: stanislavpetera.net/ws-sport/

Seminář fotografování extrémních sportů, fotka: 15.jpg Pronikněte do tajů světa, který vás ohromí svou dynamikou a nepřekonatelnou atmosférou. Naučte se fotografovat v rytmu skateboardistů, bikerů, snowboardistů a dalších zajímavých sportovců a zachytit ty nejdramatičtější momenty. (22.a 23. 11. 2008)

Life InLine Tour 2008 - Pardubice

29.9.2008 | napsal: IN-LINE-BRUSLE | zdroj: Life In Line + IN-LINE-BRUSLE.cz

Life InLine Tour 2008 - Pardubice, fotka: IMG_6456.jpg 28.9.08 byl poslední závod ze série Life InLine Tour. Na pár fotek z povedeného závodu se můžete podívat v detailu článku nebo na stránkách www.lifeinline.cz

Gyro - profi kolečka na kolečkové brusle

22.8.2008 | napsal: IN-LINE-BRUSLE | zdroj: Gyro / inline brusle

Gyro - profi kolečka na kolečkové brusle, fotka: gyro-web-clanek-04.jpg Na trh se nyní dostávají kolečka a příslušenství na in-line brusle značky Gyro, která nesmějí chybět v naší nabídce. Tento výrobce je znám hlavně v Asii, kde sponzoruje profi jezdce zaměřené na rychlobruslení ale také na freestyle slalom. Vzhledem k profi kvalitě jsou kolečka Gyro za zajímavé ceny a jsou tak vhodná i pro náročné fitness bruslaře.

Life InLine Tour 2008 - Praha

27.6.2008 | napsal: Vojta | zdroj: IN-LINE-BRUSLE.cz

Life InLine Tour 2008 - Praha, fotka: IMG_3721.jpg V neděli 22.6.08 se jel další závod ze série LifeInLine Tour 2008, který tentokrát zavítal do Prahy na Rohanské nábřeží. Pokud jste se na závod nedostali nebo jste v nedělním verdru omdleli ještě před závodem, tak můžete mrknout alespoň na pár fotek..

Ultrazvukové čistění ložisek do bruslí

28.5.2008 | napsal: IN-LINE-BRUSLE | zdroj: Ultra Sound

Ultrazvukové čistění ložisek do bruslí, fotka: image002[1].jpg Do naší nabídky nyní zařazujeme ultrazvukové čističky na ložiska a drobné předměty pro pokročilejší způsoby odstranění nečistot. Princip čistění ultrazvukem je popsán v článku..

Kolečka Moda již brzy v naší nabídce

14.4.2008 | napsal: In-line-brusle.cz | zdroj: Moda

Kolečka Moda již brzy v naší nabídce, fotka: moda-titulka.jpg Do naší nabídky budeme během dubna 08 zařazovat kolečka Moda, která používají závodníci Českého i Evropského poháru ve slalomu na kolečkových bruslích.

Kolečkové brusle – údržba

1.4.2008 | napsal: In-line-brusle.cz | zdroj: In-line-brusle.cz

Kolečkové brusle – údržba, fotka: vyndani-loziska-a-spaceru-03.jpg Kolečkové brusle nejsou bohužel sportovní náčiní, které je bezúdržbové. Naopak je potřeba se o brusle starat, aby jízda byla pohodlná, bezpečná a případně i rychlá a tichá. Pokud již vaše brusle vydávají zvuky jako starý kolotoč, tak je nutné se na ně trošku podívat…

Freeline Skates - zkuste něco nového..

15.6.2007 | napsal: Freeline - propagace | zdroj: Freeline - propagace

Freeline Skates - zkuste něco nového.., fotka: freeline-02.jpg Pokud patříte k vyznavačům adrenalinových sportů, neměli byste opomenout seznámení s Freeline Skates™. Pro mnohé se Freeline Skates™ staly letní alternativou snowboardu, jiní v nich našli nový způsob zábavy, mnozí absolutně nechápou, jak se někdo na těchto dvou „prkýnkách“ může udržet. Všechny spojuje zvědavost, co jsou Freeliny vůbec zač.

Nordic Skating aneb bruslení v přírodě

7.5.2007 | napsal: IN-LINE-BRUSLE.cz | zdroj: IN-LINE-BRUSLE.cz

Nordic Skating aneb bruslení v přírodě, fotka: nordic-skating-powerslide.jpg Chytlo vás in-line bruslení a rádi vyzkoušíte všechny jeho odnože? Nebo chcete potrénovat přes léto nohy coby přípravu na zimní radovánky na běžkách? Láká vás bruslení v přírodě nebo jen chcete utéct z přecpaných in-line drah, kterých je u nás stále nedostatek? Pak je možná Nordic Skating pro vás zrovna to pravé..

Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí

12.4.2007 | napsal: Vojta | zdroj: IN-LINE-BRUSLE.cz

Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí, fotka: powerslide-F1man.jpg Nejčastěji kupované in-line brusle patří bezesporu do kategorie Fitness. Především začínající bruslaři pak před prvním nákupem ve velice široké nabídce tápou. Následující článek snad poodhalí podle čeho vybrat kolečkové brusle tak, aby vám jejich vlastnosti co nejvíce vyhovovaly…

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle

29.3.2006 | napsal: in-line-brusle.cz | zdroj: léta praxe :)

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle, fotka: Moto.jpg Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.

Aktualizované a podrobnější informace včetně videí naleznete na www.jak-vybrat-koleckove-brusle.cz

Tento e-shop je součástí sportovních obchodů Virus-Sport.cz
Provozujeme následující internetové a kamenné obchody:
www.virussport.cz, www.vodacky-obchod.cz, www.helmy.cz, www.inline-brusle.cz, www.nordic-shop.cz

virussport.cz - horolezecké lano vodacky-obchod.cz - kanoe, pádlo helmy.cz - přilby na lyže, snowboard, páteřáky inline-brusle.cz - kolečkové brusle, kolečka nordic-shop.cz - turistické běžky, vosky

skočit na hlavičku | mapa stránek | IN-LINE-BRUSLE.cz - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2010


můžeme také doporučit: Osobní trenérka, Jak na Bolavá záda,Diskuze

Kategorie témat

Bazar

Doplňky

Helmy a chrániče

Jak vybrat brusle

Kde se bruslí

Kolečka a ložiska

Kolečkové Brusle

MIX

Nordic Brusle

Quad brusle

Technika bruslení

Údržba

Závody

Nově diskutované

Bolest v holenní části.

Dámské brusle Rollerblade MACROBLADE 84 W ABT

Kde v Brně PŮJČIT brusle???

výměna koleček

Rollerblade Crossfire 8.0

Kolečkové brusle Fila nine 100

prodam K2 Varsity

K2 VO2 90 W

Rám u kolečkových bruslí

Agressive brusle Rollerblade DT5 vel. 43

Výměna ložisek FILA

Co je lepší ?

Rollerblade Twister 80w - vel. 38

POWERSLIDE Athletic Z1 a vymena kolecek za mensi

tvrdost koleček,ložiska a velikost koleček

Nové články

Tvarování karbonových bot kolečkových bruslí

Jak zlepšit usazení inline bruslí na noze - inline skates tuning

Jak vyměnit rám na kolečkových bruslích

KRUST - stylové helmy nejen do města

20% sleva na kolečkové brusle

více článků...


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky